320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Mis teid närvi ajab ???

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
    Ma võin su enda juurde sisse kirjutada. Aga muidu igati ok lahendus. Kui minult kui tallinlaselt võetakse tasuta ühistranspordi eest pappi, siis las maksavad need, kes siin ei ela ja kelle rahadest seda by default ei võeta.
    Sa lähed kuhugile teisse linna või valda ja sõidad maakonnaliinidega tasuta ja keegi ei köhi, aga Tallinnas peavad kõik maksma. Aga noh eks tegelikult on aru ka saada, et eks teil seal meediatoimetuse tagatubades on arusaam, et Eesti Riik algab Lasnamäega ja lõpeb Harkuga.

    Kommentaar


      Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
      Sa lähed kuhugile teisse linna või valda ja sõidad maakonnaliinidega tasuta ja keegi ei köhi, aga Tallinnas peavad kõik maksma. Aga noh eks tegelikult on aru ka saada, et eks teil seal meediatoimetuse tagatubades on arusaam, et Eesti Riik algab Lasnamäega ja lõpeb Harkuga.
      Ma olen ikka mõned korrad pealinnast välja ka sattunud, aga pole kunagi aru saanud, et mis asi see seal täpselt tasuta on.

      Kommentaar


        Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
        Ma olen ikka mõned korrad pealinnast välja ka sattunud, aga pole kunagi aru saanud, et mis asi see seal täpselt tasuta on.
        Ma arvan, et näiteks Jõgeva linnaliini bussid, mul pole muidugi õrna aimugi, kas seal mõni selline sõidab.

        Kommentaar


          Algselt postitas laurenzo Vaata postitust
          Ma arvan, et näiteks Jõgeva linnaliini bussid, mul pole muidugi õrna aimugi, kas seal mõni selline sõidab.
          Olles Jõgeval mõned aastad elanud, siis seal minu mälu järgi linnaliini polegi.

          Kommentaar


            Maakonnasisesed liinid on tasuta. Vähemalt Tartumaal olen ise paar korda kasutanud.
            Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
            Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

            Kommentaar


              Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
              Maakonnasisesed liinid on tasuta. Vähemalt Tartumaal olen ise paar korda kasutanud.
              Samas on need riiklikult rahastatud ehk kaude maksan ka mina selle eest. Tallinna linna transport on ikkagi tallinlastest maksumaksjate tasutud, seega ei saa ma endiselt pahameelest aru.

              Kommentaar


                Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                Samas on need riiklikult rahastatud ehk kaude maksan ka mina selle eest. Tallinna linna transport on ikkagi tallinlastest maksumaksjate tasutud, seega ei saa ma endiselt pahameelest aru.
                Tallinnlane maksab riigile makse ja muu eesti kodanik maksab riigile makse. Muu eesti kodanik saab enda kodus tasuta sõita ja Tallinnas maksab. Tallinnlane sõidab kõikjal tasuta. Riik riigis süvariik.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                  Ma võin su enda juurde sisse kirjutada. Aga muidu igati ok lahendus. Kui minult kui tallinlaselt võetakse tasuta ühistranspordi eest pappi, siis las maksavad need, kes siin ei ela ja kelle rahadest seda by default ei võeta.
                  Ainult mongolid on tallinlased.
                  Aga täis munnis see uus süsteem.. aga mõned kavalamad lasevad lihtsalt jänest pikalt ja kui trahvi saavad siis on siiski plussi omadega jäänud. Trahv 20€ vist. Ühe päeva pilet on 3€ ja kui 20päeva nt taod pappi alla rohelisele kaardile siis ikka kõva võit.
                  Paras loterii ole see jänes, võid esimese nädalaga saada oma sutsaka või isegi mitte paari aastaga. Mupod on ka mongolid.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas ElNino9 Vaata postitust
                    Ainult mongolid on tallinlased.
                    Aga täis munnis see uus süsteem.. aga mõned kavalamad lasevad lihtsalt jänest pikalt ja kui trahvi saavad siis on siiski plussi omadega jäänud. Trahv 20€ vist. Ühe päeva pilet on 3€ ja kui 20päeva nt taod pappi alla rohelisele kaardile siis ikka kõva võit.
                    Paras loterii ole see jänes, võid esimese nädalaga saada oma sutsaka või isegi mitte paari aastaga. Mupod on ka mongolid.
                    Ma sõitsin Tallinnas 3a iga päev 4 erineva ühistranspordiliiniga, Mupot nägin peal ehk korra aastas. Muidugi see oli õhtuti üsna tipptunni ajal ka, äkki nad sel ajal ei kontrolli, sest tööpäev läbi/liiga tihe liiklus vms.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas LaRaBla Vaata postitust
                      Ma sõitsin Tallinnas 3a iga päev 4 erineva ühistranspordiliiniga, Mupot nägin peal ehk korra aastas. Muidugi see oli õhtuti üsna tipptunni ajal ka, äkki nad sel ajal ei kontrolli, sest tööpäev läbi/liiga tihe liiklus vms.
                      Mupol on väga kindlad välja kujunenud kohad, kus nad kontrollivad. Tõnismäel ja Põhja puiesteel on nad väga sagedane nähtus, Mustakal ka mingid liinid. Samas ma sõitsin näiteks ca 15 aastat peaaegu iga päev trammiga suunal Kadriorg-Kesklinn-Kadriorg ja kogu selle aja peale äkki kaks korda meenub, kui Koidula peatuses kontrolliti.

                      Et kui mingeid liine vältida, siis päris kindlasti jääb plussi omadega nagu ElNino9 ka mainis.

                      Kommentaar


                        Pirita teel nàgin viimati MuNnot 2a tagasi

                        Kommentaar


                          Kinnitatud fakt ütleb, et Mupol on üks ekipaaz terve tallinna linna peale. Sellest ka olukord, et neid näeb harva. Nooremana kui cashi polnud üldse mingisuguse pileti jaoks, sai 2-3 korda jooksu pandud, töötas küll. Enam ei viitsiks küll.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas ericbana Vaata postitust
                            Mupol on väga kindlad välja kujunenud kohad, kus nad kontrollivad. Tõnismäel ja Põhja puiesteel on nad väga sagedane nähtus, Mustakal ka mingid liinid. Samas ma sõitsin näiteks ca 15 aastat peaaegu iga päev trammiga suunal Kadriorg-Kesklinn-Kadriorg ja kogu selle aja peale äkki kaks korda meenub, kui Koidula peatuses kontrolliti.

                            Et kui mingeid liine vältida, siis päris kindlasti jääb plussi omadega nagu ElNino9 ka mainis.
                            Jep, ma elasin Kadrioru trammide lõpp-peatuse juures, nr. 3 trammiga sõites MUPO nägemine on ilmselt ebatõenäolisem kui Eesti jalgpalli maailmameistriks tulek.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
                              Kinnitatud fakt ütleb, et Mupol on üks ekipaaz terve tallinna linna peale. Sellest ka olukord, et neid näeb harva. Nooremana kui cashi polnud üldse mingisuguse pileti jaoks, sai 2-3 korda jooksu pandud, töötas küll. Enam ei viitsiks küll.
                              Ma olen elus kolm korda piletita sõiduga vahele jäänud:
                              1. ei ostnud, kuna buss tuli ja jooksin peale. Võeti maha, bussis oli koos minuga üks narkomaan, kes seletas ennastunustavalt, kuidas ta ei saanud isegi aru, et ta roolis on. Kontrolör küsis, et kas ma kahetsen. Mina: "Mis siin ikka kahetseda." Tema: "Öelge, et kahetsete, ma juba panin kahetsuse kergendavaks asjaoluks." Sain 180 krooni trahvi, selgus, et miinimumtrahv.
                              2. ei ostnud, kuna sõitsin kaks peatust. Käes oli suur lillekimp. Tuli proua kontroll ja ütles mulle, et ma rohkem nii ei teeks.
                              3. ei valideerinud, kuna buss oli täis ja kaks peatust taaskord. Kontroll vaatas pead vangutades otsa ja ütles, et ma rohkem ei teeks.

                              Jooksu panemine on muidugi next level.

                              Kommentaar


                                On ta jah next level. Olen ka näinud kuidas mingid tüübid saanud sekundiga inglasteks ja mängivad turisti. Noorena on sul tähtsam ikka käraka jaoks raha hoida ja hiljem levikas mingeid kiisusi sebida, kui mingi pileti jaoks raha hoida.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X