320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Mis teid närvi ajab ???

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
    See on marunaljakas asi, et inimesed kellakeeramise peale totaalkettasse lähevad. Ses osas, et mul on nagunii regulaarsed uneprobleemid, et üks tund siia või sinna ei muuda suurt midagi.
    +1. See mõjub tõesti ainult inimestele kel rigid schedule, et 11 magama, 7 üles. Isad on vabamaks oma graafiku sättinud et nautida elu

    Kommentaar


      No ma lähen mingi 2 magama ja ärkan nii 11.30 vms 😌

      Kommentaar


        Unegraafiku osas on savi, see on niikuinii kogu aeg persses. Aga õhtune pimedus häirib küll.

        Kommentaar


          Algselt postitas LaRaBla Vaata postitust
          Unegraafiku osas on savi, see on niikuinii kogu aeg persses. Aga õhtune pimedus häirib küll.
          No ega elektrihind nii putsis ka pole, et peaks pimedas istuma.

          Kommentaar


            Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
            See on marunaljakas asi, et inimesed kellakeeramise peale totaalkettasse lähevad. Ses osas, et mul on nagunii regulaarsed uneprobleemid, et üks tund siia või sinna ei muuda suurt midagi.
            Ei ole ju ainult üks tund.
            Kella keeratakse täpselt kell 4 öösel. Kuna ma ei usalda äratuskella peale üles ärakmist, siis olen viimastel aastatel teinud nii, et ei lähegi enne kella keeramist magama. Samuti on häda, kui majas on mitu kella. Mul on küll õnnestunud kahte seinakella korraga õigeks keerata, aga hiljuti saime lapsele käekella. Seda on võimatu õigeks panna samal ajal teisi kellasid keerates, seega pidin ka lapse keset ööd üles äratama, et ta aja paika sätiks.
            Järgmine häda on seadmetega, mis oma tarkusest aega muudavad. Neid ei saa usaldada, seetõttu on mõistlik vähemalt tund aega neil silma peal hoida, et nad teist korda uuesti ennast ei tagasi ei keeraks.
            Parim variant oleks ikkagi kõik kellad korraga seisma panna. Mina eelistaks aega umbes 6:20 hommikul.

            Kommentaar


              Algselt postitas gaskoff Vaata postitust
              Ei ole ju ainult üks tund.
              Kella keeratakse täpselt kell 4 öösel. Kuna ma ei usalda äratuskella peale üles ärakmist, siis olen viimastel aastatel teinud nii, et ei lähegi enne kella keeramist magama. Samuti on häda, kui majas on mitu kella. Mul on küll õnnestunud kahte seinakella korraga õigeks keerata, aga hiljuti saime lapsele käekella. Seda on võimatu õigeks panna samal ajal teisi kellasid keerates, seega pidin ka lapse keset ööd üles äratama, et ta aja paika sätiks.
              Järgmine häda on seadmetega, mis oma tarkusest aega muudavad. Neid ei saa usaldada, seetõttu on mõistlik vähemalt tund aega neil silma peal hoida, et nad teist korda uuesti ennast ei tagasi ei keeraks.
              Parim variant oleks ikkagi kõik kellad korraga seisma panna. Mina eelistaks aega umbes 6:20 hommikul.
              Küll on aega elu keeruliseks elada.
              "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

              Kommentaar


                Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                See on marunaljakas asi, et inimesed kellakeeramise peale totaalkettasse lähevad. Ses osas, et mul on nagunii regulaarsed uneprobleemid, et üks tund siia või sinna ei muuda suurt midagi.
                Närvid läbi, et magada ei saa?

                Kommentaar


                  Algselt postitas gaskoff Vaata postitust
                  Ei ole ju ainult üks tund.
                  Kella keeratakse täpselt kell 4 öösel. Kuna ma ei usalda äratuskella peale üles ärakmist, siis olen viimastel aastatel teinud nii, et ei lähegi enne kella keeramist magama. Samuti on häda, kui majas on mitu kella. Mul on küll õnnestunud kahte seinakella korraga õigeks keerata, aga hiljuti saime lapsele käekella. Seda on võimatu õigeks panna samal ajal teisi kellasid keerates, seega pidin ka lapse keset ööd üles äratama, et ta aja paika sätiks.
                  Järgmine häda on seadmetega, mis oma tarkusest aega muudavad. Neid ei saa usaldada, seetõttu on mõistlik vähemalt tund aega neil silma peal hoida, et nad teist korda uuesti ennast ei tagasi ei keeraks.
                  Parim variant oleks ikkagi kõik kellad korraga seisma panna. Mina eelistaks aega umbes 6:20 hommikul.
                  Appi.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas allars Vaata postitust
                    Närvid läbi, et magada ei saa?
                    Et kas närvid läbi ja seepärast ei saa magada või närvid läbi, et ei saa magada? Jamad hakkasid sest ajast, kui tegin ühe aasta raadiot hommikuti. Siis magasin väga jupiti ka päeval. Mingi hetk läks väga jõhkraks, et oli perioode, kus magasin öösel mingi paar-kolm tundi, see hakkas küll närvidele.
                    Eile sain näiteks täitsa normaalsel ajal magama (mingi 23.45 ja hommikul magasin kaheksani), seega kellakeerutus on lahe!

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                      Et kas närvid läbi ja seepärast ei saa magada või närvid läbi, et ei saa magada? Jamad hakkasid sest ajast, kui tegin ühe aasta raadiot hommikuti. Siis magasin väga jupiti ka päeval. Mingi hetk läks väga jõhkraks, et oli perioode, kus magasin öösel mingi paar-kolm tundi, see hakkas küll närvidele.
                      Eile sain näiteks täitsa normaalsel ajal magama (mingi 23.45 ja hommikul magasin kaheksani), seega kellakeerutus on lahe!
                      Mōtlesin seda jah, et kas närvid läbi ja seetõttu ei saa magada. Tavaliselt sellest uneprobleemid algavad - päeval korralik stress, pinge jne, öösel vahid lage.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas allars Vaata postitust
                        Mōtlesin seda jah, et kas närvid läbi ja seetõttu ei saa magada. Tavaliselt sellest uneprobleemid algavad - päeval korralik stress, pinge jne, öösel vahid lage.
                        Ta ei joo ju enam kaks aastat ja see on tavaline full karsklaste probleem. Sa ei suuda ikka oma stressi ja pingeid lõpuni maandada ilma alkota ja sellepärast tekivad ka need öised lakkevahtimised ja mittemagamised. See pole siiski Mõnu suurim problem ja üleüldse on ka teiste näidete näol väga ohtlik näide meile kõigile, et mis juhtub inimesega kui ta muudab end kellekski, kes ta tegelikult pole.

                        Kommentaar


                          Alkoga oli hullem. Ehk kainena viis tundi und on okei, aga alkoga oli unekvaliteet kehvem.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                            Alkoga oli hullem. Ehk kainena viis tundi und on okei, aga alkoga oli unekvaliteet kehvem.
                            Ma arvan, et sa peaks selle valguskanali tädiga rääkima. Äkki leiavad koos Toomasega sulle lahenduse.
                            Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

                            My spell checking is second to nine!

                            Kommentaar


                              Algselt postitas futbolidipaul Vaata postitust
                              Ma arvan, et sa peaks selle valguskanali tädiga rääkima. Äkki leiavad koos Toomasega sulle lahenduse.


                              Leiab ka lihtsamalt.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                                See on marunaljakas asi, et inimesed kellakeeramise peale totaalkettasse lähevad. Ses osas, et mul on nagunii regulaarsed uneprobleemid, et üks tund siia või sinna ei muuda suurt midagi.
                                Mul ei ole uneprobleeme. Mulle meeldib lihtsalt valget aega ka näha. Ja tore on kui õhtuti nii pime pole.
                                The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X