320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

LIIKLUS

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas vendetta Vaata postitust
    Kui mingid laulupeod ja trendikad joomelinnakud välja jätta, miks peaks üldse normaalne inimene kuskile karjas kokku tormama, et parkimine või selle puudumine nii eksistensiaalne mure oleks.
    Sõitvas autos ei tohi ju seksida.
    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

    "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

    "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

    Kommentaar


      Pariisi elanikud toetasid elektriliste tõukerataste rentimise keelustamist, eraomandis olevate elektritõuksidega tohib linnatänavatel edasi sõita.

      Kommentaar


        Homme siis saab Tallinna kesklinna huvitav olema, mul ka pärastlõunal vaja korra linnas käia, et enne muidugi ootan Nasfali tiraadi siin

        Kommentaar


          Algselt postitas JuriM Vaata postitust
          Homme siis saab Tallinna kesklinna huvitav olema, mul ka pärastlõunal vaja korra linnas käia, et enne muidugi ootan Nasfali tiraadi siin
          Ma ei jaksa enam. Tulin kesklinnast. Ma ütlesin roolis vähemalt sada korda Haram ja nutsin ja naersin ja veelkord nutsin. Lihtsalt seisad tuimalt 10 minutit liikumata ja mingid Mõnuagendid pressivad ennast seal oma wannabe fake krokodillinahast portfellidega autode vahel ja kriimustavad värvi ja sa ei saa midagi teha ka. Nüüd vaatan Skyscannerist one way ticketeid, sest ükski inimene ei peaks laksma endaga linnal nii käituda.

          Kommentaar


            Algselt postitas Nasfal Vaata postitust

            Ma ei jaksa enam. Tulin kesklinnast. Ma ütlesin roolis vähemalt sada korda Haram ja nutsin ja naersin ja veelkord nutsin. Lihtsalt seisad tuimalt 10 minutit liikumata ja mingid Mõnuagendid pressivad ennast seal oma wannabe fake krokodillinahast portfellidega autode vahel ja kriimustavad värvi ja sa ei saa midagi teha ka. Nüüd vaatan Skyscannerist one way ticketeid, sest ükski inimene ei peaks laksma endaga linnal nii käituda.
            Mul pole feik-krokodillinahast portfelli. Küll ostsin hiljaaegu 2000 eurot maksnud (alega sain 850-ga) kašmiirist parka. Kind of sex.

            Kommentaar


              Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust

              Mul pole feik-krokodillinahast portfelli. Küll ostsin hiljaaegu 2000 eurot maksnud (alega sain 850-ga) kašmiirist parka. Kind of sex.
              Ühe wikipedia artikli võrra targemana võin öelda, et sa kas hävitasid ainuisikuliselt kõik Hiina ja Mongoolia rohealad ja tekitasid ülemaailmse ökokatastroofi või siis said rämedalt tünksi ja tegelt kannad lammast.
              20 LEGEND

              Kommentaar


                Algselt postitas JuriM Vaata postitust
                Homme siis saab Tallinna kesklinna huvitav olema, mul ka pärastlõunal vaja korra linnas käia, et enne muidugi ootan Nasfali tiraadi siin
                Juri pole siiamaani koju jõudnud

                Kommentaar


                  Aaa, sweet. Noor armastus.
                  see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                  "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                  "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                    Aaa, sweet. Noor armastus.
                    Maailmas on nii palju kooki ja sa topid ikka oma nina teiste magamistuppa

                    Kommentaar


                      Ära põe Andrew. Armastus on lihtsalt ilius.
                      see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                      "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                      "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Nasfal Vaata postitust

                        Juri pole siiamaani koju jõudnud
                        Jumala chill oli, läksin jala Bussijaam - TLU - Estonia - Kaubamaja ilm oli ilus ja sai pmst oma päeva sammud ka täis. Seda ühistransporti mis mind puudutas see ehitus ei sega eriti, kerge ümbersõit mis võttis mingi 3min max.

                        Kommentaar


                          Panin eile auto mobiiliga parkima ning kuna ma seda eriti ei tee, siis ma rohkem tähelepanu ei pööranud. Tuleb välja, et mingi summa täitumisel see lõpeb automaatselt. 6 minuti peale selle täitumist sain trahvi. Ma isegi ei tulnud selle peale, et seda kontrollida. Jah, nad saadavad sõnumi, aga mul oli ilmselgelt midagi muud teha samal ajal.
                          Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

                          My spell checking is second to nine!

                          Kommentaar


                            Algselt postitas futbolidipaul Vaata postitust
                            Panin eile auto mobiiliga parkima ning kuna ma seda eriti ei tee, siis ma rohkem tähelepanu ei pööranud. Tuleb välja, et mingi summa täitumisel see lõpeb automaatselt. 6 minuti peale selle täitumist sain trahvi. Ma isegi ei tulnud selle peale, et seda kontrollida. Jah, nad saadavad sõnumi, aga mul oli ilmselgelt midagi muud teha samal ajal.
                            See oleneb parklaomanikust ning muidugi parkimise hinnast, aga üldiselt päris pikalt peab ootama, et see aeg täituks.
                            Mul vahest harva komme oma auto "parkima" unustada ja siis järgmisel hommikul teavitus saada, et parkimine lõppenud


                            Selle sõnumi "mahamagamise" teema oli mul kunagi, kui mobiilsele "parkimiskontole" raha ette tuli kanda (12 või 90 krooni). Ühel pikemal parkimisel südalinnas jäi sõnum raha lõppemise kohta tulemata ja kui see hilinemisega saabus, siis oli selleks ajaks juba trahv tehtud. Mina seda teadmata muidugi pärast sõnumi saabumist parkisin rõõmsalt edasi ja laadisin raha juurde ning sain alles õhtul teada, et vahepeal trahvi saanud. Kuna sõnum tuli hilinemisega, siis vaidlustasin ja saavutasin edu ning trahv tühistati
                            May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                            Kommentaar


                              Algselt postitas futbolidipaul Vaata postitust
                              Panin eile auto mobiiliga parkima ning kuna ma seda eriti ei tee, siis ma rohkem tähelepanu ei pööranud. Tuleb välja, et mingi summa täitumisel see lõpeb automaatselt. 6 minuti peale selle täitumist sain trahvi. Ma isegi ei tulnud selle peale, et seda kontrollida. Jah, nad saadavad sõnumi, aga mul oli ilmselgelt midagi muud teha samal ajal.
                              Vaidlusta.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust

                                Vaidlusta.
                                Võid proovida alati, kaks korda teinud samadel asjaoludel, mõl Ühisteenused saatsid viisakalt potile ehk maksin trahvi ja parkimistasu (teatud osas).
                                "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

                                Kommentaar

                                Working...
                                X