320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Mis teid närvi ajab ???

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas elx Vaata postitust
    On kuidas on, kuid võrrelda saame ennast siiski samasuguste riikidega - nendega millel on olnud aega oma majandust sama kaua üles ehitada. Ei taha just tunnistada, et lätis või leedus eriti roosilisem olukord valitseks. Ja pole mõtet öelda, et NL hoolis oma inimesest, miks ta siis kukkus? Ikka kehva majandamise pärast.
    Ma ütleks nii, et võrreldes NL ajaga siis maa inimesed elasid paremini ja linna inimesed halvemini. Klikin Mardile, kes hävitas põllumajanduse.

    Kommentaar


      Algselt postitas Stok
      Kas see tuleb sellest, et eesotsas noortega on maainimesed järjest linna kolinud? Ühtlasi tervitan nostalgikuid - nõuka ajal ei olnud ka liiklusummikuid näituseks!
      ja mp3e mängija ei kadunud ära ja moblal ei saanud kunagi aku tühjaks
      tell your mother, we are hooligans!

      Kommentaar


        Kui ma olin väike siis ei olnud internetti
        kusagilt ei saanud osta ecstasy tabletti
        ja ei olnud MTVd ei olnud eminemi
        entel tentel kummitab kõrvus tänaseni


        Krõpsupakkides ei olnud peidus tasosi
        ja mul polnud välismaa mudelautosi
        ma ei saanud tuplat süüa nägin aind reklaami
        ila selle kauba peale tilgub siiamaani


        Vähe minu lapsepõlves oli päiksekiiri
        sest mul polnd playstation kahte ja mobiili
        pidin kandma väljavenind põlvedega dresse
        ja ei saanud sõpradele saata smsse
        Hello! I´m mentaly ill.

        Kommentaar


          toomas vitsuti lõust
          Invest In Africa

          Kommentaar


            http://www.postimees.ee/2609212/advo...le-alles-jatta

            http://www.postimees.ee/2606854/kodanikujulguse-aumargi-sai-peksmises-suudimoistetud-mees


            Jooksed järgi ohtlikule kurjategijale, pead pussitaja kinni, kutsud pollari ja selle eest paneb Postimees su lõusta ja nime suurelt esikaanele, et kuidas selline 8 aastat tagasi kellelegi lõugasõitnud pätt ometi aumärgi sai.
            Huvitav oleks lugeda siinsete lehemeeste arvamust.

            Kommentaar


              Pole küll lehemees, aga klikk loeb. Sisu on teisejärguline, kui tegu on veebiartikliga.

              Kommentaar


                Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                Kõik õige Ära mine närffi. Cheateritele omaselt suurturniirile.

                Kui me ausad oleme siis oli tegu õiglusega (JUSTICE I SAY!!!), sest mitte-suluseisust löödud värav jäeti lugematta.
                Endal oli muidu suht savi kumb pääseb.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Ziggs Vaata postitust
                  Kui me ausad oleme siis oli tegu õiglusega (JUSTICE I SAY!!!), sest mitte-suluseisust löödud värav jäeti lugematta.
                  Endal oli muidu suht savi kumb pääseb.
                  Kui me nüüd õiglusest räägime, siis õiglne oleks prantslased vahendeid valimata järgmiselt kolmelt suurturniirilt välja jätta.
                  The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                  Kommentaar


                    Victoria Concordia Crescit

                    Kommentaar


                      Pokker on karm mäng, 7000. osalejaga turniir, madal sisseost, ehk normaalse raha saavad umbes top kümme ja alles on 100 mängijat, ma olen suht lõpus ja kj tulid kätte, ega eriti valikut polnud ja panin kõik sisse, üks mängija tuli kaasa ja mina siis ootasin äss-kõrget või mingit paari, aga oh üllatust vastane tuli K2 kaasa ja minu silmade ees särandas juba kuidas ma nüüd kahekordistan oma zetoone ja liigun top 50. sekka ja lähemale võidule, aga nagu ikka pokker on üks imeline mäng, kus võib kõike juhtuda, ja otse loomulikult tuli lauda 2 ja ma kaotasin - jee, eks see 1500 eurot tuleb siis mõni teine kord ära võtta , aga jah eriti valus oli see kaotus sedapuhku, kuna tavaliselt ma teen ise mingeid rumalaid asju kui juba võidule lähedale olen jõudnud, olen nt 8 kohal ja lähen sittade kaartidega AJ või 1010 liidri vastu jne rumalused, aga sedapuhku siis olin all innis suur favoriit ja kaotus oli ikka mõnusalt närviajav.

                      Kommentaar


                        Kas just päris närvi, aga tühik kirjavahemärkide ees. Lisaks on küsimärgid selle teema pealkirja taga natuke kipakalt...
                        "Ajakirjaniku eelis on see, et tema saab oma arvamuse avaldamise eest raha, tavainimene aga peksa."

                        Kommentaar


                          FB avalehel soovitatakse mulle pidevalt Schalke 04 lehekülge likeda. Kuradi süsteemid...
                          sigpic

                          Kommentaar


                            Autojuhid.
                            Krt sebral ootasin tükk aega millal lastakse üle tee, alles peale 10-15te auto SUUR rekka jäi seisma...siis oli ka sunnitud väiksema autode juhid peaaegu seisma jääma..teiselt realt jäigi, aga kolmandas, krt, poleks ma eeldanud, et seal auto jääb kindlasti seisma, tea kas mind olekski siin praegu vihastamas autojuhtide peale.
                            Ela ja tunne, et elad
                            see on kõige lihtsam
                            filosoofia, mis toimib
                            sule silmad ära vaata
                            tagasi, hinga sügavalt ja
                            hüppa üle iseenda varju
                            tule koos minuga.

                            Kommentaar


                              Ülekäigurajal nii oodates tuleb pettesamme teha tee suunas, ükski autojuht ei taha oma kapotti ära mõlkida.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Iceman Vaata postitust
                                Autojuhid.
                                Krt sebral ootasin tükk aega millal lastakse üle tee, alles peale 10-15te auto SUUR rekka jäi seisma...siis oli ka sunnitud väiksema autodejuhid peaaegu seisma jääma..teiselt realt jäigi, aga kolmandas, krt, poleks ma eeldanud, et seal auto jääb kindlasti seisma, tea kas mind olekski siin praegu vihastamas autojuhtide peale.
                                Mitte m*nnigi ei saa aru.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X