320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

LIIKLUS

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    See on mingi kategooriline steitment või leiad ka juhtumeid, kus see siiski on okei? Manan silme ette päris mitu kohta, kus kõnnitee on a'la kaks autolaiust ja ajutiselt seal seismine häirib ainult peast mcnamarasid.

    Ühtlasi murran scouse'i hegemooniat.
    20 LEGEND

    Kommentaar


      Pärtel-Peeter Pere oli üsna kohutavalt pealiskaudne ning üleolev UV saates, et ma isegi ei *jõudnud mõelda, mida teised rääkisid.

      *eestlane, vähemalt esimest põlve, siiski

      Huvitav aga, kui palju osaleb linlaste autosi regulaarselt liikluses? Kui paljud autod aga lihtsalt seisavad jõude (mine magalasse või hipsterite juurde... hommik, lõuna või õhtu - kõik kohad on automobiile lihtsalt täis).

      see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

      "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

      "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

      Kommentaar


        Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
        Pärtel-Peeter Pere oli üsna kohutavalt pealiskaudne ning üleolev UV saates, et ma isegi ei *jõudnud mõelda, mida teised rääkisid.

        *eestlane, vähemalt esimest põlve, siiski

        Huvitav aga, kui palju osaleb linlaste autosi regulaarselt liikluses? Kui paljud autod aga lihtsalt seisavad jõude (mine magalasse või hipsterite juurde... hommik, lõuna või õhtu - kõik kohad on automobiile lihtsalt täis).
        Ega tal ei lastnud ju midagi päriselt rääkida ka. Täiesti kohutav saade jälle Urmas Vaino poolt imo. Jääb puudu otsustavusest külalisi päriselt õigele teemale suunata - kuidagi pehme on asi viimasel ajal.

        Kommentaar


          Mhmh. Seda teemat UV ei hablanud. Samas kehkenpüks siiski valis ise, mida rääkida ja kuidas ennast demonstreerida.
          see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

          "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

          "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

          Kommentaar


            Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
            Mhmh. Seda teemat UV ei hablanud. Samas kehkenpüks siiski valis ise, mida rääkida ja kuidas ennast demonstreerida.
            Njah, tal on õiged kavatsused ja päriselt teadmised kuidas asju teha - lihtsalt tema maneer kuidas seda päriselt väljendada jätab temast tihti mitte eriti tõsiselt võetava mulje.

            Kommentaar


              Pigem jäi mulje, et inimene valdab mingeid detaile, kuid ignoreerib tervikut (mida siis Kõlvart esindas). Lisaks see staatiline negatiivne hoiak... ma ikka teinekord küsin inimestelt, kes midagi ainult negatiivselt kujutavad, et kas antud teemas ka killukenegi positiivset on. Kui midagi positiivset pole, siis vajab inimese pea (antud teemas) defragmentimist.

              Ja pinda käib see, kui tuuakse mingeid näiteid teistest linnadest - aga seal nad ju said küll kahe aastaga ära teha ja aastast 1960nd on mingi väljend - siis on Vaja konteksti, võrdlusmomenti. Sama hästi võiks öelda, et mine Rooma, Pariisi jne liiklusesse ning tule ja räägi mulle siis, kui kehva ikka meil on.
              see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

              "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

              "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

              Kommentaar


                Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                Pigem jäi mulje, et inimene valdab mingeid detaile, kuid ignoreerib tervikut (mida siis Kõlvart esindas). Lisaks see staatiline negatiivne hoiak... ma ikka teinekord küsin inimestelt, kes midagi ainult negatiivselt kujutavad, et kas antud teemas ka killukenegi positiivset on. Kui midagi positiivset pole, siis vajab inimese pea (antud teemas) defragmentimist.

                Ja pinda käib see, kui tuuakse mingeid näiteid teistest linnadest - aga seal nad ju said küll kahe aastaga ära teha ja aastast 1960nd on mingi väljend - siis on Vaja konteksti, võrdlusmomenti. Sama hästi võiks öelda, et mine Rooma, Pariisi jne liiklusesse ning tule ja räägi mulle siis, kui kehva ikka meil on.
                Jep, saaks kindlasti paremini. Samas see on olnud päris kohutav kui meil on igasugused Klandorfid, Tomati Talvod ja muud fossiil kütuse entusiastid seda sinna üle 20 aasta nüüd üksi juhtinud.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                  Pärtel-Peeter Pere oli üsna kohutavalt pealiskaudne ning üleolev UV saates, et ma isegi ei *jõudnud mõelda, mida teised rääkisid.

                  *eestlane, vähemalt esimest põlve, siiski

                  Huvitav aga, kui palju osaleb linlaste autosi regulaarselt liikluses? Kui paljud autod aga lihtsalt seisavad jõude (mine magalasse või hipsterite juurde... hommik, lõuna või õhtu - kõik kohad on automobiile lihtsalt täis).
                  See düüd oli peast ikka täiesti nihkes omadega. Kui su avang on juba selline, et TLT on mingi Boroditshi suguste vendade pesa, siis no sorry. Esindad vähe teist parteid, aga katsu olla. Pärnu mnt äärsed ärid pannakse kinni, sest seal pargivad autod ja inimesed ei saa poodi enam tulla. No paljud, kes seal oma ärid kinni on pannud, on rääkinud sellest, et kadusid parkimiskohad ning inimesed ei leidnud enam teed poodi. Kogu tema hoiak jne oli nii eemaletõukav ja patroniseeriv, et anna olla. Tartu rattaentusiast esindas ennast palju paremini. Kahjuks sai ta saates kõige vähem sõna.

                  Südalinn (ja ka Kesklinn) on nüüd küll need kohad, kus autojuhtide liikumine on tehtud oluliselt ebamugavamaks selle 20 aasta jooksul, mil ma Tallinnas liigelnud olen. Ja seda just bussiradade ja kõnni/rattateede arvelt.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust

                    See düüd oli peast ikka täiesti nihkes omadega. Kui su avang on juba selline, et TLT on mingi Boroditshi suguste vendade pesa, siis no sorry. Esindad vähe teist parteid, aga katsu olla. Pärnu mnt äärsed ärid pannakse kinni, sest seal pargivad autod ja inimesed ei saa poodi enam tulla. No paljud, kes seal oma ärid kinni on pannud, on rääkinud sellest, et kadusid parkimiskohad ning inimesed ei leidnud enam teed poodi. Kogu tema hoiak jne oli nii eemaletõukav ja patroniseeriv, et anna olla. Tartu rattaentusiast esindas ennast palju paremini. Kahjuks sai ta saates kõige vähem sõna.

                    Südalinn (ja ka Kesklinn) on nüüd küll need kohad, kus autojuhtide liikumine on tehtud oluliselt ebamugavamaks selle 20 aasta jooksul, mil ma Tallinnas liigelnud olen. Ja seda just bussiradade ja kõnni/rattateede arvelt.
                    Jep, muutust on olnud märkimisväärselt, samas võrreldes enamuse Euroopaga oleme miski 5-7 aastat ikka asjadest maas ja tagaajaja rollis.

                    Kommentaar


                      based on what?

                      Kommentaar


                        Algselt postitas taku* Vaata postitust
                        based on what?
                        Twichi stream
                        The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas taku* Vaata postitust
                          based on what?
                          kasutuskogemusest kesklinna elanikuna?

                          Kommentaar


                            Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust

                            Pärnu mnt äärsed ärid pannakse kinni, sest seal pargivad autod ja inimesed ei saa poodi enam tulla. No paljud, kes seal oma ärid kinni on pannud, on rääkinud sellest, et kadusid parkimiskohad ning inimesed ei leidnud enam teed poodi.
                            Ehk viitsin autod-rattad-jalakäijad kohta üldiselt homme mõtteid avada, sest praegu hilja, aga neid väiteid lihtsalt peab kohe kommenteerima. Vabaduse väljak-Kosmos on kogu aeg surnud tsoon olnud. Sel teemal jaurati 15 aastat tagasi, jaurati 10 aastat tagasi ja jauratakse praegugi. Tõenäoliselt veel 10 aasta pärastki. Vahet pole, palju parkimiskohti sinna rajatakse või kui palju neid ära kaotatakse. Inimesed lihtsalt ei liigu seal. Kesklinnas küll, aga ühegi Kesklinna elaniku teekonnale tegelikult ei jää. Täiesti "sõidan auto, bussi või rattaga enne ja pärast tööd läbi" piirkond.

                            Parem küsimus on Hobujaama-Jõe ristmiku "surnud tsooni" ala. Seal surevad ka pidevalt kõik ärid välja, kuigi inimesi liigub. Kusjuures jube palju. Et ses osas see Kõlvarti tapetud peatänava projekt oleks ehk aidanud. Võib-olla. Ega ma täpselt ei tea, sest selle analüüsi eest mulle palka ei maksta.

                            Kommentaar


                              Jah, umbes 15 aastat tagasi hakati seal parkimist keelama - mälu pealt esimene "nurk" oli Pärnu mnt ja Tõnismäe tn ristumiskoht, siis liikus mööda Pärnu mnt vabaka poole edasi. Samas võib seda kõike muidugi seostada ka üldise suundumusega milleniumi alguspoolest, kus kaubandus hakkaski suurtesse keskustesse kolima.
                              Minu viide oli suunatud siiski ühe stuudikülalise jutu pihta, kes väitis, et seal pannakse poed kinni, kuna autodega pargitakse kõnniteedel ja jala ei saa poodi.

                              Kommentaar


                                On siis meie laiuskraadil reaalselt ka kuskil mingi ''projekt peatänav'' linnaelu aastaringselt käima tõmmanud? Kuskil 25 aastat tagasi oli tõesti mingi kvalitatiivne hüpe, et Preatoni keskus oli veidi ägedam kui Marja pood, kus betoonpaneelid võisid pähe kukkuda suvalisel hetkel. AD2023 on interwebz täitnud kõik augud peale selle, et kui sa tõesti pead omale mingeid moodsaid kaltse kogu aeg selga proovima, et olla relevantne. Kui mingid laulupeod ja trendikad joomelinnakud välja jätta, miks peaks üldse normaalne inimene kuskile karjas kokku tormama, et parkimine või selle puudumine nii eksistensiaalne mure oleks.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X