320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Mis teid närvi ajab ???

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Joks Vaata postitust
    See, et inimesed ei suuda oma tööd korralikult teha. Ostsin uued jalavarjud, heledapäine klienditeenendaja suutis mulle kaks ühe jala kossi karpi toppida. Peale seda lähen siis Swedbanki uue kaardi järele, kuna eelmine on ribadeks. Klienditeeninindaja ütleb, et kaart töötab koheselt, sean sammud lähima rahaautomaadi poole, et pin kood ära vahetada aga automaat kaarti ei aksepteeri. Niisiis jalutan panka tagasi ja teavitan klienditeenindajat, ütleb, et pole tema viga ja uus kaart ei saabu niipea... homsest olen austraalias, HURRAA!
    Pole päris sama, aga SEBi vana kaart ütles tähtaja üles ning saadeti uus kaart postiga. Pin kood pidi veel uuel kaardil sama olema, mis vanal, niimodi pank oli lubanud. Läksin poodi toitu ostma, ladusin korvi täis ning kassasse maksma. Aeg enda pin sisestada ja võite kolm korda arvata, kas sisestasin õigesti.
    Nördinud ning tölpinud inimesed selja taga, wtf näoga kassapidaja. Niimodi ma minema kõndisin tühjade kätega. Pärast proovisin veel automaadist raha võtta, aga ikka vana kood ei töötanud ning masin imes kaardi ära peale kolmandat valesisestust.
    Inter - ausaim klubi Itaalias.

    Kommentaar


      "Laps Autos" ja muud sellised sildid - nagu, milleks?
      ★★★★★★

      Kommentaar


        Sopcast ajab täna närvi. "Cant access Sopcast service on pidevalt...." Lauaarvutis üks mäng käib, läpparis teist tööle ei saa.

        Kommentaar


          Algselt postitas Kenny's Heroes Vaata postitust
          "Laps Autos" ja muud sellised sildid - nagu, milleks?
          No muidu ju inimesed enda Hummeritega rammivad seda masinat.

          Isiklikult antud hetkel ajab mind närvi köha ning kurguvalu. Peab viinaga täna CL'i kõrval ennast ravima

          Kommentaar


            Algselt postitas inward Vaata postitust
            Sopcast ajab täna närvi. "Cant access Sopcast service on pidevalt...." Lauaarvutis üks mäng käib, läpparis teist tööle ei saa.
            Netis oli päris palju kommentaare selle mitte töötamise kohta täna.

            Kommentaar


              Algselt postitas ballack Vaata postitust
              Netis oli päris palju kommentaare selle mitte töötamise kohta täna.
              Mis sa arvad ma ei proovinud neid lugematul arvul välja pakutud lahendusi ? Täitsa terve teine poolaeg. Einoh tore oli, mis seal ikka.

              Kommentaar


                Algselt postitas inward Vaata postitust
                Mis sa arvad ma ei proovinud neid lugematul arvul välja pakutud lahendusi ? Täitsa terve teine poolaeg. Einoh tore oli, mis seal ikka.
                Ma mõtlesin seda, et kahtlaselt palju oli neid sopcasti peale vihaseid tegelasi...tavaliselt palju palju vähem neid kellel probleeme on pildi ettesaamisega.

                Kommentaar


                  Eks ta mingi üldine Sopcasti ühenduse probleem oli jah.

                  Kommentaar


                    See, et mingi krdima Scoutspataljoni õli ekraani all paremas nurgas luurab iga faking 4 minuti tagant. For fuck sakes! Kuidagi neid reklaame blokkida ei saa?

                    Kommentaar


                      airBalticu koduleht. See ei ole normaalne, kui sa jääd odavatest piletitest ilma, sest lennufirma enda koduleht töötab vigaselt. Ütleb, et üks perenimi ei sobi ja kõik (asi ei ole tähtedes).

                      Kommentaar


                        Algselt postitas petteri Vaata postitust
                        See, et mingi krdima Scoutspataljoni õli ekraani all paremas nurgas luurab iga faking 4 minuti tagant. For fuck sakes! Kuidagi neid reklaame blokkida ei saa?
                        Minu meelest on see kõige ägedam reklaam, mis siin kunagi olnud on. Kihvt.
                        Newton Heath 1878

                        Kommentaar


                          Algselt postitas petteri Vaata postitust
                          See, et mingi krdima Scoutspataljoni õli ekraani all paremas nurgas luurab iga faking 4 minuti tagant. For fuck sakes! Kuidagi neid reklaame blokkida ei saa?
                          Tõmba adblock.
                          Inter - ausaim klubi Itaalias.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas rauulo Vaata postitust
                            Minu meelest on see kõige ägedam reklaam, mis siin kunagi olnud on. Kihvt.
                            Minu arvates ka kõige ägedam reklaam. Teised reklaamid on mõttetult kujundatud mida võib igal pool näha...midagigi teisiti tehtud.

                            Kommentaar


                              Türi ja Paide ma pean turul korralike eesti õunte eest 2.50-3 eur kilost maksma.

                              Kommentaar


                                Kuradi närvi ajab, et Eric Clapton esineb tuleval suvel Lätis ja Leedus aga mitte Eestis. Mille kuradi pärast ma pean sellist geeniust koos mingite kuuevarbalistega kuulama ??

                                Kommentaar

                                Working...
                                X