320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Mis teid närvi ajab ???

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Ma jäin üle paari aasta äsja ekipaaži teele. Sõitsin kusjuures ühe peatuse, aga see võttis poole kauem aega kui tavaliselt.
    the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
    because belle of st mark is a beauty extraordinaire

    Kommentaar


      Põhikoht on ka linna poolt vaadates enne Paberi peatust, kus trammid lähvad ülemiste poole.
      ★★★★★★

      Kommentaar


        Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
        On ta jah next level. Olen ka näinud kuidas mingid tüübid saanud sekundiga inglasteks ja mängivad turisti. Noorena on sul tähtsam ikka käraka jaoks raha hoida ja hiljem levikas mingeid kiisusi sebida, kui mingi pileti jaoks raha hoida.
        Lihtsalt huvi pärast, kuidas see jooksu panek välja nägi? Tavaliselt tuleb iga ukse ette üks vestiga kodanik.

        Kommentaar


          Olen päris tihti mupoga kohtunud. Enamasti jah Tõnismäe juures, vahel ka Linnu tee Magistrali juures ning Põhja-Puiestee.

          Esimesel korral võeti maha Kristiine keskuse juures (peale Hauka peatust). Uksed tehti lahti, ma astusin bussist välja ja ega keegi mind ei peatanud. Jalutasin siis ca 50 edasi Lilleküla bussijaama, kus läksin sama bussi peale tagasi. Bussis olnud inimesed, kes näo ja teo kokku panid, oli väga naljakas.

          Kaks korda olen nooremana ka veel lisaks jooksu jooksu pannud. Skeem on lihtne. Ole ukse juures, tee nägu nagu sul on pilet ning hakka oma taskuid läbi otsima. Kui võimalus avaneb, pane jooksu. Ega nad taga väga ei aja. Samas teisel korral oli sõber ka kaasas ning teda aeti veidi taga. Samas mingi 100 meetri peale oli vanal toss väljas ja liikus tagasi.

          Kuigi enam nii tihti bussiga ei sõida, siis ega praegu ka ilmselt keeruline pole. Lihtsalt hoia kaasas roheline kaart, millel on raha peal. Kui mupot näed, piiksuta kohe oma kaart läbi ja oledki pääsenud. Või pane jooksu.
          "Ajakirjaniku eelis on see, et tema saab oma arvamuse avaldamise eest raha, tavainimene aga peksa."

          Kommentaar


            Algselt postitas ElNino9 Vaata postitust
            Lihtsalt huvi pärast, kuidas see jooksu panek välja nägi? Tavaliselt tuleb iga ukse ette üks vestiga kodanik.
            Joosta tegelikult pole väga vaja. Vähemasti nii 10 aastat tagasi olid mupod, mitte eriti sportlikud tegelased. Trollist maha tulles, teed väikese kõrvale hüppe. Sellise 2 meetrise vahe sisse nendega ja lähed rahulikult oma teed.
            Eriti naljaks oli siis muidugi, kui otsustati ikkagi järgi joosta vms. Valid õiglase tempo, mis vastab ka kontrolöri tempole. Hoiad seda 2 medrast vahet, ning kuulad. See sõim mis su aadressil sajatatakse... lagi

            Pole ammu kokku puutunud nende tegelastega, kuid ilmset 30-aastaselt oleks päris huvitav Mupo eest kadjama panna. Vaataks isegi kuidasi täiskasvanud seda teevad. Aga noh, 15-aastaselt oli päris naljakas.

            Kommentaar


              Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
              levikas mingeid kiisusi sebida, kui mingi pileti jaoks raha hoida.
              Kiisud on ikka ysna hästi öeldud

              Kommentaar


                Minu ainukune kohtumine MuPoga oli kunagi laupäeva hommikul tuumapohmelliga Dude, where's my car projekt. Selles tervislikus seisundis jooksmine oli välistatud ja muidugi ma loovutasin lahkelt oma ID kaardi küsimise peale neile.

                Kommentaar


                  Aga väärt algatus siin, kogume stamp-kohad kokku ja võimaldame mitte-tallinna-sissekirjutatutel raha säästa (ise tegin kiire tasuvusarvutuse vahepeal ja leidsin, et Lääne-Viru kolkapatriotism enam ära ei tasu ja kirjutasin end Tallinnlaseks) -

                  - Paberi peatusest Hobujaama poole (SEB maja taga)
                  - Tõnismäe ja koidu peatuse vahel seal Sotsiaalkindlustusameti hoone ees
                  - Kotka tänaval A Le Coqist edasi sõites enne Ööbiku peatust
                  - Magistrali keskusest Mustamäe poole enne Lepistiku peatust
                  - Põhja Puiesteel (võite täpsustada, kus, ise sealkandis tihti ei liigu, ei tea)

                  ... ?

                  Kommentaar


                    Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
                    Aga väärt algatus siin, kogume stamp-kohad kokku ja võimaldame mitte-tallinna-sissekirjutatutel raha säästa (ise tegin kiire tasuvusarvutuse vahepeal ja leidsin, et Lääne-Viru kolkapatriotism enam ära ei tasu ja kirjutasin end Tallinnlaseks) -

                    - Paberi peatusest Hobujaama poole (SEB maja taga)
                    - Tõnismäe ja koidu peatuse vahel seal Sotsiaalkindlustusameti hoone ees
                    - Kotka tänaval A Le Coqist edasi sõites enne Ööbiku peatust
                    - Magistrali keskusest Mustamäe poole enne Lepistiku peatust
                    - Põhja Puiesteel (võite täpsustada, kus, ise sealkandis tihti ei liigu, ei tea)

                    ... ?
                    Lasnamäel kohe pärast lauluväljakut.
                    Punasel tänaval #35 ja #44 ja #50.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
                      Aga väärt algatus siin, kogume stamp-kohad kokku ja võimaldame mitte-tallinna-sissekirjutatutel raha säästa (ise tegin kiire tasuvusarvutuse vahepeal ja leidsin, et Lääne-Viru kolkapatriotism enam ära ei tasu ja kirjutasin end Tallinnlaseks) -

                      - Paberi peatusest Hobujaama poole (SEB maja taga)
                      - Tõnismäe ja koidu peatuse vahel seal Sotsiaalkindlustusameti hoone ees
                      - Kotka tänaval A Le Coqist edasi sõites enne Ööbiku peatust
                      - Magistrali keskusest Mustamäe poole enne Lepistiku peatust
                      - Põhja Puiesteel (võite täpsustada, kus, ise sealkandis tihti ei liigu, ei tea)

                      ... ?
                      Väga tihti passivad Krulli ja Volta peatuse vahel P-Tallinnas.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                        Lasnamäel kohe pärast lauluväljakut.
                        Punasel tänaval #35 ja #44 ja #50.
                        Seal sinu hoodis peaksid ka nad olema ju. Tehnika ristil vist.

                        Kommentaar


                          Mul oli viimati ka Koidu ja Tõnismäe vahel, aga teisel pool teed Rahvusraamatukogu Endla poolsel küljel.
                          the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                          because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
                            Seal sinu hoodis peaksid ka nad olema ju. Tehnika ristil vist.
                            No ma sõidan enda hoodist ainult kesklinna poole, et seal vahel pole midagi, kuna tekitaks automaatselt ummiku.

                            Kommentaar


                              Peale Pirita Selverit, kui suunduda kesklinna poole.

                              Eelmisel nädalal kaks korda sain neid näha
                              Tundmatu - ehk mida mina ka tean

                              Kommentaar


                                Äkki teete MuPo märkamise teavitusteks eraldi teema. Natuke ajab see minute trail närvi, teemale kohaselt.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X