320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Mis teid närvi ajab ???

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
    Kuradima Ülemiste keskuse majajuht. Paneb lausa eksistentsis ja ajas ja ruumis kahtlema.

    Olen mina II korrusel, vaatan II korruse plaani, legendis on märgitud punane täpp = Sa oled siin. JA KOGU KURADI KORRUSE PLAANI PEAL EI OLNUD SEDA PUNAST TÄPPI. Kas mind ei olnud siis seal ? Kas ma olin kusagil mujal? Kas mind üldse polegi ? aga kui mind ei ole, siis kuidas ma siia kirjutada saan. Kirjutan, järelikult ikka olen.

    Aganotõesti ei leia sealt suurest kolakast väikest poeboksi üles ju !
    Baltic Queen laevas oli vist sama lugu, et võiski punast täppi otsima jääda
    FC Bayern München!

    Kommentaar


      Kui oled kusagil läbul või istumisel ja kellegil tuleb debiilne idee mängida mingit seltskondlikku lauamängu. Ja enamus neist ideega kaasa lähevad. Ei on ka ebaviisakas ja antisotsiaalne sellises kohas öelda. Tavaliselt juhtub, kui koos on palju paarikesi ja alkoholi pole veel palju tarvitatud. No tõesti ei viitsi mingit maffiat või kuradi reaalset täringuga vms sitta mängida enne kui kärakas mõjuma hakkab ja kuhugi linna edasi liigud.
      Inter - ausaim klubi Itaalias.

      Kommentaar


        Algselt postitas Halb ründaja Vaata postitust
        Kui oled kusagil läbul või istumisel ja kellegil tuleb debiilne idee mängida mingit seltskondlikku lauamängu. Ja enamus neist ideega kaasa lähevad. Ei on ka ebaviisakas ja antisotsiaalne sellises kohas öelda. Tavaliselt juhtub, kui koos on palju paarikesi ja alkoholi pole veel palju tarvitatud. No tõesti ei viitsi mingit maffiat või kuradi reaalset täringuga vms sitta mängida enne kui kärakas mõjuma hakkab ja kuhugi linna edasi liigud.
        See on tõsiselt sinu probleem. Aga selleks ju siinne teema ongi. Aga see võib muidugi ka vanusest tingitud eripära olla ning küll sa kasvad välja Pean just seda silmas, et vaja ennast enne "linna minekut" kohustuslikus korras täis laadima.
        BVB - Vaprus

        Kommentaar


          Ma siinkohal nõustun elxiga, kui on huvitav lauamäng, siis on vahetevahel ikka täitsa mõnus mängida. No ja kui alks juba mängus, siis on kohe kindlasti lõbus

          Kommentaar


            Kui on ikka hea seltskond, saab üldjuhul täiega pulli ükskõik mis lauamänguga. Niisama lakkumine pole nii atraktiivne enam. PS Bailat ei arvesta lauamängude alla, viimasest on massiivne 4 tonnine kopp ees juba ning pole ka päris 15 aastane enam.

            Kommentaar


              Sai ka see aastavahetus lauamänge mängitud. Ütleks et oli tunduvalt meeldivam aastavahetus kui niisama lakkumine. Muidugi võeti kõrvale ka napsu ning kokkuvõttes joodi seda ära päris suur kogus kuid keegi polnud kännuämblik. Lisaks sai tänu sellele üleval oldud tunduvalt kauem kui lakkudes oleks olnud ja hommikul oli ka parem olla.

              Kommentaar


                +1 eelkõnelejatele.

                Eriti, kui seltskond on muidu selline, mis kipub tükkideks jagunema või kus on inimesi, kes on omavahel võõrad, siis on lauamängud head käimatõmbajad, mis saavad jutupalli veerema.
                sigpic

                Kommentaar


                  Kõige parem seltskondlik mäng on kaardimäng nimega 'Kuningas'. Sobib ka siis, kui on palju paarikesi ja eriti hästi siis, kui olemasolevast alkoholikogusest on vaja viimane välja pigistada. Seni ei ole veel keegi kaineks jäänud... Närvi läinud ka ei ole, võibolla ainult siis, kui viimase kuninga tõmmanu peab mingi eriti robustse kokteili ära jooma.
                  We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                  Kommentaar


                    Sõitsin Tallinnast Pärnu ja suutsin vist liikluskaamerasse jääda. Kuradi pask on, kaugelt nägin ära kaamera, jälgisin kiirust pidevalt, oli täpselt 90 ja järsku panen tähele, et käis sähvatus ära. Uurisin pisut asja ja lugesin:

                    90 km/h piirkonnas tuvastavad kaamerad kiiruseületamisi alates 97 km/h. Sellest arvutatakse maha kiiruskaamera mõõtemääramatus 4 km/h. Seega saadakse esimene hoiatustrahv kiiruse ületamise eest 3 km/h.
                    Aga no mida, kuidas see raibe siis minust pilti tegi, kui ma sõitsin 90 km/h?! Olgu, ütleme, et polnud täpselt 90, max võis olla 92, mitte rohkem, päris nii täpselt ei jõudnud ka jälgida. Spidomeeter ei valeta, kontrollisin pärast kiirust näitava tablooga ära, kiirus oli kriips alla 70 ja tablool näitas 69. Kui peaks nüüd trahvi saama siis ajab ikka sita keema küll, mingi hull koinimine käib.

                    Kommentaar


                      Kui nimelt ei otsi hommikul pakiautomaadist pakki ära, sest tead,et 99% tuleb ka teine pakk (teisse automaati), ja kui lõpuks enne lõunat käid ära ja siis kui koju tagasi jõuad tuleb teade,et pakk on kohal nüüd.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Solfice Vaata postitust
                        Sõitsin Tallinnast Pärnu ja suutsin vist liikluskaamerasse jääda. Kuradi pask on, kaugelt nägin ära kaamera, jälgisin kiirust pidevalt, oli täpselt 90 ja järsku panen tähele, et käis sähvatus ära. Uurisin pisut asja ja lugesin:
                        90 km/h piirkonnas tuvastavad kaamerad kiiruseületamisi alates 97 km/h. Sellest arvutatakse maha kiiruskaamera mõõtemääramatus 4 km/h. Seega saadakse esimene hoiatustrahv kiiruse ületamise eest 3 km/h.
                        Aga no mida, kuidas see raibe siis minust pilti tegi, kui ma sõitsin 90 km/h?! Olgu, ütleme, et polnud täpselt 90, max võis olla 92, mitte rohkem, päris nii täpselt ei jõudnud ka jälgida. Spidomeeter ei valeta, kontrollisin pärast kiirust näitava tablooga ära, kiirus oli kriips alla 70 ja tablool näitas 69. Kui peaks nüüd trahvi saama siis ajab ikka sita keema küll, mingi hull koinimine käib.
                        Autodel on ka üldjuhul spidol näidatav tegelikkusega võrreldes +5 km/h, seega veits kahtlane.
                        Mina sõidan Tartu mnt'l täiesti rahulikult täpselt 100 km/h spidol ja pole senimaani ükski post mulle pilgutanud.

                        Kusjuures ükskord (ca 6 kuud tagasi) Pärnust tulles oli sama tunne, et tuli vilkus, kuigi mul spidol oli normkiirusega liikuva eessõitja tõttu maksimaalselt 91 km/h. Hiljem siiski selgus, et ju vist mulle vaid tundus nii, sest senimaani pole veel trahvi tulnud
                        May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Solfice Vaata postitust
                          Sõitsin Tallinnast Pärnu ja suutsin vist liikluskaamerasse jääda. Kuradi pask on, kaugelt nägin ära kaamera, jälgisin kiirust pidevalt, oli täpselt 90 ja järsku panen tähele, et käis sähvatus ära. Uurisin pisut asja ja lugesin:



                          Aga no mida, kuidas see raibe siis minust pilti tegi, kui ma sõitsin 90 km/h?! Olgu, ütleme, et polnud täpselt 90, max võis olla 92, mitte rohkem, päris nii täpselt ei jõudnud ka jälgida. Spidomeeter ei valeta, kontrollisin pärast kiirust näitava tablooga ära, kiirus oli kriips alla 70 ja tablool näitas 69. Kui peaks nüüd trahvi saama siis ajab ikka sita keema küll, mingi hull koinimine käib.
                          ca 4-5 tunniga tuleb e-posti peale teade, et maksa plekk ära va mõrvar. Teinekord teevad kaamerad lihtsalt ilusatest inimestest pilti.
                          see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                          "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                          "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                          Kommentaar


                            Kaamerast: mul käis Tartu maanteel oktoobris sähvatus ära, vist oli +7 spidomeetri järgi. Samas, pole kirja siiamaani saanud.

                            Kommentaar


                              Mul käis ka mingi aasta tagasi päris kindlasti sähvakas. Sõitsin pimedas ja üksinda, seega silmapete polnud. Trahvi ootan praeguseni. Seega võis ka sul vabalt mingi anomaalia olla.

                              Kommentaar


                                Ma käin pidevalt kiirustulba tagant õhtuti autosid pildistamas.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X