320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Mis teid närvi ajab ???

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kui Barcelona fännid hakkavad oma klubi kaitsma, sest neil on võlad.

    mingi totaalne geiseksattitude
    slimm.ee

    Kommentaar


      Algselt postitas Tanel Vaata postitust
      Maksin 10+ euri väikeste klappide eest, mille üks pool juba kuu ajaga töötamise lõpetas.
      Ei tasu nii palju maksta. Ma kasutan juba üle aasta 3,5 euri maksnud kõrvaklappe. Olen varemgi tähele pannud, et kui raatsin 8-12 euri välja käia siis need klapid ei kesta sittagi kauem... ega ole ka nii meeletult kvaliteetsemad.

      Kommentaar


        Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
        Ei tasu nii palju maksta. Ma kasutan juba üle aasta 3,5 euri maksnud kõrvaklappe. Olen varemgi tähele pannud, et kui raatsin 8-12 euri välja käia siis need klapid ei kesta sittagi kauem... ega ole ka nii meeletult kvaliteetsemad.
        3,5? Kust sellise hinnaga leiab? Mul lihtsalt just kadusid ühed ja kaovad/purunevad veelgi tulevikus, seepärast võtaks lihtsalt võimalikult odavaid.
        ★★★★★★

        Kommentaar


          Prisma nt.

          Kommentaar


            Raadio2->Siin me oleme->Tõnu Pedaru
            Raadio2->Halloo, kosmos
            Once a Gooner, always a Gooner

            Kommentaar


              Mingil hetkel tegid Pedaru ja too kosmose tütarlaps koos saadet (vist oli too "siin me oleme" saade)... siis avastasin, et Raadio Tallinn laseb kohati väga ja zeff zide (jazz) mussi.
              see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

              "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

              "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

              Kommentaar


                Peek, Ingrid oli tolle tädi nimi, kes tegi kosmost ja siinmeolemet. Nüüd on Pedaru kõrval keegi Kõrvits. Neid näitsikuid ühendav joon on orgastiline itsitamine iga viimase kui Pedaru keskeajörri ja muidu šefi autoerootilise naljandi peale. Nii-et sama lugu siin, peale Kuulderaadiuse lõppu läheb raadio teisele lainele. Mõnikord dr.Koidu ajaks tagasi R2 peale, sageli siiski mitte.

                Kommentaar


                  Peegi ja Kõrvitsa vahel oli päris pikalt veel Maris Üksti (samade sümptomitega), kes oma blondiini-imago tõestamiseks siirdus Sky-plusi hommikuprogrammi. Või viskas pederu tal üle, siis on isegi arusaadav.
                  Once a Gooner, always a Gooner

                  Kommentaar


                    sõitsin töölt koju täna ja pedaru rääkis kuusirpidest, mida ta köögis kasutab.
                    ma pole ammu nii lolli juttu kuulnud.
                    tell your mother, we are hooligans!

                    Kommentaar


                      Algselt postitas markofkin Vaata postitust
                      Neid näitsikuid ühendav joon on orgastiline itsitamine
                      Üks neist olevat Sõpruses Deep Throati vaatamas käinud, reaktsioon on arusaadav.
                      Supplies!

                      Kommentaar


                        Paljud, lausa liiga paljud bändid arvavad, et Facebook asendab kodulehte..

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Kenny's Heroes Vaata postitust
                          3,5? Kust sellise hinnaga leiab? Mul lihtsalt just kadusid ühed ja kaovad/purunevad veelgi tulevikus, seepärast võtaks lihtsalt võimalikult odavaid.
                          Justnimelt Prisma. Firma oli isegi vist Acme (?) ja minu meelest oli midagi sellist. Hiljuti ostsin ka sealt ühed väga odavad (lihtsalt tagavaraks, kuna kartsin, et vanad ja odavad annavad saba, aga käivad nagu õlitatud) seega sealt tasub vaadata küll.

                          Kommentaar


                            Mutid kes enda suured kotid viskavad bussis enne tooli peale ning ootavad, kuni kõik inimesed on endale koha sisse võtnud täis bussis, ning seejärel trügivad validaatori juurde, et enda kaart läbi lüüa.
                            Samuti need, kes enda kotiga seal tükk aega pusivad, kuni lõpuks avastavad, et validaator ei ole töökorras.
                            Mõned isegi käivad terve bussi läbi, et kontrollida kas mitte ükski ei tööta.
                            Samuti vihkan seda kuradi järjekorda mis sellega kaasneb. Terminalist peale minnes võib isegi bussist maha jääda kuna see lambakari jääb sinna ukse ette seisma.

                            Kommentaar


                              uskumatu. nägin eile siin varem mainitud asja. kuidas vanamees oli pangaautomaadi juures ja võttis endale 50 euroseid. pinkood - raha välaj, kaart välja. uuesti sisse. 3 korda suutsin ära kannatada. uskumatu, milline idioot.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas KeRRRt Vaata postitust
                                3 korda suutsin ära kannatada. uskumatu, milline idioot.
                                Kahest oleks piisanud, eks?

                                Mul on ka sarnane olukord olnud, ainult et proua võttis viieseid. Eks tekkis endalgi kerge frustratsioon aga siis ütlesin üle õla, et saab ka mitu väikest kupüüri korraga välja võtta. Seepeale proua vastas, et lastelastele vaja kingiks, kõigile ikka võrdselt. Näitasin ette kuidas lihtsamalt saab ja pärast oli hea meel nii vanaproual kui mul.

                                Soovitan nii sulle kui teistelegi: räägi inimesega.
                                Supplies!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X