320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

LIIKLUS

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas budulojus Vaata postitust
    Täna mõned minutid pärast südaööd teatati politseile, et Mooste alevikust on ärandatud ühe firma traktor koos turbakogujaga.

    Patrull pidas ilma tuledeta sõitnud traktori kinni Kauksi-Rasina teel Mikumäe külas. Traktorit juhtis samas firmas töötav alkoholijoobes mees. Politsei hakkas juhtunut uurima.
    üsna hea postitus. ülejäänüd 3124 võid ära kustutada..

    Kommentaar


      blondiinitelt tuleks võtta ära õigus omada juhilube ja autot! arrgghhh.
      sõita ei oska, parkida ei oska, peatuda ei oska.....mitte midagi ei oska.

      pargivad kurat auto kinni nii et oota kaks tundi raibet et ära saaks sõita autoga, pöördeid tehes on sunatule sisselülitamine üleliigne liigutus nende jaoks milletõttu peaaegu avarii oleks teinud, tammsaare teelt pärnumaanteele sõites (noh see kaarjas tee mis üles läheb) otsustab tema SEISMA JÄÄDA ehk siis seal kohas kus tänu "mäekesele" ei näe mis kurvi taga toimub ja kuhu sõidetakse tänu all olevale kiirusepiirangule 70 km/h suure kiirusega! miks ta seisma jäi - sest üks ta sõbrannadest tahtis minna mäe otsas olevasse statoili ja laskis tal maha minna seal.....mitte 50-100 meetrit edasi oleval kõrvaltänaval kus kiirus on 70 (loe:80) asemel 30 (reaalselt ka, aukude pärast).

      tule taevas appi!

      Kommentaar


        Kurat kas vanurid uute autodega ei peagi enam arvestama vasakpöörde tegemisel foori all vastassuunast tuleva autoga? Kurat kuigi hea meelega laseks remontida auto esiosa tasuta, siis ikkagi vajutasin pidurit. Kindlasti oleks tal veel pärast õnnetust õigust üle jäänud, et mul vahtraleht ja mida iganes veel. Sitaharakas raisk!

        Kommentaar


          Algselt postitas ballack Vaata postitust
          blondiinitelt tuleks võtta ära õigus omada juhilube ja autot! arrgghhh.
          sõita ei oska, parkida ei oska, peatuda ei oska.....mitte midagi ei oska.

          pöördeid tehes on sunatule sisselülitamine üleliigne liigutus nende jaoks milletõttu peaaegu avarii oleks teinud,

          tule taevas appi!
          Ära nüüd nii ülekohtune kah ole.......usun et nii mõnigi blondiin teeb sulle sõiduoskustega silmad ette.

          Ja suunatuli ei vilgu pea et pooltel autodel,et siis vaevalt kõikide autode roolis blondiinid istuvad.

          Aga muidu on persse jah.
          Kui päkapikk tahab, võib ta oma välimust muuta. päkapikk on korduvalt ennast rihmaks joonud.

          Kommentaar


            igatahes kui kellelgi on autol parem külg katki ja tahab tasuta remonti siis sõitke kadaka puiesteel viaduktist üles ja kui ritsmiku (viadukti peale sõites õismäe poolt) ületad siis tekib varsti teine rada juurde ja niikui see tekib siis mine sinna rajale ja tõmba ees oleva auto kõrvale - 96% kindlusega juht kes esimesel rajal on ei näita suunda aga mis kõige hullem - 80% kindlusega EI VAATA ISEGI SILMA NURGAST MITTE kas keegi on kõrval rajal kuhu ta siirduda tahab või mitte! siiani kõik korrad kui olen nii läinud olen pidanud signaali laskma ja eluohtlikult vastassuunda sõitma (üles mäge on minu kiirendus alati suurem kui teistel, sellepärast siis need olukorrad).

            Kommentaar


              teine rida tekib seal juurde neile, kes hakkavad parempööret sooritama (tihniku tn-le). seega on nad õiges reas, sõites suunaga laagri poole. see, kuidas keegi laperdab omas sõidureas vasakule-paremale on tema enda asi (soovituslik on muidugi politseile helistada, äkki laperdaja purjus). kui sina sõidad poole viadukti peal vasakult mööda teisest, oled teinud keelatud manöövri (pidevjoon sõidusuundade vahel) ja maksad rõõmsalt teise auto kinni.
              samas, kui vasak külg autol on mõlkis, võib ballacki manöövrit kasutada küll. selle vahega vaid, et hoiad algul paremasse teeäärde ja siis järsult vasakule keerad.
              lahinguväljal kohtume, raisk!!!

              Kommentaar


                Algselt postitas ballack Vaata postitust
                blondiinitelt tuleks võtta ära õigus omada juhilube ja autot! arrgghhh.
                sõita ei oska, parkida ei oska, peatuda ei oska.....mitte midagi ei oska.
                Egas nemad nüüd ainsad pole. Jeebija bemarimehed ei tea üldse, kus suunatule kang asub või mis nurga all auto parkimisjoonte vahele paigutada tuleks. Sõita mitte oskavate blondiinide osa nendega võrreldes kaduvväike.

                Eile oskas Eesti politsei järjekordselt üsna ebameeldivalt üllatada. Rocca Al Mare "Prisma" juurde oldi tuldud järjekordselt mingeid pikanäpumehi transportima ja otse loomulikult oli vaja oma "Vito" parkida risti üle kolme invaliidide parkimiskoha.
                Kurat võtaks, nende jaoks peaksid liikluseeskirjad ka ikka kehtima.
                May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                Kommentaar


                  Siinkohal tuleb meelde üks seik Tartu päevilt. Ka nii saab parkida tõepoolest.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas margunn Vaata postitust
                    teine rida tekib seal juurde neile, kes hakkavad parempööret sooritama (tihniku tn-le). seega on nad õiges reas, sõites suunaga laagri poole. see, kuidas keegi laperdab omas sõidureas vasakule-paremale on tema enda asi (soovituslik on muidugi politseile helistada, äkki laperdaja purjus). kui sina sõidad poole viadukti peal vasakult mööda teisest, oled teinud keelatud manöövri (pidevjoon sõidusuundade vahel) ja maksad rõõmsalt teise auto kinni.
                    samas, kui vasak külg autol on mõlkis, võib ballacki manöövrit kasutada küll. selle vahega vaid, et hoiad algul paremasse teeäärde ja siis järsult vasakule keerad.
                    kui sa vaataksid tähelepanelikumalt siis on just see rada mis otse läheb tihnikusse ärapööramise rada kui ei usu siis helista näiteks autokooli ja küsi järgi (ja mine vaata maas olevaid jooni ka), kuna autokoolis käies miskine vend tahtis samamoodi paremalt poolt sisse sõita siis sõiduõpetaja ütles et tema oleks süüdi jäänud. ja üleüldse äkki seletad ära miks mina süüdi jääks kui ma olen kõrval rajal ja kui keegi lihtsalt sõidab mulle küljepealt sisse siis miks mina peaks süüdi jääma? mina olen ilusti omal rajal (sõidusuund ka õige ehk siis mitte vastassuunavööndis) ja sõidan ja minu kõrval sõidab ka auto, järsku hakkab see auto minu rajale trügima ilma vaatamata ja suunda näitmata aga mina olen seal hoopis ja sõidab mulle küljepealt sisse - ütle miks mina süüdi siis peaks jääma? ausalt ei saa aru. et miks seal jään süüdi aga kui sõidan ilusti mööda sõpakat ja mingi tont sõidab mulle küljepealt sisse siis ei jää süüdi kuigi vahe on ainult selles et ühel juhul sõidan mäest üles ja olen kadaka pst'il aga teisel juhul sõidan mööda sõpakat ja horisontaalselt mitte mäkke. täis hämming.

                    Kommentaar


                      Lahe ristmik on veel Sikupillis. See siis Pallasti ja Tartu mnt ristumiskoht. Lasnamäe poolt tulles näitavad märgid, et vasakule keerates läheb tee kolmeks, aga tegelikult on valikuid vähemalt 5. Oleks siis teekattemärgistus olemas vähemalt....

                      Kommentaar


                        Algselt postitas ballack Vaata postitust
                        ja minu kõrval sõidab ka auto, järsku hakkab see auto minu rajale trügima ilma vaatamata ja suunda näitmata aga mina olen seal hoopis ja sõidab mulle küljepealt sisse - ütle miks mina süüdi siis peaks jääma? ausalt ei saa aru.
                        Kunagi kui ise sai juhilubasid tehtud siis oli üldsätetes umbes selline lõik: "Juht peab tegema kõik endast oleneva, et vältida liiklusõnnetust". Nüüd, aga vaatan, et sellist asja enam sees ei ole. Küllap oli liiga ebamäärane.

                        Martini videod. Olin miski 7 aastat tagasi Iirimaal, kui need reklaamid telekast jooksid. Kohalikud olid nendest reklaamidest päris vapustatud. Sai pubides arutatud, räägitud jne. Noh olenes õhtust, kuid kohalikest keegi risti küll ette ei löönud, kui peale tööpäevast õlletamist (3-4) ning peale sellist juttu autoga koju sõideti. Uuesti reklaame vaatama ja ahhetama.

                        Peale jaanipäeva sai sõber noomituse. Sõitsime Nõvalt Tlna poole. Oli vist mingi Risti vms asula oli nagu läbi saanud (viimased majad olid nagu juba miski 400m kaugusele jäänud) ja lisasime kiirust. Siis märkasime tagaaknast vilkureid. Täpselt kohas, kus oli 60km piirangu lõpp peatati meid kinni. Olime 40km/h kiirust ületanud. Tegu ei olnud õige, kuid kas on tõesti vaja kiirusepiirang panna 1/2km enne ja pärast asulat? Kusjuures asula lõpu märki me ei märganudki.

                        Ja Tlnas ma vihkan taksojuhte liikluses üle prahi. Nad on lihtsalt värdjad.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Marduk Vaata postitust
                          Kunagi kui ise sai juhilubasid tehtud siis oli üldsätetes umbes selline lõik: "Juht peab tegema kõik endast oleneva, et vältida liiklusõnnetust". Nüüd, aga vaatan, et sellist asja enam sees ei ole. Küllap oli liiga ebamäärane.
                          midagi analoogset peaks ma arvan ikka olema ma arvan. midagi sarnast korrati küll mitu korda autokoolis aga sõnastus oli natuke teine. võib-olla oli sel hetkel see siis olemas ja enam pole, ei tea. aga point oli selles et ega ma ei saa midagi teha sel hetkel enam kui auto lihtsalt pöörab küljepealt sisse, tegemist veel ka ülesmäge minek kus vastassuunavööndisse minek on väga ohtlik kuna selle kaaretaha ei näe kas vastu tuleb auto või mitte (reageerimisaega on sekundimurdosa aga tagasi enam siis oma raja peale ei saa pöörata kuna teine on juba sinna sõitnud) ja tagant poolt jälle on teised masinad tulemas kes annavad aga gaasi et üles mäge kiiremini minekut alustada (valgusfoori tagant) aga kui mina pidurdan siis üles mäkke pidurdamine on ikka palju kiirem kui horisontaalselt sõites - kokkuvõttes kui signaalitades sisse sõita tahtev autojuht ei märka sind siis avarii oleks niivõiteisiti, ainult saad valida millsit avariid teha.

                          Kommentaar


                            krt, see on ju õudne mis nädalavahetusel liikluses toimus....."Purjus lubadeta alaealine ajas neli last alla" ......."lubadeta purjus alaealine põgenes politsei eest mootorrattaga 140 km/h"..........4 hukkunut..........kurat võtaks millal algab null-tolerants???
                            Am Sonntag um 13.00 Uhr haben wir ein Weißwurst- Wettfressen mit der Bayern-Spitze. Da bin ich gut dabei. (Rainer Calmund)

                            Kommentaar


                              Noh, see lastele otsa sõitnud nolk istub määratud kolmekümnest päevast täna juba esimest betooni peal. Asi seegi.
                              armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                              Kommentaar


                                Ka siin Pärnus on viimasel ajal müstilisi juhte roolis nähtud. Eile jäi mul max 10cm puudu, et külg oleks maha sõidetud, kuna üks otsustas sõidurada vahetada küljepeeglisse vaatamata. Õigeaegne pidurdamine ja tolle juhi viimase hetke reaktsioon päästsid olukorra. Mu taga sõitis veel sõber oma autoga kah, temaga ahhetas pärast, et kuidas ma sellest küll pääsesin. Ja mitte rohkem kui minut hiljem ei saanud üks aru, kuidas ringteel sõita tuleb. Lihtsalt risti ette ja vsjoo. Siis vehib ise veel kätega kah. Uskumatu. Maasturitega ringi sõitvad pomod ei viitsi üldse midagi mõelda roolis olles enam. Kõik müstilistemas kohtades trügivad vahele ja teevad ime manöövreid. Suu lahti vaadanud seda komöödiat viimasel ajal.

                                Siis tervitaks veel juhti, kes oma auto Statoilis tankima pani ning siis tipa tapa Port Arturi poole kõndis. Täitsa suva ju, keset päeva peale tema ikka keegi tankida ei tahaks ju. Rollerijuhtidest ei tahaks üldse rääkida, neist tuleb küll kaarega eemale hoida, mõni neist ei saa üldse aru, mida liiklus ning liiklusmärgid endast kujutavad. Mis ikkagi toimub?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X