320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

LIIKLUS

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Loomulikult ma ei pea teda mõrvariks, ma ütlesin nii ainult selle pärast, et sind väikest homot närvi ajada.
    See oli minust rumal aga mind tõsiselt häirib, et sa püüad kannatanut süüdlaseks teha.

    Kommentaar


      Palju õnne.
      DELFI kommijad ahju!

      Kommentaar


        Sinu õnneks on üks su postitus ära kustutatud, seal näitasid sa väga ilmekalt, kui palju sa tegelikult minust ees oled.

        Tahtlikusest rääkides - maanteel libedaga autode vahel sõelumine on küllaltki tahtlik tegevus. Selline liikleja riskib teadlikult teiste eludega.
        Loodan, et saame selle teema lõpetatud. Mul on kahju, et su sõbraga nii juhtus.

        Kommentaar


          Algselt postitas Gairi
          Ma arvan, et siinkohal ei saand sa väga hästi aru, mida Hampton mõtles. Ma ju ei olnud samal arvamusel, mis temagi (või mis iganes), vaid vaatasin asja nats ka teisest küljest.
          Sõnastus sai tõesti veidi halb, kuid see pole üldse oluline enam.
          "You didn't realize that they had guns? Big, long, dangerous machine guns. With war criminals attached to the trigger."

          RocknRolla (2008)

          Kommentaar


            Hommik!

            Asi kipub siin liialt melanhoolseks kätte minevat, seega vahetame teemat..

            Tallinna kesklinnas ringisõitvad invaloaga autojuhid näivad eelistavat luksuslikke automarke nagu Lexus, Mercedes või BMW.


            PARKIMINE!

            Peaks ka endale selle märgi hankima.. oleks ka eriti ehve poiss ikka kohe.. Teate, kui nõme on näiteks Ülemiste parklas toidukottidega seal autode vahel enda suksut otsida.. Mõelge kui hea oleks, kui saaks kohe ukse ette parkida, ilma et kellegil midagi kobiseda oleks .. ja siis sellele ratastoolis härrasmehele , kelle nina alt sa viimase parkimiskoha just suutsid ära näpata, siis sellele tuleks keskmist sõrme näidata ja räusata ta peale, et kas sa ei näe, et ma olen inavaliid... mine pargi kuhugi mujale oma auto .. mingi inavaliid oled vä, et aru ei saanud veel ?

            Täielik ahvikari, sellistel tuleks kõigil rehvid puruks/katki teha..

            Tööle kontorisse on ka mingi kana ilmunud, et kes enda pisikest musta Kiat no absull-null parkida ei oska. Alati on kaks parkimiskohta vähemalt hõivatud. Härrad-Prouad seal ARK-is , palun rõhutage üle, et auto tuleb parkimisplatsil mahutada kahe parkimisala tähistava valge joone vahelisele alale. Seal kus on kollane joon, sinna tuleks parkimist vältida.

            Kergem kohe hakkas
            Targa inimese tähelepanekuid elust enesest.
            "Olete te tähele pannud, kui nilbed on higistavad puulehed? Eelsperma igal pool."

            Kommentaar


              loll on see, kes vabandust ei leia...

              9. veebruaril pidasid politseinikud Tartus kinni sõiduauto Audi A 8, mis ületas Riia-Ravila-Soinaste ristmikku foori punase tule ajal.
              Autot juhtinud 34-aastane mees kirjutas politseinikele oma rikkumise selgitamiseks järgmist:
              „Juhtisin autot. Ilm oli ilus ja päike paistis. Sõitsin autoga, hea tuju oli ja vaatasin, et rahvas uimerdab liialt ja nii ma otsustasin möödasõitu alustada. Kahjuks aga lõpetas kollane parasjagu põlemise. Kiirus oli sees ja nii otsustasingi manöövri lõpetada. Kahju, katsun nii rohkem mitte teha.”
              armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

              Kommentaar


                Läheb liiklusteemast küll kaugelt mööda, aga Tartuga seoses meenus kohe seal kunagi seletuskirjadest leitud huumoritükk, kus vennikese selgituses seisis umbes midagi sellist (lõhutud oli puhveti välisukse klaas):

                "Asi oli sedasi, et sel ajal kui meie kolmekesti väljas rahulikult kaklesime, kui tuli mingi võõras tüüp, andis meile kõigile peksa ja lõi katki ka ukseklaasi ning jooksis minema."

                On ikka vandaale olemas, ei saa rahulikult kakelda ka enam...

                Kommentaar


                  ma ise vaatasiń seda huumorit ühelt Leedu saidilt.
                  kas teie naised suudavad ka sama?http://www.ohtuleht.ee/index.aspx?id=317515
                  Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                  Ott Järvela

                  Kommentaar


                    Tunnistage nüüd kohe üles, kes oma suverehvidega saanid välja on ajanud ja 1. märtsist jälle ummikuid hommikuti tekitavad

                    Kommentaar


                      mida sa mölised, kõik on jokk!

                      Kommentaar


                        uus liiklusseadus tulemas:

                        "Uuendusena peavad sooritama teooriaeksami kõik inimesed, kelle juhtimisõigus on peatatud alates kuuest kuust. Juhid, kellel on ühe või teise rikkumise eest juhtimisõigus peatatud vähemalt 12 kuuks, peavad uuesti andma nii teooria- kui sõidueksami."

                        Lõpuks ometi.
                        Algselt postitas aanvaller
                        raamatud on pededele!

                        Kommentaar


                          Ülemöödunud aasta lõpul kolme inimese surmaga lõppenud autoavarii põhjustanud paidelane Joosep Laiksoo pääseb laupäeval vabadusse.


                          Mille eest ta üldse nii kauaks kinni pandi....kõigest kolm inimest ju.
                          Kui päkapikk tahab, võib ta oma välimust muuta. päkapikk on korduvalt ennast rihmaks joonud.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Gairi
                            Täna ajasid mind meeletult vihale mingid noored tüübid oma mingite "ägedate" päikeseprillidega (enamasti on neid jalgratturitel näha), sest no kannatust pole üldse ja siis tõmblevad ja tekitavad liiklusohtlikke olukordi. Kõik uuesti eksamile saata!!! Ja üleüldse ajab mind liiklus närvi ja inimesed peaks olema autot juhtides ettevaatlikumad olema. Ja vanameestelt tuleks load ära võtta (puhtalt isiklik viha hetkel)!!!!!
                            Mul sama tunne iga päev kui koju olen jõudnud.
                            Ja tõesti.....70 aastased pässid tuleks indeed mingi aja möödudes uuesti teadmisi kontrollima saata.
                            Kui päkapikk tahab, võib ta oma välimust muuta. päkapikk on korduvalt ennast rihmaks joonud.

                            Kommentaar


                              http://politsei.ee/files/dokumendid/...de_andmine.pdf

                              Et kui hall Subaru tuleb seljataha kaugtuledega vilgutama, siis võib edasi sõita.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Kasepats-Pidur Vaata postitust
                                http://politsei.ee/files/dokumendid/...de_andmine.pdf

                                Et kui hall Subaru tuleb seljataha kaugtuledega vilgutama, siis võib edasi sõita.
                                Mul ei tuleks mõttesegi,et sellise asja peale seisma jääda......las ta raisk vilgutab palju tahab.
                                Kui päkapikk tahab, võib ta oma välimust muuta. päkapikk on korduvalt ennast rihmaks joonud.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X