320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

LIIKLUS

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    kuidas seda nimetada kui:
    Sõidan mina mööda Järvevanat Mustamäe poole. Üks moment on sinine vilkur koos sireeniga sabas. Mina kui eeskujulik autojuht tõmban esimesse ritta, lasen riigi esindajad mööda. Nii mööduvad nad tervest grupist autodest, kelle taga peaksid nad oma kõvad 3 minutit ootama. Jõuame niimoodi Tondi selverini, kus politsei vasakpöörde Rahumäe teele teeb. Olles ummikust pääsenud, keerati sireenid ning vilkurid kinni ja suunduti vaikselt edasi oma kontori poole.

    Kommentaar


      Algselt postitas z3ro Vaata postitust
      kuidas seda nimetada kui:
      Sõidan mina mööda Järvevanat Mustamäe poole. Üks moment on sinine vilkur koos sireeniga sabas. Mina kui eeskujulik autojuht tõmban esimesse ritta, lasen riigi esindajad mööda. Nii mööduvad nad tervest grupist autodest, kelle taga peaksid nad oma kõvad 3 minutit ootama. Jõuame niimoodi Tondi selverini, kus politsei vasakpöörde Rahumäe teele teeb. Olles ummikust pääsenud, keerati sireenid ning vilkurid kinni ja suunduti vaikselt edasi oma kontori poole.
      Eks neil oli vast kiire mõni külaline Rahumäe kartserisse viia , sest ilma põhjuseta sireeni tööle panna ei tohi.
      May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

      Kommentaar


        Algselt postitas Gairi
        Ja üleüldse ajab mind liiklus närvi
        Kui närvi ajab, siis äkki ei peaks rooli istuma? Krt seda teab, millega närvis inimesed autot juhtides hakkama võivad saada...

        Kommentaar


          Algselt postitas Gairi
          Tegelikult on nii, et politseiautol võivad sireenid töötada ainult siis, kui inimese elu on ohus (või noh, midagi sinna kanti). Et üldjuhul ka väljakutsete peale ei tohi panna vilkurit tööle ega kiiremini sõita, kui sõidukiirus lubab. Vähemalt nii seletati mulle. Praktikast politseis oli veitsa kasu ka
          Eesliikuva sõiduki peatamisel ei tohi ka vilkureid ega sireeni kasutada?

          Pigem on nii, et üldjuhul ei kasutata väljakutsete teenindamisel erisignaale sellepärast, et see tekitab liikluses rohkem segadust kui kasu politseiekipaažile (Eriti väiksemates linnades ning loomulikult oleneb palju ka väljakutse tähtsusest).

          Eritalituse sõidukite loetelu, nende tähistamise ja liiklemise kord
          § 13. Erisignaalide kasutamine

          (1) Eritalituse sõiduki juht võib kasutada erisignaale ainult kiireloomulise ameti- või tööülesande täitmisel, samuti teel toimuva möödapääsmatu või teistelt liiklejatelt tema suhtes suuremat tähelepanu nõudva tööülesande täitmisel.

          (2) Erilise helisignaali ja sinise ning punase filtriga märgutuled võib sisse lülitada ainult vilkuri töötamise ajal.
          Am Sonntag um 13.00 Uhr haben wir ein Weißwurst- Wettfressen mit der Bayern-Spitze. Da bin ich gut dabei. (Rainer Calmund)

          Kommentaar


            Algselt postitas Jeti88 Vaata postitust
            Eesliikuva sõiduki peatamisel ei tohi ka vilkureid ega sireeni kasutada?

            Pigem on nii, et üldjuhul ei kasutata väljakutsete teenindamisel erisignaale sellepärast, et see tekitab liikluses rohkem segadust kui kasu politseiekipaažile (Eriti väiksemates linnades ning loomulikult oleneb palju ka väljakutse tähtsusest).

            Eritalituse sõidukite loetelu, nende tähistamise ja liiklemise kord
            § 13. Erisignaalide kasutamine

            (1) Eritalituse sõiduki juht võib kasutada erisignaale ainult kiireloomulise ameti- või tööülesande täitmisel, samuti teel toimuva möödapääsmatu või teistelt liiklejatelt tema suhtes suuremat tähelepanu nõudva tööülesande täitmisel.

            (2) Erilise helisignaali ja sinise ning punase filtriga märgutuled võib sisse lülitada ainult vilkuri töötamise ajal.
            peatamine käib ikka sinise-punase vilkuriga. sireen on tähelepanu tõmbamiseks, kui vilkureid ei märgata.

            Kommentaar


              Lapse surm tõi Tartusse leina

              Loodetavasti väänatakse tollele idikale ikka rohkem, kui kolm kuud tingimisi.

              Kommentaar


                Algselt postitas Shermann Vaata postitust
                Lapse surm tõi Tartusse leina

                Loodetavasti väänatakse tollele idikale ikka rohkem, kui kolm kuud tingimisi.
                Mina loodan et sellest loost saavad aru ka ametnikud ja tõsiselt muudetakse roolijoodikute karistusi.kui ikka üle 0,5 välja puhud siis peaks kohe load ära võtma mingiks pooleks aastaks
                Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                Ott Järvela

                Kommentaar


                  Algselt postitas Shermann Vaata postitust
                  Lapse surm tõi Tartusse leina

                  Loodetavasti väänatakse tollele idikale ikka rohkem, kui kolm kuud tingimisi.
                  Paar aastat korralikku vangla omakohust on sellisele vaja.
                  May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                  Kommentaar


                    Eile paldiski mnt, minu taga jobud ei saanud pidama ja ahel kokkpõrge. Lambad.
                    Parem georg otsas kui Paul keres.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Sir. Nuutu Vaata postitust
                      Eile paldiski mnt, minu taga jobud ei saanud pidama ja ahel kokkpõrge. Lambad.
                      Kas su auto ka ribadeks?
                      Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                      Ott Järvela

                      Kommentaar


                        Mina sain pidama, tagumised olid laisad.. olingi vist ainuke, kes pääses sellest seltskonnast. Nii, et tänud Škodale kes mind päästis, aga enda taguotsa tuliseks sai.
                        Parem georg otsas kui Paul keres.

                        Kommentaar


                          Täna õhtupoolikul hukkus Lääne-Virumaal sõiduauto ja rongi kokkupõrkes autot juhtinud meesterahvas.


                          Krt ma olin selles rongis. Taaskord viietunnine reis Tallinnast Tartusse.
                          "You didn't realize that they had guns? Big, long, dangerous machine guns. With war criminals attached to the trigger."

                          RocknRolla (2008)

                          Kommentaar


                            Täna kella 10.40 ajal sai politsei teate liiklusõnnetusest Tallinnas Narva maanteel.


                            Kallis, kuid õnnelik õnnetus.
                            “Whatever we plant in our subconscious mind and nourish with repetition and emotion will one day become reality.”

                            Kommentaar


                              Ettevaatust! Ma lähen täna maanteesõitu tegema autokoolis!





                              Toetagem 6+5 ja alla 18. aastaste transferide keelustamist. Väärtustagem jalgpalli, mitte raha.

                              Parim laul

                              Kommentaar


                                Krt tundub,et liikluses läheb asi ikka hullemaks,nüüd juba aetakse isegi lapsevankriga emasi alla.mul naine ütles selle peale, et sellised tuleks koha peal maha lasta.Või krt tehakse täis peaga avarii ja siis n.ö kõva mees selle asemel et ohvrile appi minna pani metsa jooksu.Karistused lähevad küll karmimaks aga tundub,et ega eriti ei aita
                                Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                                Ott Järvela

                                Kommentaar

                                Working...
                                X