320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

LIIKLUS

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Marduk Vaata postitust
    16 võib sõita ilma, kui roller on alla 50 kuubiku (kw piirangut vist ei olnud). Meil müüakse ka 125 kuubikulisi rollereid. Nendega sõitmiseks peab olema A(1, 2 või täis)- kati load. A-kat aga eeldab kooli läbimist.
    Minu arvamus on, et tegelt peaks ka need 14 aastased jõnglased kooli läbima. Hetkel lihtsalt kaotame noori elusid, sest Tallinnas võrriga sõitmine pole sama mis maal vanaema juures. Maal käid põõsas ära pole hullu, pulmadeks paraneb ära. Linnas sõidad ennast kuskile dziibi alla on matused mõne päeva pärast. Kahjuks aga selliseid vajalike säädusi kiiresti vastu ei võeta. Riigieelarve augud vajavad täitmist.
    Nojah. Ma pidasin rolleri all ikka 50 kuubiseid silmas. Suuremad lähevad juba rohkem skuutrite alla.
    Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
    Algselt postitas taku*
    Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

    Kommentaar


      Algselt postitas Marduk Vaata postitust
      16 võib sõita ilma, kui roller on alla 50 kuubiku (kw piirangut vist ei olnud).
      valmistajakiirus ei tohi ületada 45 km/h
      Am Sonntag um 13.00 Uhr haben wir ein Weißwurst- Wettfressen mit der Bayern-Spitze. Da bin ich gut dabei. (Rainer Calmund)

      Kommentaar


        Algselt postitas Kasper Vaata postitust
        Nojah. Ma pidasin rolleri all ikka 50 kuubiseid silmas. Suuremad lähevad juba rohkem skuutrite alla.
        Normaalne...
        DELFI: FC Levadia võitis 24:0 (vs. FC Soccernet)
        Ljohha: "See number 14 oli soccernetil ainuke mees kes midagi jagas"

        AD e. Andekas Disainer...

        Kommentaar




          Misasja?

          Kuidas see võimalik on?
          slimm.ee

          Kommentaar


            Algselt postitas JanK Vaata postitust
            Raudteel oli ramp.
            Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
            Algselt postitas taku*
            Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

            Kommentaar


              Algselt postitas JanK Vaata postitust
              IRW eirit hea on muidugi BEMMIvenna parkimisoskus.
              Ehk tulevikus õpib parkima

              Kommentaar


                Algselt postitas z3ro Vaata postitust
                IRW eirit hea on muidugi BEMMIvenna parkimisoskus.
                Ehk tulevikus õpib parkima
                Telepurgis tark onu ütles, et seal tegelikult on ka parkimiskohad. Niiet pemmivend seekord teadis eeskrju.
                Hello! I´m mentaly ill.

                Kommentaar


                  väga täpselt ei kuulnud, kuid kas see tark onu mitte ei öelnud/mõelnud pigem seda, et parkimiskohad on seal ehk hotelli ees ning ta ei tea miks see auto perroonil oli

                  Kommentaar


                    Rong sõitis 2-3 meetrit üle rööbaste?! Tra ma tahaks siis kaugust hüpata 2-3 meetrit!
                    DELFI: FC Levadia võitis 24:0 (vs. FC Soccernet)
                    Ljohha: "See number 14 oli soccernetil ainuke mees kes midagi jagas"

                    AD e. Andekas Disainer...

                    Kommentaar


                      vähemalt 15 meetrit sõitis veel pärast rööpaid

                      Kommentaar


                        Tahtsin lihtsalt öelda, et NII ILGELT PARAS sellele pemmivennale, kes parkida ei oska!!!!!
                        Which ship has never docked at Liverpool?
                        The Premiership.

                        "Milk is for babies. When you grow up you have to drink beer" - Arnold Schwarzenegger, 1975

                        Kommentaar


                          Algselt postitas sicmic Vaata postitust
                          Tahtsin lihtsalt öelda, et NII ILGELT PARAS sellele pemmivennale, kes parkida ei oska!!!!!

                          Mikk sa oled peaaegu sama õel kui mina
                          Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas sicmic Vaata postitust
                            Tahtsin lihtsalt öelda, et NII ILGELT PARAS sellele pemmivennale, kes parkida ei oska!!!!!
                            Aga kui oleks Hyundai vöi Volkswagen olnud, siis oleks pisut kahju vöi?
                            Pole paha!

                            Kommentaar


                              Algselt postitas yheksa Vaata postitust
                              Aga kui oleks Hyundai vöi Volkswagen olnud, siis oleks pisut kahju vöi?
                              Pole paha!
                              Jah, ma olen täiega stereotüüpide küüsis ja kui olnuks mõni Eestis toodetud auto seal ees, siis hakkaksin vist nutma hoopis. Või siis mitte.

                              Muide, Tartu ja Põlva vahelisel maanteel saab päris huvitavat maastikusõitu harrastada neil päevil, eeldusel, et vihma ikka jätkub.
                              Which ship has never docked at Liverpool?
                              The Premiership.

                              "Milk is for babies. When you grow up you have to drink beer" - Arnold Schwarzenegger, 1975

                              Kommentaar


                                Algselt postitas sicmic Vaata postitust
                                Muide, Tartu ja Põlva vahelisel maanteel saab päris huvitavat maastikusõitu harrastada neil päevil, eeldusel, et vihma ikka jätkub.
                                Tartu - Räpina on veel huvitavam. Räpina linnast endast ei tasu rääkidagi.
                                Hello! I´m mentaly ill.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X