320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

LIIKLUS

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Möödasõit on igal kiirusel ohtlik manööver, eriti kui möödasõidetav ei tea oma liiklusseaduses kirja pandud kohustusi. Tervitan siinkohal kõiki kodumaiseid NASCARI fänne, pikivahe on kahjuks endiselt üle mõistuse keeruline kontseptsioon väga paljudele juhtidele.

    Kommentaar


      Mis siis nüüd lahti läinud , videosid ohtlikest ja vähem ohtlikest olukordadest Eesti liikluses tuleb nagu Vändrast saelaudu.

      ÕÕVASTAVAD HETKED: hullumeelne bussijuht tegi ühe tapjaliku möödasõidu teise järel

      Ehmatavad videod: ülinapp pääsemine laupkokkupõrkest veokiga, BMW ohtlik möödasõit

      Veel üks hirmus bussimöödasõit: Tartu-Tallinna buss vältis napilt kokkupõrget

      Kommentaar


        digiajastu - eks varasemalt samamoodi käitutud ju, aga pole jäädvustatud. huvitav on see aga, et igal tondil on salvestav seade, aga kuhu jäävad põhjapanevad kaadrid maavälistest seadeldistest/tulnukatest? 90ndatel käis neid ka koduvabariigis nagu murdu, kes tulnukat ei näinud, oli nohik.

        Kommentaar


          Kas see on mingi autoliikluse tavapraktika, et lõigata teiselt poolt ohutussaart mööda ja siis ees lambist pidurdada, kuna mingi asi (mis täpsemalt, ei oska öeldagi, kuna signaali keegi ei lasknud, kiirus oli ka okei ja üleüldse tundus kõik jonksus) ei meeldi?

          Kommentaar


            Prantsusmaal on kollavestid väga palju kiiruskaameraid ära hävitanud. Riigikassale igat pidi korralik pauk.
            Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
            Ott Järvela

            Kommentaar


              Tundub, et mida rohkem Taxify juhte liikluses, seda parem, turvalisem on sõita.
              Ma olen kohati täitsa üllatunud olnud, kui eeskujulikult juhitakse. Isegi saavad aru, et suunatuli on teistele, mitte enesele.
              Üldjuhul on Taxify juht ka pigem inimene, kes dokumendita alkot osta ei saaks. Ja nii kui mõni vähe tutikam inimene satub juhiks olema, on pigem kahju viit tärni anda.
              see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

              "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

              "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

              Kommentaar


                Üks Lux Expressi roolija tahtis täna laupkokkupõrkega teha mõrvakatse. Pikal, sirgel teel, kus ideaalne ülevaade vastassuunas toimuvast. #kutselinejuhm

                Kommentaar


                  Algselt postitas Epic Vaata postitust
                  Üks Lux Expressi roolija tahtis täna laupkokkupõrkega teha mõrvakatse. Pikal, sirgel teel, kus ideaalne ülevaade vastassuunas toimuvast. #kutselinejuhm
                  "Tahtis" ma eeldan, et midagi ei juhtunud ju? Iga möödasõit ei võrdu mõrvakatsega - mul on meeletu kogemus nii LuXi kui Temptransi juhtidega, julged poisid pigem, kes ei karda ees ujuvatest debiilikutest mööda sõita. Asi mis sulle oma pisiauto roolid tundub napikad on 90% juhtudel sellel möödasõitjal täiesti kontrolli all. Iga põige vastassuuna vööndisse on ju "teoreetiline" laupkokkupõrge..

                  Kommentaar


                    Algselt postitas JuriM Vaata postitust
                    "Tahtis" ma eeldan, et midagi ei juhtunud ju? Iga möödasõit ei võrdu mõrvakatsega - mul on meeletu kogemus nii LuXi kui Temptransi juhtidega, julged poisid pigem, kes ei karda ees ujuvatest debiilikutest mööda sõita. Asi mis sulle oma pisiauto roolid tundub napikad on 90% juhtudel sellel möödasõitjal täiesti kontrolli all. Iga põige vastassuuna vööndisse on ju "teoreetiline" laupkokkupõrge..
                    Midagi ei juhtunud, kuna pidurdasin ja tõmbasin tee äärde, kui oli näha, et kahe sõiduauto järel tulnud buss ei kavatsegi tagasi reastuda, enne kui kogu autorong on alla neelatud.

                    Ei ole normaalne, et mõni liikleja üldse mistahes olukorras "napikat" tundma peab. Olgu see siis kontrolli all või mitte.

                    Seejuures, kui meenutada autokoolis õpitut (13a tagasi), siis ei mäletagi, et seal oleks räägitud sarnastest ohuolukordadest ja mida nende puhul teha. Äkki siia ongi koer maetud, et miks meil on nii palju õnnetusi, kus keegi "kaldus vastassuunavöödisse".

                    Lisaks tundub, et autokoolis tuleks hakata rääkima (või äkki juba räägitakse?) nii naeruväärsest asjast nagu auto lumest puhastamine. Suur osa juhtidest ise selle elementaarse osani ei suuda jõuda. Kurb tõdeda, et "mütsidega" sõitjad vajavad halba kogemust, enne kui hakkavad asjale mõtlema.

                    Rattakoopa "junnidest" vabanemine tuleb vist ka panna õppeprogrammi. Kuigi ise ringi liikudes tundub, et ma olengi ainus, kes arvab, et ei ole normaalne kaunistada nendega parkimiskohti, kus need soodsates tingimustes muutuvad üsna kiirelt jääkamakateks.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Stok
                      Tõmban kaks kriipsu veel ja siis on kõik. Esimene juhtum oli selline, kus mina sõidan rahulikult oma reas ja vastassuunast tuleb uhke valge masin diagonaalis üle minu rea ja pargib minust paremale jääva poe ette. Ma alguses pidurdasin, siis jäin seisma, siis tegin järsu pöörde vasakule, et noh, peeglist ka kahju ju. Jäin tema kõrvale korraks seisma ja vaatasin, mida uttivit. Vastu vaatas tibin sellise tülpinud näoga, nagu tahaks öelda:



                      Teine juhtum eraldi ei väärikski äramainimist, aga kord juba siin olles. Klassikaline juhtum, kus ma sõidan ringteel ja keegi uljaspea arvab, et tal on piisavalt võimas masin piisavalt heade rehvidega, et jõuab küll minu ette hüpata, aga tegelikult on hoopis minul hea reaktsioon ja pidurid korras. Oleks mul veel mu 1987 aasta Mitsubishi Galant alles, siis ma saaks sellele võõra raha eest kroomitud iluliistud külge.
                      jokers to the right
                      clowns to the left of me

                      Kommentaar


                        "Ehkki viimastel nädalatel on Harku valla koolibusside osaks langenud rohkelt negatiivset tähelepanu, kinnitab vallavalitsus, et teenuse on ohutu ning olukorra parandamiseks tehakse aktiivselt tööd. "Harku vallavalitsuse jaoks on oluline elanike turvalisus. Seetõttu tegeleme antud teemaga tõsiselt ning leiame kiiremaid ja parimaid lahendusi olukorra parendamiseks," kinnitas Harku vallavalitsuse kommunikatsioonijuht Liina Rüütel. Ta toonitas, et koolibussi teenuse kasutamine Harku vallas on igati ohutu."

                        Hea teada, et pastlaks kulunud rehvide kasutamine talvisel ajal koolilaste vedamiseks on täiesti ohtutu. Lisaks veel pidurisüsteemist eemaldatud ABS ja puudulikud turvavööd. Ja kindlasti sõidab sarnaseid busse Eesti liikluses igapäevaselt kümneid, kui mitte sadu.

                        Kes asjaga kursis pole, Harku vallas vedasid lapsi vigaste pidurite ja kulunud rehvidega koolibussid

                        Kommentaar


                          Algselt postitas MartinEST Vaata postitust
                          "Ehkki viimastel nädalatel on Harku valla koolibusside osaks langenud rohkelt negatiivset tähelepanu, kinnitab vallavalitsus, et teenuse on ohutu ning olukorra parandamiseks tehakse aktiivselt tööd. "Harku vallavalitsuse jaoks on oluline elanike turvalisus. Seetõttu tegeleme antud teemaga tõsiselt ning leiame kiiremaid ja parimaid lahendusi olukorra parendamiseks," kinnitas Harku vallavalitsuse kommunikatsioonijuht Liina Rüütel. Ta toonitas, et koolibussi teenuse kasutamine Harku vallas on igati ohutu."

                          Hea teada, et pastlaks kulunud rehvide kasutamine talvisel ajal koolilaste vedamiseks on täiesti ohtutu. Lisaks veel pidurisüsteemist eemaldatud ABS ja puudulikud turvavööd. Ja kindlasti sõidab sarnaseid busse Eesti liikluses igapäevaselt kümneid, kui mitte sadu.

                          Kes asjaga kursis pole, Harku vallas vedasid lapsi vigaste pidurite ja kulunud rehvidega koolibussid
                          Harku valla elanikuna võin öelda, et see teema on juba õige mitu aastat palju furoori tekitanud. Hiljuti viidi Asko juures reid läbi ja selgus, et 8st bussist 6 ei vastanud nõuetele. Isiklikult näen neid ronte igapäevaselt ringi tossamas. On vaid õnn, et ühtegi raskete tagajärgedega õnnetust pole juhtunud. Nii Asko kui valla käitumine on ebanormaalne.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas LeeRomeno Vaata postitust
                            Harku valla elanikuna võin öelda, et see teema on juba õige mitu aastat palju furoori tekitanud. Hiljuti viidi Asko juures reid läbi ja selgus, et 8st bussist 6 ei vastanud nõuetele. Isiklikult näen neid ronte igapäevaselt ringi tossamas. On vaid õnn, et ühtegi raskete tagajärgedega õnnetust pole juhtunud. Nii Asko kui valla käitumine on ebanormaalne.
                            Atko bussid on totaalsed sarad, sama lugu on nendega Pärnus. Sõidan ikka vahest nendega ja põhimõtteliselt igakord on mingisugune häda liinil oleval masinal küljes. Viimati meenub näiteks mitte töötav salongipuhur, mille tõttu bussijuht vaevu vaevu tuuleklaasist läbi nägi. Veel üks huvitav nüanss on, et ma ei lähe bussile mitte graafiku järgi vaid liini hilinemise järgi. Igal jeesuse hommikul tuleb bussiloks 6-7 minutit hiljem!!!
                            Kusjuures remonttöökoda huugab varahommikust hilja õhtuni neil ja kuna varuosade müük sellistele ettevõtetele on see mis ka minule leiva lauale toob, kurdan ainult tagasihoidlikult
                            "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
                            These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

                            Kommentaar


                              Vaatasin paari suvalist ATKO Pärnumaa bussinumbrit. Räiged peldikud ülevaatusandmete järgi
                              Tuled katki ja valesti reguleeritud. Esiklaas mõranenud ja halvenenud läbipaistvusega ja veel hunnik muid vigu. Kas bussidel on tõesti nii lebod nõuded, et sellised asjad liigitatakse väheoluliste vigade alla ja palun asuge tagasi liinile? Ma ei ole küll proovinud, aga ei usu eriti, et mõranenud esiklaasiga sõiduautot kuskil jutule võetakse ülevaatuspunktis?

                              Kommentaar


                                Millist pardakaamerat soovitate? Mida seal jälgida ja mis valikud üldsegi turul on?
                                The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X