320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

LIIKLUS

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas zelee Vaata postitust

    Ei, siis sa sõidad ringilt välja kuhu suunatakse ja teed tagasipöörde kui saab mitte ei hakka idiootsustega tegelema ringil.
    Selles iva ongi, et tavaringil ei ole mingeid idiootsusi vaja kellelgi harrastada. Tagasipöörde jaoks sõidad ilusti kolm mahapööret ära ja kolmanda järel reastud ilusti välisringile. Täidab ühtlasi ka Ingmari kriteeriumi ettenähtavusele, sest välisringil olija peakski suutma arvestada, et ühel hetkel soovib siseringil sõitja tema ette reastuda. Turboring võib ju paberil tore olla, aga kui 2-minutilise video jooksul neli venda kütavad loogikavastaselt kuskilt kivide vahelt läbi, siis ilmselgelt see tore mõte ise sünnitab neid idiootsusi.
    20 LEGEND

    Kommentaar


      Algselt postitas vtp Vaata postitust

      Selles iva ongi, et tavaringil ei ole mingeid idiootsusi vaja kellelgi harrastada. Tagasipöörde jaoks sõidad ilusti kolm mahapööret ära ja kolmanda järel reastud ilusti välisringile. Täidab ühtlasi ka Ingmari kriteeriumi ettenähtavusele, sest välisringil olija peakski suutma arvestada, et ühel hetkel soovib siseringil sõitja tema ette reastuda. Turboring võib ju paberil tore olla, aga kui 2-minutilise video jooksul neli venda kütavad loogikavastaselt kuskilt kivide vahelt läbi, siis ilmselgelt see tore mõte ise sünnitab neid idiootsusi.
      Häda on selles, et see ettenähtavuse kriteerium ei ole tavalistel ringidel täidetud, muidu ei oleks need kõige avariirohkemad kohad liikluses. Ega neid turboringteid ju inimeste kottimiseks ei tehta, vaid ikka õnnetuste vähendamiseks. Mina olen aru saanud, et turboringteid toetab ka avariide statistika, aga eks iga uue asjaga harjumine võtab veidi aega.

      Kommentaar


        Algselt postitas boobek Vaata postitust

        Sa vingud täiesti legaalse tegevuse üle. Ma juba ütlesin sulle, et kui sa ilma abirööbasteta sõita ei oska siis käi jala või või bussiga. Ülejäänud 95% juhtidest kes ilma hakkama saavad ei pea sinusuguste hädapätakate pärast kannatama.
        Boobek, sa alustasid seda teemat sellest, et ei suuda "abirööbastega" ringist aru saada - mis siis veel ilma abirööbasteta ringil toimub? Turboring on hea, sest see kaitseb normaalseid liiklejaid sinusuguste eest.

        Kommentaar


          Mulle tundub, et müsteerium on siiski võimalik lahendada. Põhiline teema on siis see reastumine? Tallinna autokoolides drilliti ringteed reflekside tasemele nii ringi põhiselt (et eksamil manööver sujuv oleks ikka) kui märkide järgi võõra linna jaoks ja inimesed oskavad sõita. Tartlased aga ei oska isegi kodus sõita ja teevad Talllinas ka need ringtee avariid suures enamuses kui statistika pulkadeks võtta! Tuleks autokoole kontrollida sealkandis, millega tegelevad
          Aga täiesti tõsiselt, olen veidi mälus sobranud ja ei tule tõesti meelde mitte mingisugust probleemi ühegi ringiga ei Tallinnas, Tartus ega välismaal. See on ju lihtsalt üks faking parempööre kõrvaltänavasse põhimõtteliselt, kuidas saab see element üldse normaalsele juhile probleeme valmistada???

          Kommentaar


            Tuli meelde, miks tartlastel ringide vastu foobia on:
            https://www.err.ee/1608509783/pealtn...i-30-avariisse

            EDIT:

            Algselt postitas Ingmar Vaata postitust
            Mina olen aru saanud, et turboringteid toetab ka avariide statistika, aga eks iga uue asjaga harjumine võtab veidi aega.
            LKF-i kaardirakenduse järgi on viimase 3a jooksul sellel turboringil olnud rohkem õnnetusi kui nt Anne ringil. Samas on huvitav tähelepanek, et vähemalt silma järgi vaadates on Tartus mõlemal ringil tõesti enamik avariisid kas reastumise või ringil olijale ettesõitmise tõttu, samas kui nt Tallinnas Sõpaka ringil paistab enamasti olevat teemaks tagant otsasõidud.

            Ehk kokkuvõttes hakkan nõustuma, et tartlaseid ei tohiks üldse ringi peale lasta.
            20 LEGEND

            Kommentaar


              Algselt postitas Ingmar Vaata postitust

              Boobek, sa alustasid seda teemat sellest, et ei suuda "abirööbastega" ringist aru saada - mis siis veel ilma abirööbasteta ringil toimub? Turboring on hea, sest see kaitseb normaalseid liiklejaid sinusuguste eest.
              Alustasin teemat sellega, et pimedaga lumeseest pole neid, mõttetuid klotse näha. Rngristmikul saab sõta, vaadates liiklusmärki. Pole vaja mingeid betoonkolakaid maha toppida.
              Hello! I´m mentaly ill.

              Kommentaar


                Aga vot just sel samal põhjusel neid tehaksegi, et ainult liiklusmärkidest ei piisa inimestele.

                Kommentaar


                  99% inimestest kes oskavad liiklusmärkide järgi sõita ei pea kannatama selle 1% lammaste pärast kes ei oska.
                  Hello! I´m mentaly ill.

                  Kommentaar


                    Enamus inimesi teavad ka, et kassi ei tohiks mikrolaineahju panna, aga nende väheste pärast kes seda ei tea pannakse ahjudele hoiatus, et nad seda ei teeks. Ja see 99% on julge väide, vaatlused liikluses seda ei kinnita.

                    Kommentaar


                      Vahel panevad hoiatused veel rohkem kasse mikrolaineahjus küpsetama (Jõhvi turboringid):
                      https://digikogu.taltech.ee/en/Downl...1-7f0e09d212ca
                      20 LEGEND

                      Kommentaar


                        Algselt postitas boobek Vaata postitust

                        Sa vingud täiesti legaalse tegevuse üle. Ma juba ütlesin sulle, et kui sa ilma abirööbasteta sõita ei oska siis käi jala või või bussiga. Ülejäänud 95% juhtidest kes ilma hakkama saavad ei pea sinusuguste hädapätakate pärast kannatama.
                        Kerge selline "mul pole täispeaga kunagi ühtegi õnnetust juhtunud" vibe.
                        Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

                        My spell checking is second to nine!

                        Kommentaar


                          Läbisin eile 2x nii Riia ringi kui Viljandi ringi. Aru ma ei saa kuidas see inimestele nii suurt probleemi valmistab.

                          Kommentaar


                            Te poleerige junni palju tahate. Päeva lõpus on tegu ikkagi junniga.
                            Hello! I´m mentaly ill.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas zelee Vaata postitust
                              Läbisin eile 2x nii Riia ringi kui Viljandi ringi. Aru ma ei saa kuidas see inimestele nii suurt probleemi valmistab.
                              Ma pakun, et tänu nendele piirajatele pidurdatakse ja kiirendatakse rohkem. Mis siis pikemalt vaadates on võib olla inimesele kahjulikum, kui plastiku lõhkumine.
                              see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                              "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                              "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                              Kommentaar


                                Mingi generatsioon või kaks peab mulda jõudma, enne kui Eestis hakatakse mõistma autosid mitte kõnniteedele parkida (sh ka ajutiselt ja ohutuledega nt). Peab ikka ehe ahv peast olema, aga selline on see kultuur, mida oleme lasknud tekkida ja laseme edasi.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X