320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

LIIKLUS

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust

    Vaidlusta.
    Mille alusel?
    Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

    My spell checking is second to nine!

    Kommentaar


      Algselt postitas futbolidipaul Vaata postitust

      Mille alusel?
      Sama jutt, mis siia. Et aus eksitus jne. Et vast vähendavad.

      Kommentaar


        Reedest, 21. aprillist suletakse liiklemise ohutuse parandamise eesmärgil Pärnu maantee linnast väljuval sõidusuunal vasakpööre Tatari tänavale. Pärnu maantee linna sisenevalt suunalt on endiselt võimalik parempöörde sooritamine Tatari tänavale ning Tatari tänavalt on võimalik sooritada parempööret Pärnu maantee linna sisenevale suunale. Skeemil on näidatud juurdepääs Tatari tänavale Väike-Ameerika tänavalt, Suur-Ameerika tänavalt ning Pärnu maantee linnast väljuvalt […]


        Miks? Täna topiti juba poste sinna püsti.

        Ja südalinnas on päris paljudel tänavatel kiirus 30 km/h tõmmatud või 40km/h. Mis on ju iseenesest okei, aga a) need märgid on ikka üsna väikesed ning b) iseenesest oleks tore sellest kõva häälega pasundada. Politsei vist veel pole aru saanud, et Pärnu mnt kuni Kosmoseni Viru poolt tulles on kiirus 40 km/h nüüd.

        Kommentaar


          (Mootor)sõidukijuhi tervisetõendi eluea võiks panna vastavusse tervislike näitajatega, mitte vanusega.
          See oleks vast ka positiivne nügimine, mis täidaks rahvatervise eesmärki.
          see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

          "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

          "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

          Kommentaar


            Twitteri linkimine on katki läinud?

            Kommentaar


              Algselt postitas zelee Vaata postitust
              Twitteri linkimine on katki läinud?
              Mis siin foorumis ei ole katki läinud?

              Kommentaar


                Ma tänase kogemuse pealt suhtkoht veendunud, et Tallinna Linnaviletsus on lõpuks nõuks võtnud autojuhtide elu eriti ebamugavaks teha ja kõik bussidesse kupatada. Ja asi pole isegi nendes lõpututes teedeehitustes, mis iga nurga peal justkui toimuvad, aga ei toimu ka (sest ehitustegevust kui sellist ei ole, on ainult kinni pandud rajad). Asi on hoopis nendes tüüpides, kelle linn ilmselgelt on liikluse pidurdamiseks palgale võtnud ja kes nüüd siis “kogemata” parkides auto tagumiku tervenisti sõidurajale on jätnud, risti üle kahe raja “pööret ootavad” või oma 2020+ Audi ohukatega linna suurimale tuiksoonele seisatavad, sest “jukerdama hakkas”.
                20 LEGEND

                Kommentaar


                  Pole hullu. Liivalaias tõmmatakse ka liiklust koomale.
                  Õnneks algab varsti suvi.

                  Kommentaar


                    Nüüdseks, siis kaks elektritõuksiga liiklejat konkreetselt haiglasse sõitnud... Mõlemal korral on elektritõuksi vend täielikult süüdi olnud ja mul lihtsalt bad luck ja polnud mitte midagi teha, aga sitt tunne on ikka sees, sest inimesest on ikkagi siiralt kahju, et vigastada saab. Esimene kord oli Kalamajas eelmine aasta kui purjus vend öösel kõnniteelt täiesti lambist ilma vaatamata järsult autoteele keeras ja otse mu autole ette nii, et sai õhulennu. Nüüd reedel tõuksi vend sõidab kergliiklusteel sirgelt edasi ja tuleb ülekäigurada ja teeb ülisuure kiiruse pealt järsu vasakpöörde ja otse ülekäigurajale ning sai ka momentaalselt õhulennu.

                    Sellest on varem ka räägitud, et tõuks mõjub osadele täiest müstiliselt. Igasugune alalhoiuinstinkt, tavapärane liiklustunnetus, reeglid jne on peale QR koodi skännimist nagu täiesti pühitud. Mingid inimesed lasevad stabiilselt nagu Kamikazed mööda linna ringi ja jumala pohhui kõigest.

                    Kommentaar


                      lol. 12 points gõus tu nasfal

                      Kommentaar


                        See, et inimene loll on ja ei saa aru, et punase tulega üle ei minda, see on ilmselgelt elektritõukeratta süü. Umbes nagu see, et autojuht teeb avarii, aga BMW on süüdi.

                        Kommentaar


                          Niipea, kui Nasfal rooli läheb: https://9gag.com/gag/aDYbd1N

                          Kommentaar


                            Nasfal täna AK-s vä

                            Kommentaar


                              Ma olen 95% kindel, et ma olen viimastel nädalatel jõuksis Nasfaliga rääkinud.

                              Kommentaar


                                Olge vait ma vaatasin hirmuga nüüd tänase AK ära, et kas tõesti ma nüüd olengi pildis kuskil, aga thank god.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X