320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Mis teid närvi ajab ???

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
    Mul ei ole uneprobleeme. Mulle meeldib lihtsalt valget aega ka näha. Ja tore on kui õhtuti nii pime pole.
    Talvel on koguaeg pime ju?

    Kommentaar


      Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
      Talvel on koguaeg pime ju?
      Eelmine nädal ei olnud veel pime. Alates kellakeeramisest on pime. Kui saaks kasvõi 1-2 kuud aastas natukene valgemat aega, on juba võit. Vööndiaeg on täielik saast. Kes sellest aru ei saa, on Vurro Voolaid.
      The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

      Kommentaar


        Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
        Eelmine nädal ei olnud veel pime. Alates kellakeeramisest on pime. Kui saaks kasvõi 1-2 kuud aastas natukene valgemat aega, on juba võit. Vööndiaeg on täielik saast. Kes sellest aru ei saa, on Vurro Voolaid.
        Noh, samas, eelmine nädal tõusis päike mingi 8.45, et praegu tõuseb 7:45. Ma pigem valin hommikuse valguse, aga, tõsi, see pole kindlasti selline teema, et ma jubedalt hakkaks kummagi poole eest seisma. Täielik iga-aastane pseudokas mo jaoks.

        Kommentaar


          Kui sa ärkadki 8:45, siis pole sellest lisatunnist eriti kasu...

          Kommentaar


            Kuidas sa kella mitte keeramisest 1-2 kuud natukene valgemat aega saad?
            Üksnes selle mehe pärast, kes öösel lapse ülesse ajab ja ise üldsegi magama ei lähe, et aeg paika sättida, võiks muidugi kella mitte keerata, aga minule on näiteks hommikune valgus olulisem kui õhtune poolpidune hämarus või valgus vms.
            Over and out.
            Homo homini lupus est - pede on pedele hunt

            Kommentaar


              Algselt postitas Malfoy Vaata postitust
              Üksnes selle mehe pärast, kes öösel lapse ülesse ajab ja ise üldsegi magama ei lähe, et aeg paika sättida
              Ma annaks sellele mehele lausa ordeni või vimpli, sest sellise asja peale tulemine NING ka elluviimine nõuab kõrgemat pilotaaži

              Kommentaar


                Need kes räägivad siin õhtusest lisatunnist, soovitan varem ärkama hakata.

                Mulle keeramine sobib. Ei ole töötavat süsteemi lõhkuma vaja hakata.
                Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                  Ma pigem valin hommikuse valguse, aga, tõsi, see pole kindlasti selline teema, et ma jubedalt hakkaks kummagi poole eest seisma.
                  Algselt postitas Malfoy Vaata postitust
                  Aga minule on näiteks hommikune valgus olulisem kui õhtune poolpidune hämarus või valgus vms.
                  Algselt postitas Rein Vaata postitust
                  Need kes räägivad siin õhtusest lisatunnist, soovitan varem ärkama hakata.
                  Pseudo, jep. Samas tohib huvi pärast küsida, et miks? Hommikul nagunii möllad ja toimetad, millega seda valget aega sisuliselt ju kvaliteetajana ei saa ära kasutada? Õhtul saaks viia lapse valges mänguväljakule või naise/koera jalutama või midagi kolmandat, et oleks nagu natsa positiivsem. Ei?

                  Kommentaar


                    Algselt postitas eika Vaata postitust
                    Pseudo, jep. Samas tohib huvi pärast küsida, et miks? Hommikul nagunii möllad ja toimetad, millega seda valget aega sisuliselt ju kvaliteetajana ei saa ära kasutada? Õhtul saaks viia lapse valges mänguväljakule või naise/koera jalutama või midagi kolmandat, et oleks nagu natsa positiivsem. Ei?
                    Pimedas ülessaamine on veidi raskem ja tõmbab ärkamise veits raskemaks.

                    Kommentaar


                      Kas mitte suveajal ei oleks detsembrikuine päikesetõus mingi vapsee pool 11 hommikul?

                      Kommentaar


                        Algselt postitas eika Vaata postitust
                        Pseudo, jep. Samas tohib huvi pärast küsida, et miks? Hommikul nagunii möllad ja toimetad, millega seda valget aega sisuliselt ju kvaliteetajana ei saa ära kasutada? Õhtul saaks viia lapse valges mänguväljakule või naise/koera jalutama või midagi kolmandat, et oleks nagu natsa positiivsem. Ei?
                        No meil on talvel nii pime et 3-4 kuud,normaalsel tööajal töötav inimene on päevavalguse aeg nii või naa tööl. Sõltumata kas on vööndiaeg või suveaeg. Nii, et see õhtuse valge kvaliteetaja jutt minu arvates ei päde.

                        Koeral on mu arvates küll täiesti ükskõik, kas käin temaga valges või pimedas. Ta on minuga nõus minema iga kell välja. Kas või öösel kell 2. Piisab vaid öelda- õue minek ja poiss on triksis. Tema kvaliteetaeg on kord nädalas agilitytrenn.

                        Jah, valges on lapsega õues toredam, aga mis sa teed kui meil on nii, et valget aega on nii vähe. Ja nüüd loe uuesti esimest lõiku.
                        Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                        Kommentaar


                          Kõik ei ole 7.30 üleval. Sisuliselt kõik on 17.30 üleval.
                          The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                            Kõik ei ole 7.30 üleval. Sisuliselt kõik on 17.30 üleval.
                            Noh, mu loogika on pigem selline, et 8 pimedas on sitt ärgata ja jätab tööpäevale üsna sita vaibi, siis 8 valgemas ärgata on veidi parem. Mis pärast tööpäeva on, see on juba üsna poogen, sest siis on juba kõik üsna putsis.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                              Noh, mu loogika on pigem selline, et 8 pimedas on sitt ärgata ja jätab tööpäevale üsna sita vaibi, siis 8 valgemas ärgata on veidi parem. Mis pärast tööpäeva on, see on juba üsna poogen, sest siis on juba kõik üsna putsis.
                              No lõpuks ärkad niikuinii pimedas. Ma ise ei ole kontorirott ega tööta E-R 8-16 (9-17), aga igal juhul eelistan valgemat aega päeva teises pooles. Mida kauem hommikuti pime on, seda parem on hommikuti kauem magada.
                              The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                                No lõpuks ärkad niikuinii pimedas. Ma ise ei ole kontorirott ega tööta E-R 8-16 (9-17), aga igal juhul eelistan valgemat aega päeva teises pooles. Mida kauem hommikuti pime on, seda parem on hommikuti kauem magada.
                                Nojah, ilmselt on neid kontorirotte tänapäeva maailmas siiski veits rohkem ja ses osas on talveaeg 4 da greater good. Aga detsembris kuskil pool 11 päikesetõus oleks ju veits raju?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X