320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Mis teid närvi ajab ???

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Mingi laul praegu aastahitis.

    Kommentaar


      Algselt postitas Maarek Vaata postitust
      Kusjuures ükskord (ca 6 kuud tagasi) Pärnust tulles oli sama tunne, et tuli vilkus, kuigi mul spidol oli normkiirusega liikuva eessõitja tõttu maksimaalselt 91 km/h. Hiljem siiski selgus, et ju vist mulle vaid tundus nii, sest senimaani pole veel trahvi tulnud
      Sellega meenub veel üks seik paari aasta eest. Sõitsin Tartust Tallinna ja minu ees liikles auto ja tema ees rekka. Kolonnis sõitsime, tuli mingi väike kohake, kus oli piirang 50 km/h, me lasime kõik rõõmsalt 70 km/h ja järsku nägin ka sähvatust. Õnneks päästis vist see, et meie vahelised vahed polnud väga suured, mulle igatahes trahvi ei tulnud. Ei oska öelda kui hästi aga rekkamehel või teisel autol läks.

      Mis veel lisaks närvi ajab on Serie A oma mängugraafikuga. Istu seal ajateenistuses ja pidevalt jäävad mängud nägemata kuna enamasti on mind huvitavad mängud pühapäeva õhtul või siis kella nelja paikku. Siis veel algust pisut näeb enne kui minema peab. Võiks ju normaalsel ajal olla ehk siis laupäeval.

      Kommentaar


        Kuradi Eesti Post! ootad kolm nädalat pakki ja nüüd loed,et mehed on väidetavalt kell 11.00 31-l sul ukse taga käinud. Kogu vahmiil oli sel ajal kodus ja väidetavat teadet pole ma ka näinud! Munad! Maja välisuks on ju kinni või äkki see ongi ukse taga käimine,värava taha ei viitsinud passida või tänava otsas!? Idioodipolk!
        Invest In Africa

        Kommentaar


          Seoses kiirus ületamisega, et need võivad pilti teha, kuigi kiirus on 90 km/h - trahvi ei saa, kuigi pilt on tehtud.

          Kommentaar


            Kaamerad teevad minuteada test-shot'e mingitel öistel aegadel. Ja mingit sellist legendilaadset toodet olen kuulnud, et lumesadu võib kaamera hulluks ajada - hakkab lumehelvestele pilte saatma või ma ei tea.

            Maarek - see, kui palju su spido valetab, sõltub väga suuresti ka rehvimõõdust ja selle vastavusest/mittevastavusest tehasemõõdule. Mul enesel on konkreetselt nii, et suverehvidega valetab spidomeeter 5 km/h juurde, talverehvidega näitab praktiliselt täpselt õiget kiirust. Talverehv peaks olema kõrgem, kui ma nüüd ei eksi.

            Kommentaar


              Kaamerate teemal..... kaameratega teel kulgen alati täpselt 96km/h. Kui 97 peal siis teeb klõpsu ära. Sama autoga sõites 90 alas 100km/h ei ole patrull mõõtmisel kunagi kinni pidanud.
              Kord sõitsin ka kaamerast 96 ja + mõõda ja tegi välgu ära. Pikalt peale seda pole kirja tulnud ja kõik oli ilus ja ka ununenud juba. Siis aga sain kohtutäiturilt kirja, et olen trahvi saanud ja kuna pole ära maksnud siis see muidusööja tahtis oma vahelt saada. Politseilt päringut tehes selgus, et nendel on trahvi saajad avalikult kusagil lehel üleval. Kokkuvõttlikult minu ja politsei pikk kirjavahetus ühe lausega: oma viga, et aeg ajalt ei jälgi politsei avalikku lehte, kus on korrarikkujad nimeliselt üleval. Vot siis meie e riik
              Kui välk käis siis uuri ise politseist.
              Gunner since 97

              Kommentaar


                Algselt postitas manni Vaata postitust
                Kaamerate teemal..... kaameratega teel kulgen alati täpselt 96km/h. Kui 97 peal siis teeb klõpsu ära. Sama autoga sõites 90 alas 100km/h ei ole patrull mõõtmisel kunagi kinni pidanud.
                Kord sõitsin ka kaamerast 96 ja + mõõda ja tegi välgu ära. Pikalt peale seda pole kirja tulnud ja kõik oli ilus ja ka ununenud juba. Siis aga sain kohtutäiturilt kirja, et olen trahvi saanud ja kuna pole ära maksnud siis see muidusööja tahtis oma vahelt saada. Politseilt päringut tehes selgus, et nendel on trahvi saajad avalikult kusagil lehel üleval. Kokkuvõttlikult minu ja politsei pikk kirjavahetus ühe lausega: oma viga, et aeg ajalt ei jälgi politsei avalikku lehte, kus on korrarikkujad nimeliselt üleval. Vot siis meie e riik
                Kui välk käis siis uuri ise politseist.
                Olen ka täituri kaela saanud kunagi sarnasel põhjusel. Nimmet väideti, et nad on mulle mitu hoiatust saatnud, minuni aga ei olnud kirjad jõudnud. See olevat aga mu enda süü, alternatiivseid teavitusi nad ei kasuta. Püüdsin väita, et postiljon on õel ja ihkab mu verd aga see ei viinud õigust tõele lähemale. Võiksin siis teemaküsimusele vastata, et mind ajavad kohtutäiturid närvi. Aga ega ma väga pahane polegi enam.
                "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
                These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

                Kommentaar


                  Hea teema jälle perses.
                  "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

                  Kommentaar


                    Algselt postitas manni Vaata postitust
                    Kaamerate teemal..... kaameratega teel kulgen alati täpselt 96km/h. Kui 97 peal siis teeb klõpsu ära. Sama autoga sõites 90 alas 100km/h ei ole patrull mõõtmisel kunagi kinni pidanud.
                    Kord sõitsin ka kaamerast 96 ja + mõõda ja tegi välgu ära. Pikalt peale seda pole kirja tulnud ja kõik oli ilus ja ka ununenud juba. Siis aga sain kohtutäiturilt kirja, et olen trahvi saanud ja kuna pole ära maksnud siis see muidusööja tahtis oma vahelt saada. Politseilt päringut tehes selgus, et nendel on trahvi saajad avalikult kusagil lehel üleval. Kokkuvõttlikult minu ja politsei pikk kirjavahetus ühe lausega: oma viga, et aeg ajalt ei jälgi politsei avalikku lehte, kus on korrarikkujad nimeliselt üleval. Vot siis meie e riik
                    Kui välk käis siis uuri ise politseist.
                    See patrull ei tulegi sulle järgi nii väikse ületamise eest, vähemalt maanteel.

                    Kommentaar


                      see, et jaanuarikuus leidub veel sääsk, kes muidugi näost hammustama peab.
                      FC Bayern München!

                      Kommentaar


                        alkoholisõltlast ajab närvi mis iganes.pisiasjad.kui hea bet lendab vastu taevast viimasel minutil,näiteks.siis jäävad ette mõned õnnetud asjad,mis lähevad katki.aga enne seda on katki läinud ehk oma pere,mõned head suhted ja hunnik pappi.ma ise olen see,kes ennast närvi ajab.ja samas,joomine aitab maksa jälle käima tõmmata,kui sitt olla.nõiaring.see ajab kõige rohkem närvi
                        kunagi pole olnd,et midagi polnd

                        Kommentaar


                          Kuradi Kuuse Lemps noh kaua Sa oled suuska kommenteerinud ? Mingi 15 aastakest ikka ?

                          Ja täna, Tour de Ski ajal Sa NÄED, et Northugil on täielik haamer. Väljas sajab lund, st libisemisolud on megakehvad ja Northug on suure kasvuga ja korraliku lihasmassiga mees. Kõigepealt oli Jesperseni möödumine üllatus. Siis oli Duerr'i lähenemine üllatus. Ja kui Duerr konkreetselt mingi 20 sekundit poole kilomeetriga järgi võttis ja Northugist möödus, hakkas ta ajama "Nojah, ega Northug niisama alla ei anna. Kui suudaks nüüd Duerr'i tempos püsida, võib lõpusirgel põnevaks minna!" Mul jäi suu lahti kui sellist jama kuulsin.

                          Finishis oli Duerri edu Northugi ees 45 (!) sekundit !!

                          JA see ajab ka närvi, et pole viitsinud/raatsinud seni Triobetti raha peale panna. Tõusu alguses oli koef. et Jespersen edestab Northugi veel 2,1 (!!) kuigi oli juba näha, et Nothugil on megaraske ja Jespersen on väiksema lihasmassiga st tal kergem ronida... easy money, but no...

                          Kommentaar


                            no offence nigga, aga tundub et sa saad suusatamisest paremini aru kui jalkast

                            EIDT: ma loodan et see sind närvi ei aja.

                            Kommentaar


                              " Sina kes sa arvad ...
                              " Sina, kes sa eile ....
                              " Sina, kes sa oled ...
                              " Sina, jobu kes sa mulle...

                              ... pöördumised interneti suhtlusvõrgustikes.
                              "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
                              These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

                              Kommentaar


                                Need nupuga duššid spordisaalide dušširuumides, kus vesi jookseb järjest 3 sekundit ja siis pead uuesti vajutama. Kurat kui oled trennis ennast korralikult rihmaks tõmmanud, siis tahaks dušši all ikka käed rippu lasta, mitte nikerdada seal 10 minutit.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X