320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Mis teid närvi ajab ???

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas taimomees Vaata postitust
    No usaldaks rohkem Šveitsi tramme põhjamaa kliimasse
    Usalduse ja riigihanke vahel puudub seos. Sa võid usaldada Nike kvaliteeti aga kui Umbro tuleb ja pakub sulle kõik teistest 50% odavamalt, siis see ka võetakse.
    Eelistan Eesti vutti võõrale. Olgu see siis koondisemängud või ka meie oma ML. Kui hakkaksin ManU fänniks, siis ei muutuks sellest põhimõtteliselt mitte midagi. Oleksin üks kübe ookeanitäiest poolehoidjatest. Rooneyl on rohkem kui ükskõik, kas sa istud oma kulunud ManU särgiga pubis või mitte. Siin on iga fänn kullahinnaga ja kohalike klubisid toetades saad reaalselt midagist korda saata. Ja kui välismaalastel kõlbab siin mängida, siis mis perse pärast mul ei kõlba mänge vaatamas käia? - Myrgel

    Kommentaar


      passimine ja ootamine!
      Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
      Ott Järvela

      Kommentaar


        Algselt postitas budulojus Vaata postitust
        passimine ja ootamine!
        Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
        Ootamine.
        Mida te kõik ootate? Advendiaeg on veel üpris kaugel, katsuge ära kannatada. Jõuluvanani vapsjee poolteist kuud aega.

        Kommentaar


          Kui mõni mees sõidab autoga sinu taga ning ei mõista, et võiks kaugtuled maha võtta.

          PS. Pmst oli selline olukord. Ta keeras kuskilt kõrvalteelt just teepeale minu taha, kiirustas siis minule järgi kuid ei tahtnud mööda ka sõita. Ca pool minti lihtsalt sõitis taga kaugtuled peal. Ürita märku anda talle kuidas tahad ei mõista tema miskit. Mul viskas poti keema ning lükkasin suuna sisse ja aeglustasin. Tüüp läks lõpuks mööda.
          Tõmbasin talle siis järgi ning lasin vastu kaugtulesid kuskil minuti jagu. Siis vast sai aru lõpuks mis tegi.

          Kommentaar


            Nohu.

            Kommentaar


              Algselt postitas Katk Vaata postitust
              Kui mõni mees sõidab autoga sinu taga ning ei mõista, et võiks kaugtuled maha võtta.

              PS. Pmst oli selline olukord. Ta keeras kuskilt kõrvalteelt just teepeale minu taha, kiirustas siis minule järgi kuid ei tahtnud mööda ka sõita. Ca pool minti lihtsalt sõitis taga kaugtuled peal. Ürita märku anda talle kuidas tahad ei mõista tema miskit. Mul viskas poti keema ning lükkasin suuna sisse ja aeglustasin. Tüüp läks lõpuks mööda.
              Tõmbasin talle siis järgi ning lasin vastu kaugtulesid kuskil minuti jagu. Siis vast sai aru lõpuks mis tegi.
              paar aastat tagasi Hollandis öisel ajal keeras ka üks masin kiirteele ja muidugi täistuled peal.Panin siis ohukad korraks peale,masin jõudis kõrvale ja pani vilkurid korraks tööle ka kadus siis. Hollandi võmm vabandas nii ebamugavuste tekitamise pärast
              Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
              Ott Järvela

              Kommentaar


                Kui juba autojuhtide kirumiseks läks, siis juhid, kes teevad õhtuse tipptunni aegu paremakäe reegliga ristmikul vasakpööret. Olin järjekorras 5-s auto ja ootasin 20 min. et üle ristmiku saada.

                Kommentaar


                  Algselt postitas zelee Vaata postitust
                  Kui juba autojuhtide kirumiseks läks, siis juhid, kes teevad õhtuse tipptunni aegu paremakäe reegliga ristmikul vasakpööret. Olin järjekorras 5-s auto ja ootasin 20 min. et üle ristmiku saada.
                  Lisaks siia veel need tolparid, kes armastavad sõita vasakpoolses sõidureas alla lubatud kiiruse.

                  Kommentaar


                    Kuu algused, kogu pööbel tunneb ennast rahabossidena ja toidupoodide kassasabad on ulmepikad. Vabadest parikimiskohtadest ma parem ei räägi.
                    Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Marduk Vaata postitust
                      Nohu.
                      nohu on lebo, ei pelga enam üldse. Sudaka tabletid võtavad mul igatahes lõõrid järgmiseks päevaks korda. Köhaga aga juba vähemheterom lugu...
                      "Ajakirjaniku eelis on see, et tema saab oma arvamuse avaldamise eest raha, tavainimene aga peksa."

                      Kommentaar


                        mingi kuradi tont, kes viimased paar nädalat on iga päev ajavahemikus 24-01 maja ees asuvasse klaasikonteinerisse otsustanud enda taarat tuua ja kolistab sellega nagu segane. iga päev olen sisuliselt paarkümmend minutit varem magama ära läinud ja pole viitsinud enam üles ajada ennast. homme võtan kokku ja passin üheni üleval, et kord majja lüüa.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Keemik. Vaata postitust
                          Lisaks siia veel need tolparid, kes armastavad sõita vasakpoolses sõidureas alla lubatud kiiruse.
                          Kuidas näeb välja allal ubatud kiiruse sõitmine? Ma saan aru, et on võimalik üle lubatud kiiruse sõita aga alla? Kui sa sõidad tavalisel asula teel, siis seal on lubatud kiiruseks 0-50 km/h, kuidas sa alla selle sõidad?

                          Ja sa oled üks neist jobudest kes arvab, et lubatud kiirusega sõitmise rada on premal ning vasakul on kiiruse ületamise rada? Mina nii ei arva, tuleb sõita seal, kus sõites võimalikult vähe ümberreastumisi on vaja teha.

                          Ja tuletan veel igaks juhuks meelde - sõidetakse teeolude, mitte märkide järgi.
                          BVB - Vaprus

                          Kommentaar


                            Algselt postitas elx Vaata postitust
                            Kuidas näeb välja allal ubatud kiiruse sõitmine? Ma saan aru, et on võimalik üle lubatud kiiruse sõita aga alla? Kui sa sõidad tavalisel asula teel, siis seal on lubatud kiiruseks 0-50 km/h, kuidas sa alla selle sõidad?

                            Ja sa oled üks neist jobudest kes arvab, et lubatud kiirusega sõitmise rada on premal ning vasakul on kiiruse ületamise rada? Mina nii ei arva, tuleb sõita seal, kus sõites võimalikult vähe ümberreastumisi on vaja teha.

                            Ja tuletan veel igaks juhuks meelde - sõidetakse teeolude, mitte märkide järgi.
                            Ma ei saa aru, millest sa aru ei saa.
                            Elu käib ka väljaspool asulaid. Aga kui asulavälisel teel on pärisuunavööndis mitu tähistatud sõidurada, siis tohib vasakpoolseid radasid kasutada ainult juhul, kui parempoolsed on hõivatud. Samas möödasõitu ei tohi jälle teha paremalt poolt. Seega, kui keegi sõidab Peterburi maanteel vasakpoolses rajas 110 alal 100ga näitamata kavatsustki rada vahetada, ja mina tahaksin temast seadusekuulekalt mööduda, et aita muud, kui võtta sisse 10 cm pikivahe ja panna kaugtuled blingbling re˛iimi.
                            We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                            Kommentaar


                              Tahad öelda, et sa pole kunagi vasakpoolses sõidureas pidanud sõitma kuskil 15-20 km/h lubatust aeglasemalt sellepärast, et mingi onu/tädi su ees autos ei julge gaasi anda (tee vaba ning mingit ohtu pole) ning ütle nüüd, et selline olukord meeldib veel sulle.
                              Ilmselgelt oli taolisi olukordi mõeldud ning ega ajab ikka närvi küll.

                              Eriti toredad juhud on need kui kaks sellist kõrvuti sõidavad ning ülejäänud kes sooviksid nt 50ne alas 50ga sõita seda nende pärast teha ei saa.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas fitti Vaata postitust
                                Ma ei saa aru, millest sa aru ei saa.
                                Elu käib ka väljaspool asulaid. Aga kui asulavälisel teel on pärisuunavööndis mitu tähistatud sõidurada, siis tohib vasakpoolseid radasid kasutada ainult juhul, kui parempoolsed on hõivatud. Samas möödasõitu ei tohi jälle teha paremalt poolt. Seega, kui keegi sõidab Peterburi maanteel vasakpoolses rajas 110 alal 100ga näitamata kavatsustki rada vahetada, ja mina tahaksin temast seadusekuulekalt mööduda, et aita muud, kui võtta sisse 10 cm pikivahe ja panna kaugtuled blingbling režiimi.
                                No asulast väljas loomulikult ei tohi. See sinu kirjeldatud situatsioon polegi probleem isegi mitte kiiruse tõttu, vaid kulgeja raja tõttu. Aga millest ma aru ei saanud - nagu kirjeldasin - kui on lubatud sõita kiirusel 0-50, siis kuidas saab alla 0 sõita? Aga ok, eks see kerge troll oli, sorry.
                                BVB - Vaprus

                                Kommentaar

                                Working...
                                X