320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

LIIKLUS

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kas mu vana Škoda on veermikust katki või tõesti uued Tln-Tartu harutee lõigud on lainesse/resonantsi sõidetud juba?

    Kommentaar


      Mis teema nende inva-kaartidega on? Igaüks, kes tunneb, et tal on paha olla võib selle saada ja siis parkida seal, kus tuju on?
      see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

      "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

      "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

      Kommentaar


        Kas ma olen ainuke kelle jaoks uute autode LED tuled on pimestavad? Enam aru ei saa kas täistuled peal või uuem LED.

        Kommentaar


          Vilgutamiste järgi sa nii umbes 1/10-st, kes mu tuledest nii kütkestatud on, et ei suuda mööda vaadata. Ehk siis peal on ilmselt täistulede automaatne lülitamine, mis hoiab metsaveered jms valgena, aga selle sektori, kus sa mulle vastu tuled, laseb jooksvalt kustu. Samasuguseid vastu tulles näinuna tean, et veits teistmoodi näeb välja. Aga kui neid mitte vahtima ja juurdlema jääda ning oma rajale keskenduda, siis reaalselt pimestada nad küll ei tohiks.



          20 LEGEND

          Kommentaar


            Liikluskoolitaja Indrek Madar rääkis vähekene liiklemisest Anuga saates - rääkis head kraami, kuid on oodata n.ö tvitterimöllu, sest tõi välja, et jalakäijad nagu väga ei oska liigelda.
            see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

            "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

            "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

            Kommentaar


              Sutsu veits kahju, et veapunktisüsteemi rakendamiseks puudub valitsusel poliitiline tahe.
              see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

              "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

              "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

              Kommentaar


                "Narvas aga arvas üks juht, et möödasõitu sooritades on esimesed pool minutit kiiruseületamine lubatud."

                Võiks mingeid diplomeid jagada.

                Tra, megamuig.
                see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                Kommentaar


                  jah, seda ei saa niisama lihtsalt sekunditega mööta. kiiruse ületamine on lubatud(isegi rangelt soovituslik), kuni oled vastasuuna vööndis. Kui tagasi reastud, siis on 30 sekki aega tagasi +6 peale tõmmata.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                    Võiks mingeid diplomeid jagada.
                    Autoosside riigis elame - kehtiv kultuur rsk. Täna töölt koju sõites, kaks bussijuhti olid foori taga ja mõlemad punase pealt jõnksutasid juba gaasi (ja seeläbi ka terveid liinibusse koos reisijatega) et saaks ÕIGEKOHE startida, nagu mingid streetrace'rid. Ajas lausa laginal naerma selline pilt. Reaalsus meie tänavatel.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Wingback Vaata postitust

                      Autoosside riigis elame - kehtiv kultuur rsk. Täna töölt koju sõites, kaks bussijuhti olid foori taga ja mõlemad punase pealt jõnksutasid juba gaasi (ja seeläbi ka terveid liinibusse koos reisijatega) et saaks ÕIGEKOHE startida, nagu mingid streetrace'rid. Ajas lausa laginal naerma selline pilt. Reaalsus meie tänavatel.
                      Suht tavakas Ma mäletan kunagi kui ma algklassides käisin ja emaga koos õhtul koju sõitsin, siis me sattusime selle 186 peale kus 15 min vahega läks kaks sama marsruudi bussi ja selle teise peal oli üks toonane "legend" Marek, kes mingite ees pingis istuvate piffidega vedas kihla, et püüab selle 15 min varem startinu kinni ja saab mööda Mõeldud tehtud!

                      Tore, et toonane ~ 1999 või 2000 kultuur siiani au sees

                      Kommentaar


                        Transpordiamet viis mitmel pool Eesti teelõikudel läbi esimese keskmise kiiruse mõõtmise ning selle tulemused on hirmuäratavad – kiirust ületab lausa 40% liikluses olevatest autodest. Täna pärastlõunal kogunenud valitsuse liikluskomisjon andis transpordiametile sellest tulenevad ülesanded, ütles Fortele kliimaministeeriumi asekantsler Sander Salmu.

                        Kommentaar

                        Working...
                        X