320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Mis teid närvi ajab ???

Collapse
X

• Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
    Kõik ei ole 7.30 üleval. Sisuliselt kõik on 17.30 üleval.
    Noh, mu loogika on pigem selline, et 8 pimedas on sitt ärgata ja jätab tööpäevale üsna sita vaibi, siis 8 valgemas ärgata on veidi parem. Mis pärast tööpäeva on, see on juba üsna poogen, sest siis on juba kõik üsna putsis.

Kommentaar

Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
      Noh, mu loogika on pigem selline, et 8 pimedas on sitt ärgata ja jätab tööpäevale üsna sita vaibi, siis 8 valgemas ärgata on veidi parem. Mis pärast tööpäeva on, see on juba üsna poogen, sest siis on juba kõik üsna putsis.
      No lõpuks ärkad niikuinii pimedas. Ma ise ei ole kontorirott ega tööta E-R 8-16 (9-17), aga igal juhul eelistan valgemat aega päeva teises pooles. Mida kauem hommikuti pime on, seda parem on hommikuti kauem magada.
      The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

Kommentaar

No lõpuks ärkad niikuinii pimedas. Ma ise ei ole kontorirott ega tööta E-R 8-16 (9-17), aga igal juhul eelistan valgemat aega päeva teises pooles. Mida kauem hommikuti pime on, seda parem on hommikuti kauem magada.
        Nojah, ilmselt on neid kontorirotte tänapäeva maailmas siiski veits rohkem ja ses osas on talveaeg 4 da greater good. Aga detsembris kuskil pool 11 päikesetõus oleks ju veits raju?

Kommentaar

Nojah, ilmselt on neid kontorirotte tänapäeva maailmas siiski veits rohkem ja ses osas on talveaeg 4 da greater good. Aga detsembris kuskil pool 11 päikesetõus oleks ju veits raju?
          Eestis on tehtud uuring, et kui meil oleks aastaringselt vööndiaeg (nagu oli mingi 2003a vms), siis inimesed näeksid kokkuvõttes mingi kaks koma midagi protsenti vähem valgust. Kui oleks aastaringselt suveaeg, siis for greater good oleks võit kõige suurem ja päikest näeksid inimesed päeva jooksul kõige rohkem. Niiet kui selle argumendi kasutusele võtame, siis suveaeg paneb pika puuga kõigile. Talveaeg on totaal sitt ja ainult kalamehed tahavad enne päikest ärgata.
          The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

Kommentaar

Eestis on tehtud uuring, et kui meil oleks aastaringselt vööndiaeg (nagu oli mingi 2003a vms), siis inimesed näeksid kokkuvõttes mingi kaks koma midagi protsenti vähem valgust. Kui oleks aastaringselt suveaeg, siis for greater good oleks võit kõige suurem ja päikest näeksid inimesed päeva jooksul kõige rohkem. Niiet kui selle argumendi kasutusele võtame, siis suveaeg paneb pika puuga kõigile. Talveaeg on totaal sitt ja ainult kalamehed tahavad enne päikest ärgata.
            Ok, võib-olla tõesti. Taas, et suht suva shit. Aint kellasid keerata on tüütu. Ses osas oleks team gaskoff.

Kommentaar

Algselt postitas gaskoff Vaata postitust
              Ei ole ju ainult üks tund.
              Kella keeratakse täpselt kell 4 öösel. Kuna ma ei usalda äratuskella peale üles ärakmist, siis olen viimastel aastatel teinud nii, et ei lähegi enne kella keeramist magama. Samuti on häda, kui majas on mitu kella. Mul on küll õnnestunud kahte seinakella korraga õigeks keerata, aga hiljuti saime lapsele käekella. Seda on võimatu õigeks panna samal ajal teisi kellasid keerates, seega pidin ka lapse keset ööd üles äratama, et ta aja paika sätiks.
              Järgmine häda on seadmetega, mis oma tarkusest aega muudavad. Neid ei saa usaldada, seetõttu on mõistlik vähemalt tund aega neil silma peal hoida, et nad teist korda uuesti ennast ei tagasi ei keeraks.
              Parim variant oleks ikkagi kõik kellad korraga seisma panna. Mina eelistaks aega umbes 6:20 hommikul.
              Aasta naljakaim postitus ja keegi isegi ei märganud
              "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
              These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

Kommentaar

Ok, võib-olla tõesti. Taas, et suht suva shit. Aint kellasid keerata on tüütu. Ses osas oleks team gaskoff.
                Tundub järgmine teema, mis rahva korralikult lõhestab ja ajab Varro kaotajate poolel vabakale karjuma.

Kommentaar

inimesed inimesteks, aga katsu sa kassile selgitada, miks ta järsku tund hiljem süüa saab.

Kommentaar

Algselt postitas LeeRomeno Vaata postitust
                    Tundub järgmine teema, mis rahva korralikult lõhestab ja ajab Varro kaotajate poolel vabakale karjuma.
                    Järgmisel RK valimistel läheb EKRE loosungiga, et kellakeeramine referendumile.

Kommentaar

It's not a fuck-up, if you don't say it.
                      see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

"joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

"Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

Kommentaar

Pointless kruvimine edasi.tagasi. Tulin puhkuselt tagasi üks kell näitab üht - teine teist aega. Hui mäletan kuidas ahjul kella keerata.
                        Valitagu aeg ja jäädagu sellesse.
                        Ja ma ärkan 6.30.
                        Samas nv eelistaks, et kauem valge oleks.

Kommentaar

Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
                          Pointless kruvimine edasi.tagasi. Tulin puhkuselt tagasi üks kell näitab üht - teine teist aega. Hui mäletan kuidas ahjul kella keerata.
                          Ja ma ärkan 6.30.
                          uneaeg on.

Kommentaar

Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
                            Ja ma ärkan 6.30.
                            Ok, su ahju argument on legit. Krt, miks nas tavalise inimese peale ei mõtle?
                            Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

My spell checking is second to nine!

Kommentaar

Inimesed lennukis, kes ei suuda nii vahekäigus liikuda, et vastu teisi inimesi ei põrku. Õpi oma gabariite õigesti hindama nahui, sa pole enam normaalkaalus.

Kommentaar

Inimesed lennukis, kes istuvad vahekäigu äärsel istmel ja ajavad jalad vahekäiku laiali. Tra, see ei ole sinu eralennuk, et saad oksad laiali ajada, arvesta oma gabariitidega ja osta teine iste lisaks, kui ära ei mahu sinna hiinlaste jaoks tehtud, aga eestlaste kasutada olevasse 70 sendisesse istmevahesse, ja lase teistel normaalselt liikuda, siis ei põrka vastu teid kah!

Kommentaar

Working...
                                X