320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

LIIKLUS

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Diftong Vaata postitust
    No Grossi poeg oli vanasti ka tavaliikluses raske jalaga+ veel puusalt tulistades purjus peaga tabati roolist( või oli see lihtsalt kuulukas linna peal). Kurvem lugu kahtlemata Mikk Seger, kes just öösel tekitas kolme hukkunuga avarii. Spidomeeter kiilus vist 240 peal kinni, kui mälu ei peta...
    Seger oli lisaks purjus ka. Aga mingi ralliäss pani Tallinnas ka kolm kasti ja lõpuks jäi vist vabadusse ka.
    Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

    My spell checking is second to nine!

    Kommentaar


      Algselt postitas Diftong Vaata postitust
      No Grossi poeg oli vanasti ka tavaliikluses raske jalaga+ veel puusalt tulistades purjus peaga tabati roolist( või oli see lihtsalt kuulukas linna peal). Kurvem lugu kahtlemata Mikk Seger, kes just öösel tekitas kolme hukkunuga avarii. Spidomeeter kiilus vist 240 peal kinni, kui mälu ei peta...
      + Laiksoo, Jaak Tammeka, Madis Kruusma jne. kõik omasid mingit tausta autospordis ning vähemalt teoorias oleksid pidanud keskmisest juhist vähe osavamalt suutma masinat käsitleda.

      Kommentaar


        Algselt postitas Diftong Vaata postitust
        No Grossi poeg oli vanasti ka tavaliikluses raske jalaga+ veel puusalt tulistades purjus peaga tabati roolist( või oli see lihtsalt kuulukas linna peal). Kurvem lugu kahtlemata Mikk Seger, kes just öösel tekitas kolme hukkunuga avarii. Spidomeeter kiilus vist 240 peal kinni, kui mälu ei peta...
        Georg Gross, kes samuti joobnuna auto rooli kipub, on taas kriminaaluurimise all.

        Kommentaar


          Pole oluline vist, aga Laagna tee ja P.Süda tänav näiteks on väga erineva iseloomuga ehk nende puhul ei saa lubatud kiiruste piire võrdselt võtta. Ühe peal 15 üle on normaalsus, teisel tänaval -20 on maksimaalne mõistlik kiirus.

          Kommentaar


            Sorry! Kuna touchscreeniga ei saa editada oma postitust, siis kukkus asi tiba poolik välja ja nüüd pikk arutelu kohe
            Igatahes, tahtsin veidi Budu't kiusata seoses tema tugeva retoorikaga - mis aga puudub piirkiirusesse, siis oleneb tõesti väga asukohast. Kui linnas kitsal tänaval kus paljud inimesed on liikumas mingi vello +20 üle limiidi paneb, tahaks reageerida nagu Mõnu. Aga näiteks tõesti Laagna tee ja Pirita tee on pigem ülereageering. Okei, Piritale on viimase paari aastaga tekkinud ülemõistuse palju ülekäike, see võibolla õigustab seda 50 ala, aga Laagna tee võiks olla vabalt ka 90. Erilist vahet poleks.

            Kommentaar


              Eile kontrollis politsei- ja piirivalveamet viie tunni jooksul Tallinna–Pärnu–Ikla maanteel 2354 sõidukijuhti, kellest 16 oli tarvitanud alkoholi ja tuli roolist kõrvaldada.


              P'ris rets, arvestades kui tihe liiklus pühapäevati seal kitsal maanteel on ja see on ikka päris muret tekitav, kui palju roolijoodikuid tabati. Suht kohutav. Ise tulin vana-pärnu kaudu sellele maanteele eile ja nägin nurme ristis oli tee ääres mingi 8-10 tsiviil autot seisid juhita, vahel paar politseibussi ja suht suu jäi ammuli kah, et mis toimps.
              Ela ja tunne, et elad
              see on kõige lihtsam
              filosoofia, mis toimib
              sule silmad ära vaata
              tagasi, hinga sügavalt ja
              hüppa üle iseenda varju
              tule koos minuga.

              Kommentaar


                Seeriast "toredad kaasliiklejad".

                "Mees üritas politseinike eest põgeneda ning võis linnas liikuda kiirustel kuni 120 km/h."

                "Jaama tänaval kaotas 23-aastane mees sõiduki üle juhitavuse ning sõitis teelt välja ja põgenes seejärel joostes."

                "Autos viibisid kaasreisijatena 22-aastane naine ja alaealine laps."

                "Video filminud mees pistab kaamera kord aknast välja, kord filmib politseinikuid läbi tagaklaasi. "See on küll gangsta," kommenteerib ta."

                Kommentaar


                  Ma imetlen inimesi, kes tulevad hommikuti autoga tööle ja suudavad veel sõbralikuks selle juures jääda.
                  Erandkorras läksin eile autoga koju. tulen hommikul - räme siblimine, kiirendamine, pidurdamine käib ümberringi. Jõuan tööle, avastan, et töötelefon jäi koju. Okei tagasi kodupoole - see, mis enne oli närviline, on nüüd neurootiline.
                  Okei tagasi tööle - neurootilisusest on saanud mingi amokk.
                  Bussisõit ftw tööle ja koju.

                  Ahjaa lapsevanemad, kelle järglased tõuksidega ringi sõidavad - tutvustage neile palun elementaarseid liikluseeskirju või võtke liikumisvahendid käest ära. Täna üks mingi meetrine tahtis ennast mu autoalla kihutada. Suht uus masin alles, ei tahaks värvimisse saata.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
                    Ma imetlen inimesi, kes tulevad hommikuti autoga tööle ja suudavad veel sõbralikuks selle juures jääda.
                    Erandkorras läksin eile autoga koju. tulen hommikul - räme siblimine, kiirendamine, pidurdamine käib ümberringi. Jõuan tööle, avastan, et töötelefon jäi koju. Okei tagasi kodupoole - see, mis enne oli närviline, on nüüd neurootiline.
                    Okei tagasi tööle - neurootilisusest on saanud mingi amokk.
                    Bussisõit ftw tööle ja koju.

                    Ahjaa lapsevanemad, kelle järglased tõuksidega ringi sõidavad - tutvustage neile palun elementaarseid liikluseeskirju või võtke liikumisvahendid käest ära. Täna üks mingi meetrine tahtis ennast mu autoalla kihutada. Suht uus masin alles, ei tahaks värvimisse saata.
                    Eesti liiklusel ei ole midagi viga. Vaata Lõuna Euroopasse või Aasia poole.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Rudy Vaata postitust
                      Eesti liiklusel ei ole midagi viga. Vaata Lõuna Euroopasse või Aasia poole.
                      Ma ei ela neis kohtades. Ei pea vajalikuks sealset liikluskultuuri eeskujuks seada

                      Kommentaar


                        Ma ei tea, isegi Inglismaal on hullem kui Eestis. Et ei näe nagu põhjust vinguda.

                        Kommentaar


                          jaaaaa, Saksamaal on normaalsem, Luksemburgis on normaalsem, põhjamaades on normaalsem, äkki võtaks need eeskujuks. Ei? Või võtame sitemad ja võrdleme ennast nendega? See on tõeline alus suurepäraseks arenguks.

                          -e- nüüd võid moskva ja pekingi eeskujuks tuua ja me jäämegi jaurama. Või tuleme algpointi juurde, et mulle meeldib tegelikult bussiga tööle sõita, sest ma jõuan palju õnnelikumana kohale, sest mul pohui, kuidas keegi liikleb. peace out vms

                          Kommentaar


                            Autos saab südamerahuga disharmooniliselt laulda. Proovi seda teha tänaval, ühissõidukis.
                            see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                            "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                            "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Rudy Vaata postitust
                              Eesti liiklusel ei ole midagi viga. Vaata Lõuna Euroopasse või Aasia poole.
                              kusjuures ise sõidan autoga ainult Lõuna-Euroopas, Eestis olles pole mingit isu rooli istuda
                              Catalunya is not Spain!

                              Kommentaar


                                Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
                                Ma imetlen inimesi, kes tulevad hommikuti autoga tööle ja suudavad veel sõbralikuks selle juures jääda.
                                Erandkorras läksin eile autoga koju. tulen hommikul - räme siblimine, kiirendamine, pidurdamine käib ümberringi. Jõuan tööle, avastan, et töötelefon jäi koju. Okei tagasi kodupoole - see, mis enne oli närviline, on nüüd neurootiline.
                                Okei tagasi tööle - neurootilisusest on saanud mingi amokk.
                                Bussisõit ftw tööle ja koju.

                                Ahjaa lapsevanemad, kelle järglased tõuksidega ringi sõidavad - tutvustage neile palun elementaarseid liikluseeskirju või võtke liikumisvahendid käest ära. Täna üks mingi meetrine tahtis ennast mu autoalla kihutada. Suht uus masin alles, ei tahaks värvimisse saata.
                                +1

                                Mul on luksus, et saan rongi abil ca 10 minutiga tööle. Aga kõigile lihtsalt logistiliselt ei sobi ÜT - lapsed lasteaeda/kooli, bussiliinid on pikad/aeglased, mitu ümberistumist jne.
                                Am Sonntag um 13.00 Uhr haben wir ein Weißwurst- Wettfressen mit der Bayern-Spitze. Da bin ich gut dabei. (Rainer Calmund)

                                Kommentaar

                                Working...
                                X