320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Mis teid närvi ajab ???

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    rassistid ja homofoobid kommentaariumites

    Kommentaar


      Algselt postitas cbulls13 Vaata postitust
      rassistid ja homofoobid kommentaariumites
      Kirjutan kahe käega alla.

      Kommentaar


        Algselt postitas Stok
        Mobiil-ID
        Mis sellega? Ei toimi? Mulle on korduvalt reklaami tehtud kui jube hea see on, aga pole siiani kasutama hakanud seda.

        ID kaart muidugi ka ei toimi minu käes esimesel korral kunagi. Vähemalt firefoxiga mitte. Tahab mingeid sertifikaate otsida/uuendada või muu nuss. Et alati võta kaart korra välja ja restardi brauserit jms shit.

        Kommentaar


          Gruusia kultuuriministeeriumi otsusega taastatakse Gori linnas Jossif Stalini ausammas. Kultuuriministeerium rahuldas Gori linnavolikogu taotluse ausamba taastamiseks ning esialgse kava kohaselt on kuju taas püsti Stalini sünniaastapäevaks 21. detsembriks.


          Kuressaarde härra Kingisseppale ausammas, monument härra Lauristinile Kuivajõele ning postament suurele Arnold Merile kuhu iganes. Ikkagi omakandi mehed ju.
          "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
          These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

          Kommentaar




            Mis kuradi sitt see olema peaks? Isegi foorumisse ei saa tulla, sest mingi suur mühakas on silme ees.

            Teie kes tulete oma AdBlockerit reklaamima võite ka minna kuhu tahes, kui ma tahan tavalist foorumit korra külastada, siis ei ole mul mingeid lisavidinaid tõmmata, et normaalset foorumit külastada. Muidu on pohhuii need reklaamid aga kui terve ekraan seda täis on siis mul pole sõnu.

            Kommentaar


              Mhmh. Eks ta nii juba kord ole, et kui korra seksid, siis pole kummi vaja.

              e: see on muidugi tore, et kõikidel on huuled värvitud.
              see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

              "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

              "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

              Kommentaar


                Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                Mhmh. Eks ta nii juba kord ole, et kui korra seksid, siis pole kummi vaja.

                e: see on muidugi tore, et kõikidel on huuled värvitud.

                Mulle jäi ka see silma. Sisekaitseakadeemias õpivad parimad transvestiidid?
                So self aware so full of shit

                Kommentaar


                  kui keegi paneb endale meeldiva loo (valjult) mängima ja läheb ise minema.

                  Kommentaar


                    kärbsed, aga lõin mõned neist maha, ülejäänud on ka närvis nüüd.

                    Kommentaar


                      1) kolimine
                      2) kolimine
                      3) annelinn natuke.
                      Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

                      Kommentaar


                        Eelmängu juba ühistranspordis alustavad 15-aastaste paarid.

                        Kommentaar


                          Kristjan Kalkuni "tegelikult armastab"

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Stok
                            Mobiil-ID
                            mis? parim asi mis sellel teemal välja mõeldud.

                            aga hetkel ajab mind närvi see kivi, mis auto esiklaasi korraliku ümmarguse jälje jättis! krt võtaks neid ootamatuid kulusid
                            BVB - Vaprus

                            Kommentaar


                              Närvi ajab see, et paljud kindlustusseltsid võtavad juba klaasikasko eest 10% omavastutust.

                              Algselt postitas Stok
                              Olles juba aastaid mobiil-ID kasutaja olnud, siis närvi ajab see, kui ta raisk ei tööta, kui mul on vaja. Seda juhtub harva, aga piisavalt tihti. Mis tunne Sul oleks, kui unustad oma koduvõtmed maha harva, ainult korra kuus?



                              Klaaside puhul on kasko omavastutus 0 EEK. :P

                              Kommentaar


                                KRA!!! Potsi küll, ise tahad,et noored tuleks aega teenima, õppiks ordnungit,distsipliini, meeskonnatööd ja kõige muud paska. Aga mis endal on? Kurat ma olin 8h arstlikus komisjonis, millest 6h ootasin lihtsalt otsust. Võiksid enda süsteem vähe asisemalt korraldada.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X