320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

LIIKLUS

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Oujeee, ma olen sõidukuningas.

    Kommentaar


      Algselt postitas Elina Vaata postitust
      Oujeee, ma olen sõidukuningas.
      jap, oled küll, eriti tänasest

      Kommentaar


        Jube lõbus on ringi jalutada ja vaadata, kuidas debiilikud liikluses ruulivad.
        Kõigepealt otsustas üks lahe taksojuht Ülemiste ristmikul sisuliselt meie kandu riivates punase tule all tuld anda ja juba järgmise foori all üks Leedu numbrimärgiga parempoolse rooliga tont lihtsalt momenti oodata ja Järvevana teelt otse üle Sõjamäe poole sõita, loomulikult kõige klaarima punase tule alt (seal rivis seisvate autode kord rohelise tule alt sõitu alustada tuli umbes minut hiljem).
        Järgmine kord ma vist enam ilusa ilma tõttu autot kaugemasse parklasse ei jäta, sest mine tea, mis hullu otsa satud
        May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

        Kommentaar


          Nu mehed ja naised,paljud teist sama lambad on nagu need autojuhid kel oli au osaleda Võsa Petsi liiklus eksperimendis ja kes ei tea midagi paremakäe reeglist?muidugi rahvusvahelisi käte märke oli igasuguseid,eriti haige oli üks mutt, kes enda arust oli peateel.võsa võiks selliseid asju koos politseiga teha
          Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
          Ott Järvela

          Kommentaar


            Algselt postitas budulojus Vaata postitust
            Nu mehed ja naised,paljud teist sama lambad on nagu need autojuhid kel oli au osaleda Võsa Petsi liiklus eksperimendis ja kes ei tea midagi paremakäe reeglist?muidugi rahvusvahelisi käte märke oli igasuguseid,eriti haige oli üks mutt, kes enda arust oli peateel.võsa võiks selliseid asju koos politseiga teha
            Tundub, et seesama Audiga eksperimenteerija ei olnud samuti kõige tugevam liiklusreeglite tundmisel (koos Võsa Petsiga), kuna mitmel korral kimas lihtsalt üle parkimiskohti tähistavate joonte ja neid tohib ületada ainult parkimisel manööverdades.
            DELFI: FC Levadia võitis 24:0 (vs. FC Soccernet)
            Ljohha: "See number 14 oli soccernetil ainuke mees kes midagi jagas"

            AD e. Andekas Disainer...

            Kommentaar


              Jääb täiesti aarusaamatuks, miks te üldse vaatate võsapeetri saateid.

              Kommentaar


                Algselt postitas yheksa Vaata postitust
                Jääb täiesti aarusaamatuks, miks te üldse vaatate võsapeetri saateid.
                Peaaegu kõige parem saade üldse.
                When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                Kommentaar


                  Algselt postitas yheksa Vaata postitust
                  Jääb täiesti aarusaamatuks, miks te üldse vaatate võsapeetri saateid.
                  aga mida sina soovitaksid vaadata?
                  Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                  Ott Järvela

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Martin Vaata postitust
                    Peaaegu kõige parem saade üldse.
                    Isegi poole parem kui elu24.ee... peaks vist regama uue domeeni, vosa48.ee!
                    DELFI: FC Levadia võitis 24:0 (vs. FC Soccernet)
                    Ljohha: "See number 14 oli soccernetil ainuke mees kes midagi jagas"

                    AD e. Andekas Disainer...

                    Kommentaar


                      Algselt postitas budulojus Vaata postitust
                      aga mida sina soovitaksid vaadata?
                      Ära vaata üldse telekat, mine öue! Väljas on kevad.
                      Vöi noh maitea.... võsapetsi saateid on ju lausa piinlik vaadata. Jah, ma olen paaril korral peale sattunud - üldiselt vahetan kiirelt kanalit.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas yheksa Vaata postitust
                        Ära vaata üldse telekat, mine öue! Väljas on kevad.
                        Vöi noh maitea.... võsapetsi saateid on ju lausa piinlik vaadata. Jah, ma olen paaril korral peale sattunud - üldiselt vahetan kiirelt kanalit.
                        Seksi vabas looduses
                        Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                        Kommentaar


                          Aitäh Rein, et meile oma loodussöbralikku eluviisi tutvustad. Tublipoiss!

                          Kommentaar


                            Rein on 30!
                            DELFI: FC Levadia võitis 24:0 (vs. FC Soccernet)
                            Ljohha: "See number 14 oli soccernetil ainuke mees kes midagi jagas"

                            AD e. Andekas Disainer...

                            Kommentaar


                              ei juhtunud küll eestis aga meil kahjuks on ka selliseid õnnetusi olnud.http://www.sloleht.ee/index.aspx?id=282042
                              Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                              Ott Järvela

                              Kommentaar


                                Algselt postitas budulojus Vaata postitust
                                ei juhtunud küll eestis aga meil kahjuks on ka selliseid õnnetusi olnud.http://www.sloleht.ee/index.aspx?id=282042
                                Eile jalgrattaga sõites mu naine nagu muuseas mainis seda õnnetust. Õnneks Harku metsas sõites seda ohtu ei olnud, aga asfaldil sõites paraku vajadus meie suurepäraste autojuhtide suunas üsna tihti tema tegevuse kommentaariks keskmist näppu näidata
                                May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X