320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

LIIKLUS

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
    Ma olen 95% kindel, et ma olen viimastel nädalatel jõuksis Nasfaliga rääkinud.
    Ehk mingi chelsea särgis vend tuli su juurde kui sa kükki tegid ja mainis, "psst, et"... "ajasin mingi tõuksiga kähriku just alla"?

    Kommentaar


      Algselt postitas plastic Vaata postitust

      Ehk mingi chelsea särgis vend tuli su juurde kui sa kükki tegid ja mainis, "psst, et"... "ajasin mingi tõuksiga kähriku just alla"?
      Pmst jaa.

      Kommentaar


        Algselt postitas rallikas Vaata postitust
        punase tulega üle ei minda
        punasest tulest saadakse veel mingil moel aru,
        aga Nasfali kirjelduse järgi kõlab nagu ratturi ootamatu vasakpööre reguleerimata ülekäigurajal auto rataste alla

        GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
        GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
        (Seinfeld, The Pitch)

        Kommentaar


          Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust

          Pmst jaa.
          Sa käid ju kusagil kesklinna Viru myfitnessis, kus käiakse oma Sportlandi/Rademari ja AboutYoust ostetud ülikalleid viimasepeal spordiriideid näitamas ning silmanurgast rühmatreeningul osalevaid kleepuvaid miisusid kiibitsemas. Mind sellistes kohtades trennis ei kohta. Tulevikus kindlasti.

          Kommentaar


            Mõni hakkas päriselus GTA-d mängima

            Politsei uurib, miks üks 33-aastane mees eile õhtul Tallinna-Tartu maanteel liikluskaose põhjustas ja muu hulgas kahte inimest vigastas.

            PPA pressiesindaja ütles Delfile, et politsei sai eile kella 18 paiku õhtul teate, et Rae vallas Tallinna-Tartu maantee 25. kilomeetril hüppas seni teadmata põhjustel liikuvast sõiduautost välja 33-aastane mees.

            Juhtunut nägi pealt 21-aastane noormees, kes oli Škoda roolis. Ta peatas oma masina, et abi pakkuda. Sõidukist välja hüpanud mees aga tormas ise Škoda juurde ning ründas selle juhti. Ta tiris viimase autost välja ja istus ise rooli.

            Sündmuste käiku nägi pealt 29-aastane jalakäija, kes soovis minna appi olukorda lahendama. Nüüd Škoda roolis koha sisse võtnud mees aga sõitis tollele jalakäijale otsa. Škoda teekond lõppes kraavis.

            Kommentaar


              Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
              Pole hullu. Liivalaias tõmmatakse ka liiklust koomale.
              Õnneks algab varsti suvi.
              Pole hullu. Tondi ülesõit poolteiseks aastaks remonti.

              Samas pean tunnistama, et mu liikumine seoses nende teermontidega südalinnas isegi kiiremaks läinud. Liivalias liiklus nagu juulis.

              Kommentaar


                VB olen taun... aga kas see tondi ülesõit mingi ca 7..10 aasta eest ei olnud umbes samamoodi poolteist aastat remondis. the fuq gõus

                Kommentaar


                  Oli tõesti. Paigaldati umbes kaks uut liiklusmärki ja vist tehti rööbastest ülesõit ka 5mm sujuvamaks.

                  Kommentaar


                    RIP Tallinna linna planeerimine - see on Idiocracy https://www.imdb.com/title/tt0387808/ film, mis siin on toimumas.

                    Kommentaar


                      28.aprill, Elva vald. Avariis hukkus 2, põhjustas 91a juht.
                      3.mai, Tartu. Avariis hukkus 1, põhjustas 83a juht.
                      26.mai, Kiili. Avariis hukkus 2, tn põhjustas 89a juht.
                      26mai, Kose. Avariis hukkus 1, põhjustas 84a juht.

                      Mis oleks kui, teeme 80+a juhtidele tervisekontrolli iga aasta. Või krdi võtame juhtimisõiguse üldse ära. See ei ole kuradi normaalne. Selle asemel peenhäälestatakse liikluskultuuri mujalt üldse.

                      Kommentaar


                        Probleem ei ole selles, et kontroll iga viie aasta tagant on. Probleem on perearsti nimelises filtris mis on rohkem nagu sõela moodi. Kui sa just päris koomas ei ole või midagi sellist, siis tõendi saad probleemideta kätte.
                        Hello! I´m mentaly ill.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Rudy Vaata postitust
                          28.aprill, Elva vald. Avariis hukkus 2, põhjustas 91a juht.
                          3.mai, Tartu. Avariis hukkus 1, põhjustas 83a juht.
                          26.mai, Kiili. Avariis hukkus 2, tn põhjustas 89a juht.
                          26mai, Kose. Avariis hukkus 1, põhjustas 84a juht.

                          Mis oleks kui, teeme 80+a juhtidele tervisekontrolli iga aasta. Või krdi võtame juhtimisõiguse üldse ära. See ei ole kuradi normaalne. Selle asemel peenhäälestatakse liikluskultuuri mujalt üldse.
                          Palju aastas alla 25 aastaste süül hukka saab liikluses?

                          Kommentaar


                            Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust

                            Palju aastas alla 25 aastaste süül hukka saab liikluses?
                            No selles aprillis, mais... 29.apr, 2 inimest. Rohkem ei meenu. Aga keegi võiks seda vanuselist statsi jagada küll.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust

                              Pole hullu. Tondi ülesõit poolteiseks aastaks remonti.

                              Samas pean tunnistama, et mu liikumine seoses nende teermontidega südalinnas isegi kiiremaks läinud. Liivalias liiklus nagu juulis.
                              Tehnika ka kinni
                              Alates neljapäevast kuni 24. augustini on liiklemine Tallinna Tehnika tänaval ja selle lähiümbruses piiratud. Linna poolt põhjendatakse, et vaja on renoveerida kanalisatsioonikollektor.

                              Kommentaar


                                Need paar venda võiksid alustuseks minna ja prükkaritele seltsi pakkuda ning ehk ka tarbimise vähendamist õppida.



                                Ja kui nad selle kooliga hakkama ei saa, siis ruumi ju meil on linnadest väljas - võtku oma sõbrad ka kaasa ning siis vast jõuavad ülejäänud linnastujad tegevuseni, mis seisvatele autodele parema rakenduse/lahenduse leiavad.
                                see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                                "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                                "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                                Kommentaar

                                Working...
                                X