320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Mis teid närvi ajab ???

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Tele 2 - puhas skämm.

    Üritasn go3 paketti tühistada, go3 lehel kus peaks saama tühistada, viib mu tele2 lehele, et peaks sealt iseteenindusest saama kustutama ja imo ka läbi tele2 tellisin selle paketi. Aga...iseteeninduses pole mingit kohta, kus näeks kehtivaid pakette....aind see telefoni üld...go3 kategooria all ta viib mu sinna kus saan valida uue paketi...
    Lihtsam vist kui nkn täna välja läheb, esindusest läbi käia.
    Ela ja tunne, et elad
    see on kõige lihtsam
    filosoofia, mis toimib
    sule silmad ära vaata
    tagasi, hinga sügavalt ja
    hüppa üle iseenda varju
    tule koos minuga.

    Kommentaar


      Go3 pole tele2 muidu.. ju?
      Je suis Nasfal

      Kommentaar


        Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
        Go3 pole tele2 muidu.. ju?
        Tele2 ju pakub Go3 teenust, sest endal neil see puudub.
        May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

        Kommentaar


          Jaapanis!!! toimuvatel olümpiamängudel muudetakse lambist ära jalgpalli pronksimängu aeg. Ma arvasin, et vähemalt seal maal kui näiteks Shinkansen tuleb jaama 15 sekundit liiga vara või hilja, siis vahetuse vanem teeb minimaalselt seppuku
          Boikott jaapani kaupadele!

          Kommentaar


            Triatlon terve nv Tallinna tänavatel.

            Kommentaar


              Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
              Triatlon terve nv Tallinna tänavatel.
              Osalemine pole muideks kohustuslik

              Kommentaar


                Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                Osalemine pole muideks kohustuslik
                Good joke. Mul ürituse vastu kui sellise pole midagi väga vinge lihtsalt miks peab suvel hakkama Tallinnat jälle pooleldi kinni panema + miks ei võiks seda üritust teha kusagil Tallnnast väljas looduses, aga no võibolla ma ei peagi arusaama.

                Kommentaar


                  Vääna, Suurupi jne kant on päris looduskaunis.
                  see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                  "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                  "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                    miks ei võiks seda üritust teha kusagil Tallnnast väljas looduses, aga no võibolla ma ei peagi arusaama.
                    Logistika! Sa ei saa teha Ironmani egiidi all sellist üritus, kus üle maailma kohale lennanud spordisõbrad peaks hakkama busside ja rongidega kuskile loodusesse kolistama. Sellel põhjusel lõpetati ka Otepää ära. Eestisse on niigi keeruline reisida. Lisaks on vaja majutada ligi 6000 inimest (võistlejad ja nende saatjad).

                    Kommentaar


                      Ma ei taha küll kunagi jalkakommentaatoreid väga arvustada, kuna siinkirjutajagi selline on. Aga üks asi nooremate kommentaatorite (ja osalt vanemategi) puhul närvidele käiv on. See, et mingi poolte (ok, nüüd liialdan, aga siiski) lausete lõpus sõna "on" on.

                      Näiteks ühes mängus minuti jooksul laused on:
                      Hoffenheim siis Bundesligasse jõudnud on.
                      Siin nii mõnelegi Eesti vaatajale tuttav nimi on.

                      P.S. Mängu käigus parem on ja lausete lõpus enam pole nii tihti "on".

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                        Ma ei taha küll kunagi jalkakommentaatoreid väga arvustada, kuna siinkirjutajagi selline on. Aga üks asi nooremate kommentaatorite (ja osalt vanemategi) puhul närvidele käiv on. See, et mingi poolte (ok, nüüd liialdan, aga siiski) lausete lõpus sõna "on" on.

                        Näiteks ühes mängus minuti jooksul laused on:
                        Hoffenheim siis Bundesligasse jõudnud on.
                        Siin nii mõnelegi Eesti vaatajale tuttav nimi on.

                        P.S. Mängu käigus parem on ja lausete lõpus enam pole nii tihti "on".
                        Mulle tuli kohe Petersoo hääl pähe neid lauseid lugema aga ta pole noor kommentaator ju?

                        Kommentaar


                          Algselt postitas ElNino9 Vaata postitust
                          Mulle tuli kohe Petersoo hääl pähe neid lauseid lugema aga ta pole noor kommentaator ju?
                          Tal on Bayern lause lõpus!

                          Aga tglt temal seda kummalist lausevormi pole.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                            Tal on Bayern lause lõpus!

                            Aga tglt temal seda kummalist lausevormi pole.
                            Yoda?
                            "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

                            Kommentaar


                              Tarmo Tiisleril on lause lõpus pidevalt "või". -"Taani on nüüd järjest rohkem mängu domineerinud, või?"

                              Kommentaar


                                Algselt postitas kyps Vaata postitust
                                Tarmo Tiisleril on lause lõpus pidevalt "või". -"Taani on nüüd järjest rohkem mängu domineerinud, või?"
                                Neid üksikute inimeste asju on palju. Aga see "on" on ikka vähemalt pooltel. Eriti karmilt ühel mu enda kanali paaril, kellest üks on ühe jalkaklubiga aktiivselt tegev. Tüdruksõber kutsub neid spetsiaalselt "on"-tüüpideks.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X