320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

LIIKLUS

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kui muidu on igast euronõuded üsna sellised, et tra laske sõita, siis allpool olev tekitab juba pikemalt segadust:



    Vaatluse all siis need n.ö sisemised paunad - peale- ja mahasõit.

    Antud lõigul on piirkiirus 90-nd... vist ka 110 - siinkohal veits udutan, kuid vist on seal elektroonilised soovitatavat kiirust näitavad tablood, mis siis vastavalt oludele muutuvad. Igatahes autod liiguvad kiirelt ja rohelust jagub sinna ka, mis nähtavust piirab.
    Nagu näha, siis on peale- ja mahasõit on üsna lühikene, mis tähendab seda, et mahasõidu korral on pidurdus pigem hiline ja järsemalaadsem ning pealsõidu korral on vaja kurvist väljudes kiirust lisada, et "seisva" autona teisele ette ei sõidaks (ehk saaksid rahulikult liiklusvoogu reastuda). Mis aga võib juhtuda siis, kui samasse hetke satuvad kaks autot korraga... või isegi rohkem ja kui veel mõni nendest on veel ka veoauto? Keegi veel nokib nina? Või aevastab? Või päikene paistab silma?
    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

    "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

    "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

    Kommentaar


      Sisemisel paunal on kiirus 50, liitutavatel neljarealistel Tln-Pärnu suunal 90 ja ringteel 70. Igalpool on kiirendusrajad (ehkki lühikesed) + 2 pärisuunalist rada. Olen omast arust seda igatpidi sõitnud, aga murest küll aru ei saa. Mahasõidul saab aegsasti hoo maha võtta, taganttulijad võivad vasakpoolsest reast mööda tuhiseda. Peale sõites selle 20-40 km/h kiirusevahe tasa tegemine kurvi lõpus + kiirendusrajaga ei tohiks isegi mikroma mootoriga suur kunst olla. Jüri ring on sellest ikka hulga põnevam sättimine.
      20 LEGEND

      Kommentaar


        Mõistan muret. Isegi nüüd viimastel kordadel sealt männiku poolt tulnud ringteel ja tahan Pärnu suunas minna ja mäletan korra olen isegi maha maganud selle mahamineku, sest tõesti mingit aeglustusrada pole ja nüüd viimased korrad, kui sealt maalt sõitnud ja tahtnud Pärnu poole minna, tuleb alati ootamatult see koht, kuna alati eeldanud, et tuleb ka aeglustusrida aga hoopis peabki sealt 90 alast järsku ringiga maha keerama ja kiiruse 50 peale laksust viima. Aga noh dunno, pole kuulnud väga liiklusõnnetustes seal, et keegi oleks ääre vastu sõitnud, et ju inimesed saavad hakkama ja kõik ok.
        image.png
        Ela ja tunne, et elad
        see on kõige lihtsam
        filosoofia, mis toimib
        sule silmad ära vaata
        tagasi, hinga sügavalt ja
        hüppa üle iseenda varju
        tule koos minuga.

        Kommentaar


          Lähed pealinna, Sveti korraldatud Mordori sõitma ja seal on taas ja jälle 2 kiilaspäid oma logudega kokku saanud, paar kriimu tõmmanud, sest üks surus kuskile vahele ja teine ei and järgi. Nii tüüpiline pask siin liikluses. Ainult näopeks arendaks neid igas vanuses pedaalipedesid - olen veendunud, aga ei või lüüa, ära löö last kehtib. Kinnine ring. Nagu ka kogu Tallinn keski võimu all. Alati ja igavesti perses.

          Kommentaar




            Tean seda kohta hästi ja ~10 aastat tagasi seal saanud ka vastutuleva auto valgusvihus näha enda nina eest läbi lipsamas suurt tumedat kogu, mis kuidagi äkkpidurduse, kerge suunamuutuse ja silmade kinni pigistamise ja kogu enda liikumise koosmõjul õnnelikult mööda läks. Toona seal mingit metallpiiret ei olnud ja igaühel oli, kuhu minna. Metallpiirde paigaldamisel rääkisid kohalikud, et hirmus loll mõte. Vahepeal ei ole targemaks muutunud.
            20 LEGEND

            Kommentaar


              Selle peale suudetakse ainult Tallinna linnas tulla, et hakata Taksopargi ristmiku ohutussaare kiviparketti laduma esm-se tipptunni ajal ning Õismäe-Mustamäe suund täiesti umbe ajada
              Arusaadav, et ohutuse nimel on vaja sulgeda ka üks sõidurada, aga siis tuleks selleks töötunde parmini planeerida ja kl 17 piirdeaed eest ära tõsta

              P.S. hommikul tööd jätkusid, aga aiaga enam tee peal ei laiutatud
              GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
              GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
              (Seinfeld, The Pitch)

              Kommentaar


                Algselt postitas vaikiv mees Vaata postitust
                Taksopargi ristmiku
                vanal heal nõukaajal hoiti teed ikka korras.


                Kommentaar


                  see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                  "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                  "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                  Kommentaar


                    tappis lapse? wtf.
                    Pani lapse keset teed seisma ja sõitis meelega üle temast ? Annab olla ikka

                    Kommentaar


                      Kusjuures suuremates linnades on võimalik iga päev rahulikult kellegile otsa sõita.
                      Alles paar päeva tagasi pidin pahurale liiklejale viitama, et tal põleb fooris punane tuli ja et ta püsiks nüüd ikka paigal.

                      Linn on inimestele, mitte autodele ideoloogia mõju... I guess.
                      see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                      "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                      "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                      Kommentaar


                        Ma arvan, et see on selle Tartu penskari järellainetus. Kus kõik vanemad inimesed peaks kaotama load jne. Traagiline õnnetus igal juhul.
                        Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

                        My spell checking is second to nine!

                        Kommentaar


                          Kui kellegi printsess punase VW Pologa täna ca pool h tagasi sõitis kanalis pae stati poole kanalist üles, siis tasub talle öelda, et ROOLIS EI SÖÖDA KAUSIST LUSIKAGA SUPPI!!!

                          Kommentaar


                            Algselt postitas xxD Vaata postitust
                            Kui kellegi printsess punase VW Pologa täna ca pool h tagasi sõitis kanalis pae stati poole kanalist üles, siis tasub talle öelda, et ROOLIS EI SÖÖDA KAUSIST LUSIKAGA SUPPI!!!
                            Kuradi jumal küll, millega sa siis suppi sööma pead.

                            Kommentaar


                              Rüüpad üle ääre nagu normaalsed inimesed.
                              Hello! I´m mentaly ill.

                              Kommentaar


                                Kui kanalis ka lusikaga Polos suppi süüa ei saa, siis on lihtsalt sillaregull paigast ära (Lasnamäe vanasõna)

                                Kommentaar

                                Working...
                                X