320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Mis teid närvi ajab ???

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
    Inimesed kes kasutavad maaklereid, et enda korter välja üürida ja ei maksa ise maakleritasu
    kirjutan alla sellele

    Kommentaar


      Algselt postitas Shaq Vaata postitust
      Mulle on just jäänud mulje,et viimasel ajal on maru IN kõikide turvafirmade ja turvatöötajatega vaielda, kakelda, mõnitada, vinguda jne. Olgu selleks kas "Meeskond", G4S või hoopsi mingi kolmas.
      Rohkem nagu uhkuse asi,et sa oled kõigest turvamees,mina aga klient ja olen sinust kõrgemal kohal.


      Ei ole mina turvamees, ega saa ka selleks kunagi, aga sa vaatama oma olukorda teise nurga alt.
      Kui sa oleks turvamees, kas sul ei ajaks närvi mustaks kui on öeldud,et eemaldatavate objektiividega kaameratega ei lasta sisse aga millegipärast tulevad ikka inimesed oma kaameratega..
      Ilmselt polnud sa esimene ega viimane. Mida üldse seal pildistada on?
      No lapse soov oli see kaamera kaasa võtta,et tema saaks pilte teha.
      Ei ole ise kunagi turvameestega ülbitsenud,kuna keegi peab ka seda tööd tegema. Lihtsalt rohkem sooviks ka nende poolt inimliku suhtumist
      Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
      Ott Järvela

      Kommentaar


        No kurat sa sinna Õllesummerile ronisid ,peaks ju küll suur mees olema! Pannud Nancy kasset makki,toonud poest liha ja kalja,tõstnud koroonalaud kuurist välja,paar naabripässi koos naistega(et joomaks ei läheks)kohale ja pidu missugune. Õhtu lõpetuseks lasnud naabrimutil politsei kutsuda ja...siis aastavahetust jäänud paar raketti kah taevasse!
        Invest In Africa

        Kommentaar


          No olgu, tundub, et detailsemat juttu nende väidetava halva käitumise kohta sinult ei tule aga lõppeks jääb kumama siiski sinu enda teadmatus reeglite suhtes ning seejärel veel kraaklemine (takso kinni maksmine) inimestega kes tegid oma tööd.
          Victoria Concordia Crescit

          Kommentaar


            Algselt postitas Shaq Vaata postitust
            Mulle on just jäänud mulje,et viimasel ajal on maru IN kõikide turvafirmade ja turvatöötajatega vaielda, kakelda, mõnitada, vinguda jne. Olgu selleks kas "Meeskond", G4S või hoopsi mingi kolmas.
            Rohkem nagu uhkuse asi,et sa oled kõigest turvamees,mina aga klient ja olen sinust kõrgemal kohal.
            Kui mõtled jalgpalli siis G4S on väga vale firma seal listis. G4S asemel peaks USS olema. G4S on väga normaalne.
            Meeskond ja USS on need kelle töötajatel on nagu mingi tahe mingit jama korraldada, et igav ei oleks ja ei kuula tellija soovitusi ega vaata reegleid mis kusagil üritusel on, vaid mõtlevad ise reegleid välja. "Maru IN"...mitte maru in, vaid reaalsusele ja probleemidele tähelepanu juhtimine.

            Kui ma õigesti aru sain siis Budulojus tahtis öelda, et Meeskonna turvad seletasid ülbitsedes, et ei tohi kaasas olla mitte ei seletanud normaalselt.

            Kommentaar


              Algselt postitas maamesilane Vaata postitust
              No kurat sa sinna Õllesummerile ronisid ,peaks ju küll suur mees olema! Pannud Nancy kasset makki,toonud poest liha ja kalja,tõstnud koroonalaud kuurist välja,paar naabripässi koos naistega(et joomaks ei läheks)kohale ja pidu missugune. Õhtu lõpetuseks lasnud naabrimutil politsei kutsuda ja...siis aastavahetust jäänud paar raketti kah taevasse!
              No läksin vaid Pet Shop Boys-i kuulama. Aga teinekord siis teen sinu soovituste järgi
              Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
              Ott Järvela

              Kommentaar


                Vargad ajavad ikka ja jälle kettasse. Kuradi mu**id. Seda parem on aga tunne, kui ühe sellise vit*pea otse teolt tabad ja võimudele üle annad.

                Kommentaar


                  Kui ärkad kell 6 et tulla 8ks tööle ja siis selgub, et masinad on putsis ja passi kella üheni tühja. Boonuseks variant, et võibolla tuleb selle venimise tõttu siin öö veeta. Jei.
                  Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

                  Kommentaar


                    Absoluutselt kindlasti on need kõik siit juba läbi käinud.

                    * need, kes kiirust lisavad, kui möödasõitu sooritad
                    * need, kes sirgel hirmsasti vajutavad ja igasse kurvi pidurdavad
                    * need, kelle au pihta see käib, kui sa rohelise lehega mööda sõidad
                    * suur ja võimas "neljarealine" tallinn-tartu maantee
                    * igavesti kestvad teetööd

                    Aitäh.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Fireblade- Vaata postitust
                      Absoluutselt kindlasti on need kõik siit juba läbi käinud.

                      * need, kes kiirust lisavad, kui möödasõitu sooritad
                      * need, kes sirgel hirmsasti vajutavad ja igasse kurvi pidurdavad
                      * need, kelle au pihta see käib, kui sa rohelise lehega mööda sõidad
                      * suur ja võimas "neljarealine" tallinn-tartu maantee
                      * igavesti kestvad teetööd

                      Aitäh.
                      Äkki ei oleks pidanud autojuhi lube siis tegema, kui kõik nii närvi ajab. Kahjuks/õnneks praktiliselt nendest 5st punktist meie liikluskultuur koosnebki, kui nüüd ette reastumised/keeramised ka juurde lisada

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Fireblade- Vaata postitust
                        Absoluutselt kindlasti on need kõik siit juba läbi käinud.

                        * need, kes kiirust lisavad, kui möödasõitu sooritad
                        * need, kes sirgel hirmsasti vajutavad ja igasse kurvi pidurdavad
                        * need, kelle au pihta see käib, kui sa rohelise lehega mööda sõidad
                        * suur ja võimas "neljarealine" tallinn-tartu maantee
                        * igavesti kestvad teetööd

                        Aitäh.
                        Pööraks tähelepanu selle esimsele punktile. Noo kuule, mina küll surma ei taha saada. Minu arvates on täiesti okei gaas põhjas mööda panna ja kiirelt tagasi reastuda.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Jose Vaata postitust
                          Pööraks tähelepanu selle esimsele punktile. Noo kuule, mina küll surma ei taha saada. Minu arvates on täiesti okei gaas põhjas mööda panna ja kiirelt tagasi reastuda.
                          Ma arvan, et mõeldud on olukorda, kus möödasõidetav lisab gaasi, mitte see, kes mööda sõidab
                          308

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Jose Vaata postitust
                            Pööraks tähelepanu selle esimsele punktile. Noo kuule, mina küll surma ei taha saada. Minu arvates on täiesti okei gaas põhjas mööda panna ja kiirelt tagasi reastuda.
                            Markko andis juba küllaltki ammendava seletuse

                            @Shaq: kui nüüd vastukaaluks arvestada, kui palju asju ühistranspordi juures närvi ajavad... tegelikult oma kogemustest on liikluskultuur rahuldav. Õnneks seda võimast magistraali õnnestub suhtkoht vältida ja Tallinnas ka palju asjaajamist ei ole.

                            Kommentaar


                              kurvi tasubki aeglasemalt võtta ja enne kui märjad ja jäised teed tekivad, tuletan meelde, et kiirust piiravad märgid on max kiirus - talvel tuisuga maanteel 70ga sõita on ok.
                              BVB - Vaprus

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Markko Vaata postitust
                                Ma arvan, et mõeldud on olukorda, kus möödasõidetav lisab gaasi, mitte see, kes mööda sõidab
                                Nüüd lugesin uuesti, sain valesti aru. Minu viga

                                Kommentaar

                                Working...
                                X