320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Mis teid närvi ajab ???

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kui ma kunagi Maleva peatuse läheduses elasin, oli Pintsi kirjeldatu laadsed olukorrad Sirbi trammi tagumises pooles iga reedeöhtune teema. Seal tasus lihtsalt madalat profiili hoida ja mitte tagumisse pinki ronida, teinekord isegi trammi vältida kui möni vahvam seltskond juba möllas. Sekkusin ka ükskord, aga olukord oli veits teine - mingi 70+ vene rahvusest daame oli end viinast kummuli joonud ja rippus jalgupidi trammist väljas, käed hoidsid pingsalt trammi käsipuudest kinni. Trammijuht ei osanud miskit teha ja käiski tuim ootamine mitu minutit, tramm rahvast pungil. Presssisin löpuks kuskilt keskelt sinna ette siis ja üritasin tädikest lahti kangutada. Toore jöuga see löpuks önnestus, kuigi tunne oli et möni sealt trammist kindlasti arvab, et piinan inimest, sest tädike prääksus natuke vastu. Trammijuht oli tänulik. Viinanina sättisin peatuse pingile kus ta oma kahe joomasemu vahelt üldse trammile trügis ning ei pidanud raiskama aega mingile politsei kutsumisele ja ootamisele.
    “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

    Kommentaar


      Algselt postitas kaala Vaata postitust
      Kui ma kunagi Maleva peatuse läheduses elasin, oli Pintsi kirjeldatu laadsed olukorrad Sirbi trammi tagumises pooles iga reedeöhtune teema. Seal tasus lihtsalt madalat profiili hoida ja mitte tagumisse pinki ronida, teinekord isegi trammi vältida kui möni vahvam seltskond juba möllas. Sekkusin ka ükskord, aga olukord oli veits teine - mingi 70+ vene rahvusest daame oli end viinast kummuli joonud ja rippus jalgupidi trammist väljas, käed hoidsid pingsalt trammi käsipuudest kinni. Trammijuht ei osanud miskit teha ja käiski tuim ootamine mitu minutit, tramm rahvast pungil. Presssisin löpuks kuskilt keskelt sinna ette siis ja üritasin tädikest lahti kangutada. Toore jöuga see löpuks önnestus, kuigi tunne oli et möni sealt trammist kindlasti arvab, et piinan inimest, sest tädike prääksus natuke vastu. Trammijuht oli tänulik. Viinanina sättisin peatuse pingile kus ta oma kahe joomasemu vahelt üldse trammile trügis ning ei pidanud raiskama aega mingile politsei kutsumisele ja ootamisele.
      Ma sõidan tihti Kopli trammiga ja viimased aastad on rahulikud olnud aga kunagi (aastaid neli tagasi) tekkis konflikt, kus mingid vene härrad (50+) hakkasid teismelisi (16-18 a) mõnitavalt korrale kutsuma, kui nood oma tõuksidega Angerja peatuses peale tulid. Asi läks päris inetuks, noored saatsid vanamehed pikalt ja neil sõitis katus ära. Trammijuht püüdis sekkuda ning osapooled välja kamandada aga lükati eemale ning seakisa saatel vehiti kätega, üks meesterahvas (soni ja nahktagiga) soovis tüdrukut kaelast haarata, noormees neile tõuksiga pähe lajatada jne. Kuna mul oli kiire, ma pole hommikuinimene (läheb tunnike-kolm, et üldse oma inimvorm saavutada), siis tõusin püsti, rebisin tõuksid käest, lennutasin need õue ja järgmisena heitsin härrad takka - trammijuht tänas ja sõit jätkus.

      Kommentaar


        Pints jalkakoondise keskkaitsjaks!

        Kommentaar


          Algselt postitas cannuman Vaata postitust
          Pints jalkakoondise keskkaitsjaks!
          Kasutaja Pints on pehmo (v.a hommikuti ja/või kui kellegile teisele liiga tehakse), unustab tihti ära et ta pole enam pisikene trullakas poisike, reeglina väldib konflikte ning tunneb ennast ka siis halvasti kui tänavakorvpallis vahel vähe nahaalsem on (a la Metstak - kand varvastele, trussikud prakku ja/või näpistan "sangadest", kui keegi liiga uljalt vastu näppe taob või küünarnukkidega vehib). Mulle piisas kunagi juba kahest JK Jalgpallihaigla trennist, kus kiilakad morsad mo jalgu püüdsid pooleks libistada. Korvpalli meeldib mängida, vaadata mitte, jalgpalli meeldib vaadata aga mängida suurt ei oska.

          Kommentaar


            Algselt postitas Pints Vaata postitust
            Korvpalli meeldib mängida, vaadata mitte, jalgpalli meeldib vaadata aga mängida suurt ei oska.
            Muidu tugev poiss, ainult käed-jalad nõrgad.

            Kommentaar


              Algselt postitas risto Vaata postitust
              Muidu tugev poiss, ainult käed-jalad nõrgad.


              Sattusin pallialadele alles gümnaasiumis (natukene olen ka õnnetu selle pärast), enne seda sai tegeletud kergejõustiku(kuul/oda), judo ja maadlusega.

              Kommentaar


                Algselt postitas Pints Vaata postitust


                Sattusin pallialadele alles gümnaasiumis (natukene olen ka õnnetu selle pärast), enne seda sai tegeletud kergejõustiku(kuul/oda), judo ja maadlusega.
                Kips Heigo trennis v? Vana alles väänas mingi noakangelase Rae poes maha ise pensionär
                “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

                Kommentaar


                  Krt, kus mul see txt fail asubki..
                  The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas kaala Vaata postitust
                    Kips Heigo trennis v? Vana alles väänas mingi noakangelase Rae poes maha ise pensionär
                    Kips, Kiirend, Väin.
                    Kihvtid vanad, Kiirend ilmselt väänaks mo täna ka kringliks.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                      Krt, kus mul see txt fail asubki..
                      Varsti vaja sul rtf-iks salvestada.
                      see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                      "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                      "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                      Kommentaar


                        No FFS. Olen aus klient, maksan ausalt subscription. Ei kasuta adblocki, sest fuck it, olen sedapidi ka aus. Ja siis topitakse KAKS full screen bannerit, mida käsitsi sulgema peab. Mine vittu Ekspress Grupp. Tegelt ka.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
                          No FFS. Olen aus klient, maksan ausalt subscription. Ei kasuta adblocki, sest fuck it, olen sedapidi ka aus. Ja siis topitakse KAKS full screen bannerit, mida käsitsi sulgema peab. Mine vittu Ekspress Grupp. Tegelt ka.
                          Läksin selle peale põhimõttest tellimust tühistama, kavatsedes huiata to the max edaspidi ja lugeda tasuta ikkagi. Ja nagu geenius.ee puhul üks kord selgus, siis tellimust tühistades pakub snap 12 kuud 50% alet. Kes tahab, see kasutagu. Istugu sisse.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
                            No FFS. Olen aus klient, maksan ausalt subscription. Ei kasuta adblocki, sest fuck it, olen sedapidi ka aus. Ja siis topitakse KAKS full screen bannerit, mida käsitsi sulgema peab. Mine vittu Ekspress Grupp. Tegelt ka.
                            Sorry, aga kes iganes sellest ajast saati kui Adblockid tulid, neid ei kasuta - küsib ise seda "turundust" Mul on aastaid kõik blokitud ja pole õrna aimugi milliseid ad'e on üldse võimalik leida. - Bliss -

                            Kommentaar


                              Soccernet avalehele minnes tuleb mingi röökiv reklaam ette. Ma pidin ehmatusest telefoni maha pillama. Võtke hääl maha, see ei ole ilus.
                              On ainult üks klubi - TARTU TAMMEKA!
                              I don’t care what you think of me!
                              Unless you think I’m awesome – in which case, you’re right! Carry on…

                              Kommentaar


                                Algselt postitas JuriM Vaata postitust
                                Sorry, aga kes iganes sellest ajast saati kui Adblockid tulid, neid ei kasuta - küsib ise seda "turundust" Mul on aastaid kõik blokitud ja pole õrna aimugi milliseid ad'e on üldse võimalik leida. - Bliss -
                                mõni päris mõnus teenus või toode jääb nüüd ostmata

                                Kommentaar

                                Working...
                                X