320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Mis teid närvi ajab ???

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    mul polnud aimugi, kes see Joe on, aga jõuluvana jutu lõpuks on tunne, nagu ta oleks mu naabrimees, parim sõber, maailma vapraim priitahtlik pritsumees ja tulevane dalai-laama ühes isikus.

    Kommentaar


      Algselt postitas Intertoto Vaata postitust
      mul polnud aimugi, kes see Joe on, aga jõuluvana jutu lõpuks on tunne, nagu ta oleks mu naabrimees, parim sõber, maailma vapraim priitahtlik pritsumees ja tulevane dalai-laama ühes isikus.
      Asi on selles, et ma olen tööd ja trenni tehes tema podcaste kuulanud juba mitmeid aastaid, ning seeläbi ongi ta minu naabrimeheks saanud, eriti veel pandeemia ajal. Ma ei nõustu tihti tema või ta külalise öelduga, eriti Euroopat puudutavatel teemadel kus nende teadmised on ameerika keskmine, aga tema rassistiks, homofoobiks või antivaxxeriks kutsumine on ilmselge mustamine. Vaevalt need kes neid solvanguid kasutavad on kasvõi ühte kolmetunnist episoodi kuulanud. Joe Rogan on vist kuulsustest kõige rohkem valesti iseloomustatud inimene. Kui tema külaline räägib midagi mis ühtib paremäärmuse jutupunktidega, siis see saab rightwingerite poolt kõvasti võimendatud, ning nad kutsuvad Joe'd omaks. Samas kui ta edastab enda arvamust või on kutsunud mõne vasakpoolse mõtleja, siis USAs demokraate see ei koti, kuna CNN on neile varasemalt öelnud, et Joe on homofoob ja rassist kelle arvamust ei tasu kuulata. Asi on selles, et 12 miljonit inimest kuulab iga episoodi mis on 10x rohkem kui CNNi saadete vaatajamäär. Pole ime, et nad teda rassistiks kutsuvad..

      Kommentaar


        Joe Rogan on võrrelnud covid-19 vaktsiini geeniteraapiaga ning räägib ikka ja jälle ivermektiinist kui covid-19 ravimist. Praegune vastukaja ei tulene sellest, et ta pakub erinevatele veidrikele platvormi miljonite kuulajateni jõuda, vaid tema enda ebaõnnestunud väljaütlemistest.

        Vahel ongi raske märgata, et kallile naabrimehele pole aastad hästi mõjunud.

        Kommentaar


          Algselt postitas Ingmar Vaata postitust
          ning räägib ikka ja jälle ivermektiinist kui covid-19 ravimist
          äkki tal lihtsalt suur kuulajaskond jaapanis

          Kommentaar


            Artikkel ju ütleb selgelt, et selliseid ravimeid on teisigi olnud, mis alguses paljulubavad tunduvad ja siis kliinilises faasis põruvad.

            Kommentaar


              Algselt postitas Ingmar Vaata postitust
              Joe Rogan on võrrelnud covid-19 vaktsiini geeniteraapiaga ning räägib ikka ja jälle ivermektiinist kui covid-19 ravimist. Praegune vastukaja ei tulene sellest, et ta pakub erinevatele veidrikele platvormi miljonite kuulajateni jõuda, vaid tema enda ebaõnnestunud väljaütlemistest.

              Vahel ongi raske märgata, et kallile naabrimehele pole aastad hästi mõjunud.
              Kust sina tead, mida ta öelnud on? Ega sa ju ometi ei kuula seda full väärinfo väljamõeldist seega keegi on sulle jälle väljamõeldud sõnad suhu pannud läbi samasuguse väärinfo uudise ning nüüd on selle toimimist näha.

              Kommentaar


                Algselt postitas Nasfal Vaata postitust

                Kust sina tead, mida ta öelnud on? Ega sa ju ometi ei kuula seda full väärinfo väljamõeldist seega keegi on sulle jälle väljamõeldud sõnad suhu pannud läbi samasuguse väärinfo uudise ning nüüd on selle toimimist näha.
                Ei kuula jah, aga temast on hetkel raske mööda vaadata ka neil, keda tema arvamus üldse ei huvita. Enamik meediaväljaandeid pasundavad.

                Ma ei ütle, et Joe Rogani peaks ära canceldama, aga ma ei nõustu selle "teda kiusatakse, sest ta on valge heteromees" jutuga.

                Kommentaar


                  Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust

                  JRE on sama programm mis 10 aastat tagasi. Uudishimuliku meelega inimene räägib huvitavate külalistega pikas formaadis. Erapooletu ei ole ta kindlasti, sest on läbi aastate avaldanud oma poliitilisi kalduvusi millest Second Amendment on ainuke right-leaning positsioon mille ta võtab, sest talle meeldib oma toitu küttida. Joe pooldab vanglareformi, vähemusõigusi, tervishoiu ja hariduse kättesaadavust kogu populatsioonile (M4A, student debt relief), universal basic income. Põhimõtteliselt soovib ta, et kõigil oleks võrdsed võimalused, sest usub, et ühiskonna nõrgimasse lülisse investeerides muutub ühiskond tugevamaks. Ehk siis, poliitiliselt on ta rohkem vasakule kui demokraadid või vabariiklased, mis on status-quo jaoks ilmselgelt probleemne. Eriti järgmist valimistsüklit meeles pidades.
                  Kas nüüd ongi juhtunud mõeldamatu ja Kaala kaitseb foorumis tuliselt sotsi!?
                  olgem kristlased, vabandused on esitatud

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Ingmar Vaata postitust

                    Ei kuula jah, aga temast on hetkel raske mööda vaadata ka neil, keda tema arvamus üldse ei huvita. Enamik meediaväljaandeid pasundavad.

                    Ma ei ütle, et Joe Rogani peaks ära canceldama, aga ma ei nõustu selle "teda kiusatakse, sest ta on valge heteromees" jutuga.
                    Huvitav, et see hull koroona ei tõusnud üldse teemaks ja hakkas pigem vastupidiselt tööle ning siis leiti kaugestminevikust rassism ülesse. See on nii puhas valge heteromehe canceldamise metoodika.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas zaz Vaata postitust

                      Kas nüüd ongi juhtunud mõeldamatu ja Kaala kaitseb foorumis tuliselt sotsi!?
                      Kaitsen Joe Roganit? Absoluutselt, ma olen ta kuulaja ja fänn 2015 aastast. Ameerikas peetakse teda kusjuures right-wing vandenõuteoreetikuks, sest poliitiline spekter on lihtsalt selliseks nihkunud. Mulle tundub, et oled minu seisukohti valesti tölgendanud. Ma ei usu, et leiaks inimest, kellele ei saaks mönda liberaalset vöi konservatiivset silti külge pookida. Inimese isiksus ja uskumused on ikkagi individuaalsed ja unikaalsed. Tema fenomen seisnebki selles, et ta laseb väga erinevatel inimestel oma seisukohti selgitada, suutes sealjuures mölema poolega 3+ tunnist üksteist austavat diskussiooni aretada. Bernie Sandersist Alex Jones`ini. Pole palju selliseid inimesi, kellel austus ja respekt kahe nii erineva tegelase suhtes, kes suurte eelarvamuste ja hinnangute asemel püüab möista ja esitab uudishimulikke küsimusi ning laseb inimestel oma mötteid väljendada
                      “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

                      Kommentaar


                        Vurro ja Objektiiv ka norm, nad ei aja paska, lihtsalt selgitavad erinevaid seisukohti.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas nimastain Vaata postitust
                          Vurro ja Objektiiv ka norm, nad ei aja paska, lihtsalt selgitavad erinevaid seisukohti.
                          Sa ei ole ka narkar lihtsalt Mendelejevi tabel on liiga suur.

                          Kommentaar


                            Kullerfirmad.

                            Tra, eelmisel nädalal ütlevad, et toovad asjad täna ära (köögitehnika). Pärast seda, kui olen päev otsa nende kõnet oodanud, passinud, ajakava kohandanud, jms, et olla valmis kohe hüppama, kui roheline tuli tuleb, helistatakse veits pärast nelja ja öeldakse, et täna ikka kuidagi ei jõua. Okei, fain, kas homme saate enne-lõunat? (köögimehed tahvad asja üles panema hakata). "eiei, enne lõunat kindlasti ei saa, meil on olulisemad asjad vaja ära viia. Äkki pärast lõunat, kuskil kahe ajal".

                            ???

                            Midakuradit. Esiteks, pigem öelge mulle päris päev ja päris aeg, millal toote. Tooge või hiljem, aga kindlal ajal. Ja nagu... kogu aeg kullerfirmadega mingi sihuke värk, et kuupäevade ja kellaaegadega ollakse mega lõdvad, lõtk on kogu aeg sees, aga siis kui kliendile helistatakse, ollakse pettunud, et too ei jõua poole tunniga olla valmis vastu võtma vms.

                            Trükikojad

                            Tra, mul on käsikiri juba septembrist valmis, pidi detsembris trükki minema. Siis olla mingi ülemaailme paberi puudus olnud ja pidi jaanuari alguseks valmis saama. Siis pidi jaanuari lõpuks. Siis pidi selle nädala alguseks. Nüüd on mingi "masinarike" ja äkki saab järgmiseks nädalaks. Kaua võib?!

                            SEB krediitkaart

                            Mul on see pask ainult sellepärast, et botlid/woltid ja google one, viaplay jms pask ei lase muud moodi tellida, kui ainult krediitkaardiga. Aga see türastunud SEB krediitkaart ei taha pangakontolt raha jooksvalt võtta, vaid kuu lõpus lajatab arvega ja ma siis pean ise kogu aeg mõtlema, et nii, palju kuskilt midagi tellitud sai ja et kas on mingi muu asja tellimus veel see kuu vaja juurde maksta jne jne. Ennevanasti oli SEB-l virtuaalne krediitkaart (sellega sai netist asju osta jms) ja sealt läks küll raha kohe kontolt maha.. Et nahhui-naada. Kas ma ise olen liiga loll ja laisk olnud, et pole leidnud SEB-lt normaalsemat teenust?

                            Janoh, sadamiljonit muud asja veel muidugi.

                            EDIT:

                            Naine ütleb, et tal läheb krediitkaardiga ostes otse kontolt maha. Nahhui, mida ma valesti teen? (see ei ole lollide küsimuste teema nii et pole vaja vastata, küll ma leian koha. sain rantida lihtsalt)

                            Kommentaar


                              bolti ja woltiga ja muidu netis saad tavalise mastercardiga juba pikemat aega rahus maksta. Spets krediitkaarti pole vaja

                              Kommentaar



                                Algselt postitas nonoh Vaata postitust
                                SEB krediitkaart

                                Mul on see pask ainult sellepärast, et botlid/woltid ja google one, viaplay jms pask ei lase muud moodi tellida, kui ainult krediitkaardiga. Aga see türastunud SEB krediitkaart ei taha pangakontolt raha jooksvalt võtta, vaid kuu lõpus lajatab arvega ja ma siis pean ise kogu aeg mõtlema, et nii, palju kuskilt midagi tellitud sai ja et kas on mingi muu asja tellimus veel see kuu vaja juurde maksta jne jne. Ennevanasti oli SEB-l virtuaalne krediitkaart (sellega sai netist asju osta jms) ja sealt läks küll raha kohe kontolt maha.. Et nahhui-naada. Kas ma ise olen liiga loll ja laisk olnud, et pole leidnud SEB-lt normaalsemat teenust?

                                EDIT:

                                Naine ütleb, et tal läheb krediitkaardiga ostes otse kontolt maha. Nahhui, mida ma valesti teen? (see ei ole lollide küsimuste teema nii et pole vaja vastata, küll ma leian koha. sain rantida lihtsalt)

                                Kas mitte kõik meie suurte pankade deebetkaardid pole tänapäeval nö krediitkaardi võimekusega? Ehk et saab ka veebis ja äppides maksta, kui kaardi seadetes on linnuke tehtud. Vt seb internetipangast. Mul küll toimib.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X