320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Mis teid närvi ajab ???

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas vendetta Vaata postitust
    No valimiste eel neil küll mingit pandeemiat ei olnud
    Aga teema on tõsine, normaalses riigis sellise pokazuhha ja reeglitele kusemise eest pead lendaksid. See oli algusest peale teada, et jälle üks seadus (ok, määrus vist?) mida ilma kontrollita keegi täitma ei hakka.
    Suvel olid tingimused ka vähe teised aga ma pole samas väga kursis kõigi nende tegemistega.
    Tüüpiline Eesti (Ida-Euroopa) värk, sest soomlased on sellele juba aastaid tähelepanu juhtinud.

    Kommentaar


      Kui Keskkonnaminister oleks rohelistest, siis sellist jama ei juhtuks v?
      “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

      Kommentaar


        Algselt postitas kaala Vaata postitust
        Kui Keskkonnaminister oleks rohelistest, siis sellist jama ei juhtuks v?
        Kui see küsimus oli minule, siis mul pole õrna aimugi.
        Liiga palju oletamist/tuletamist - kõik sõltuks konkreetsest inimesest ja/või koalitsioonist (kellega rohelised võimul oleksid jne.).

        Kommentaar


          Täpselt sama seis oleks kui selles valitsuses oleks Eesti roheliste minister. Tallinnas nad ju käisid. Need rohelised on kurb nimehoidja lihtsalt kuni mingid õiged synnivad.

          Kommentaar


            Kui ma ostan Haribo Pico-Balla paki, siis mul puudub distsipliin, et seda mitte korraga ära süüa.

            Kommentaar


              Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
              Kui ma ostan Haribo Pico-Balla paki, siis mul puudub distsipliin, et seda mitte korraga ära süüa.
              kui tubakast, alkost ja suhkrust rääkida, siis köige hullemad vöörutusnähud tekivad minul suhkru loobumisel, by far
              “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

              Kommentaar


                Algselt postitas kaala Vaata postitust
                kui tubakast, alkost ja suhkrust rääkida, siis köige hullemad vöörutusnähud tekivad minul suhkru loobumisel, by far
                Mitte kokaiinist?
                The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                Kommentaar


                  [QUOTE=plastic'99;2048784]Kui ma ostan Haribo Pico-Balla paki, siis mul puudub distsipliin, et seda mitte korraga ära süüa.[/QUO

                  Mul sama teema Kalevipoja šokolaadiga!
                  Invest In Africa

                  Kommentaar


                    ei leia Eesti liigat vanadele Football Manageridele

                    Kommentaar


                      Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
                      Kui ma ostan Haribo Pico-Balla paki, siis mul puudub distsipliin, et seda mitte korraga ära süüa.
                      Aitab kui kaaluda omale portsionid välja.
                      fml nüüd pole mu mure enam viimane.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                        Mitte kokaiinist?
                        Ma ei tea?
                        “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

                        Kommentaar


                          Teemasse ka - suveajalt vööndiajale üleminek. Türi ja Paide. Palun jääme suveaega, ärme näpi seda kella rohkem. Praegu väljas kottpime juba. Kuidas see normaalne on?
                          The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                            Teemasse ka - suveajalt vööndiajale üleminek. Türi ja Paide. Palun jääme suveaega, ärme näpi seda kella rohkem. Praegu väljas kottpime juba. Kuidas see normaalne on?
                            Tapa ja Kapa. Kindlasti mitte, kella keeramine on väga ok. Praegu on juba pime? Osta pealamp. See on laiuskraad, kus asume.
                            Homo homini lupus est - pede on pedele hunt

                            Kommentaar


                              See on marunaljakas asi, et inimesed kellakeeramise peale totaalkettasse lähevad. Ses osas, et mul on nagunii regulaarsed uneprobleemid, et üks tund siia või sinna ei muuda suurt midagi.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                                Teemasse ka - suveajalt vööndiajale üleminek. Türi ja Paide. Palun jääme suveaega, ärme näpi seda kella rohkem. Praegu väljas kottpime juba. Kuidas see normaalne on?
                                +1...

                                Kommentaar

                                Working...
                                X