320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

LIIKLUS

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Üks kõige haigem värk on see tulede vilgutamine, kui kuskil politsei põõsas istub.

    Kommentaar


      Algselt postitas Shermann Vaata postitust
      Üks kõige haigem värk on see tulede vilgutamine, kui kuskil politsei põõsas istub.
      Ei harrasta sellist asja üldse.Krt kui mees on nii kõva kihutaja siis vastutagu ka oma tegude eest.Sellist tulede vilgutamist olen täheldanud enamuses baltikumis ja venemaal.Häirib ka see,et paljudel autodel puudub suunatulede lülitid
      Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
      Ott Järvela

      Kommentaar


        Pole see vilgutamine nii paha asi midagi.

        Situatsioon järgmine - politsei mõõdab kiirust, keegi ei vilguta tuledaga, üks auto peetakse kinni ning juhile hakatakse protokolli koostama, endiselt keegi ei vilguta, aga nüüd ju enam politsei ei mõõda kiirust ning ülejäänud vennad tuhisevad naerdes oma tavalise kiirusega politseiautost mööda. Natuke jama ju.

        Kui aga vilgutatakse siis sõidavad kõik normaalselt. Vilgutamine rahustab liiklust. Igal oinal on oma mihklipäev ja kes seekord vahele ei jäänud siis mõne päeva, nädala või kuu pärast ikka jääb.

        Teinekord kui ma näen, et keegi tuleb oluliselt suurema kiirusega mulle maanteel vastu siis ma vilgutan talle, kuigi ma eespool politseiautot ei näinud. See tüüp aga sõidab vähemalt järgmised 10 km (või isegi enam) nõutud piirkiirusega.
        Algselt postitas aanvaller
        raamatud on pededele!

        Kommentaar


          Algselt postitas Stauf Vaata postitust
          Pole see vilgutamine nii paha asi midagi.

          Situatsioon järgmine - politsei mõõdab kiirust, keegi ei vilguta tuledaga, üks auto peetakse kinni ning juhile hakatakse protokolli koostama, endiselt keegi ei vilguta, aga nüüd ju enam politsei ei mõõda kiirust ning ülejäänud vennad tuhisevad naerdes oma tavalise kiirusega politseiautost mööda. Natuke jama ju.

          Kui aga vilgutatakse siis sõidavad kõik normaalselt. Vilgutamine rahustab liiklust. Igal oinal on oma mihklipäev ja kes seekord vahele ei jäänud siis mõne päeva, nädala või kuu pärast ikka jääb.

          Teinekord kui ma näen, et keegi tuleb oluliselt suurema kiirusega mulle maanteel vastu siis ma vilgutan talle, kuigi ma eespool politseiautot ei näinud. See tüüp aga sõidab vähemalt järgmised 10 km (või isegi enam) nõutud piirkiirusega.
          Nõustun täielikult.
          Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
          Algselt postitas taku*
          Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

          Kommentaar


            Algselt postitas Stauf Vaata postitust
            Pole see vilgutamine nii paha asi midagi.

            Situatsioon järgmine - politsei mõõdab kiirust, keegi ei vilguta tuledaga, üks auto peetakse kinni ning juhile hakatakse protokolli koostama, endiselt keegi ei vilguta, aga nüüd ju enam politsei ei mõõda kiirust ning ülejäänud vennad tuhisevad naerdes oma tavalise kiirusega politseiautost mööda. Natuke jama ju.

            Kui aga vilgutatakse siis sõidavad kõik normaalselt. Vilgutamine rahustab liiklust. Igal oinal on oma mihklipäev ja kes seekord vahele ei jäänud siis mõne päeva, nädala või kuu pärast ikka jääb.

            Teinekord kui ma näen, et keegi tuleb oluliselt suurema kiirusega mulle maanteel vastu siis ma vilgutan talle, kuigi ma eespool politseiautot ei näinud. See tüüp aga sõidab vähemalt järgmised 10 km (või isegi enam) nõutud piirkiirusega.
            täpselt minu mõte
            olen teinud samamoodi, et kui vastutuleval autol suur kiirus, siis vilgutan tulesid ja vend tõmbab hoo maha. harva olen teinud nii, aga see aitab
            Слава Україні! Героям слава!

            Kommentaar


              Algselt postitas Stauf Vaata postitust
              Pole see vilgutamine nii paha asi midagi.

              Situatsioon järgmine - politsei mõõdab kiirust, keegi ei vilguta tuledaga, üks auto peetakse kinni ning juhile hakatakse protokolli koostama, endiselt keegi ei vilguta, aga nüüd ju enam politsei ei mõõda kiirust ning ülejäänud vennad tuhisevad naerdes oma tavalise kiirusega politseiautost mööda. Natuke jama ju.

              Kui aga vilgutatakse siis sõidavad kõik normaalselt. Vilgutamine rahustab liiklust. Igal oinal on oma mihklipäev ja kes seekord vahele ei jäänud siis mõne päeva, nädala või kuu pärast ikka jääb.

              Teinekord kui ma näen, et keegi tuleb oluliselt suurema kiirusega mulle maanteel vastu siis ma vilgutan talle, kuigi ma eespool politseiautot ei näinud. See tüüp aga sõidab vähemalt järgmised 10 km (või isegi enam) nõutud piirkiirusega.
              Eks sellel asjal ole jah väheke ka positiivset,pole ise seda asja veel katsetanud aga peaks eriti vahtralehtedega bemmi omanikele väheke tünga tegema.Nüüd kui uued karistused kehitma hakkavad ehk siis vahtralehelised mõtlevad enne kui hullu panema hakkavad sest nagu aru sain iga väiksem rikkumine viib neid kohe teooriaeksamit tegema.
              Aga ühe piirangu võiks algajatele juhtidele küll rakendada,see oleks nimelt masina võimsuse piirang.Näiteks algajad ei tohiks üle 74Kw võimsa masinaga sõita,see kindlasti vähendaks natukenegi noorte tehtud õnnetusi.
              Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
              Ott Järvela

              Kommentaar


                no see kW ei näita midagi
                endal 55kW, ning see ei tähenda, et sellega kiirust ületada ei saaks
                kindlasti on vahe kas 140kW või 55kW, kuid kui tahetakse, saadakse ka siis 170km/h kätte, ning sõidetakse inimesi surnuks
                Слава Україні! Героям слава!

                Kommentaar


                  Algselt postitas budulojus Vaata postitust
                  Aga ühe piirangu võiks algajatele juhtidele küll rakendada,see oleks nimelt masina võimsuse piirang.Näiteks algajad ei tohiks üle 74Kw võimsa masinaga sõita,see kindlasti vähendaks natukenegi noorte tehtud õnnetusi.
                  Mingis mõttes võib sellel ettepanekul isegi iva sees olla. Tsiklitel on ju samamoodi, et alla 21-aastased ja/või alla 2-aastase b-kategooria sõidustaažiga isikud võivad ainult piiratud võimsusega mootorratta juhtimisõigust taodelda. Võib-olla jääb siis vähemaks igasuguseid fooride tagant kiirendamisi, ohtlike möödasõite jne. Aga mootorratas on mootorratas ja auto on auto.

                  Kui 18-aastane noor inimene saab endale juhiloa ning peres on näiteks 80 Kw võimsusega auto ja see oleks ainuke võimalus autoga sõita. Siis tekib situatsioon, kus see sama inimene saab 20-aastaselt omale nö "õige" juhiloa, vahtralehti enam kandma ei pea ja võib sõita "suure" võimsusega masinaga. Ja selle kõige juures on tema sõidukogemus sisuliselt 0!

                  Teed sa vahet, kas sulle sõidab otsa 70 Kw võimsusega auto või 80 Kw võimsusega auto? Või 140 Kw? Valus on ju ikka.
                  Algselt postitas aanvaller
                  raamatud on pededele!

                  Kommentaar


                    Algselt postitas budulojus Vaata postitust
                    Aga ühe piirangu võiks algajatele juhtidele küll rakendada,see oleks nimelt masina võimsuse piirang.Näiteks algajad ei tohiks üle 74Kw võimsa masinaga sõita,see kindlasti vähendaks natukenegi noorte tehtud õnnetusi.
                    Kisub kommunismiks ära. Põhimõtteliselt ei mõista mina, mis faking sinu asi see on millega mina sõidan? Seleta mulle? See on täpselt see eestlaslik kadedus, et: "Raisk sõidab võimsama pilliga kui minu pereisa kuubik ja ise veel vahtraleht. Keelame!" Täpselt sama on nüüd nende uute karistusega, et kui apsakas tuleb siis saadame eksamile. Röövimine. Lõptulemus on see, et tehakse load, sörgitakse kaks aastat jala ja siis vahetatakse load ära ning hüpatakse 0 kogemusega liiklusesse. Või siis tekivad erilised pohuistid kes sõidavad olenemata ilmast või riigikorrast. Jätkuv idiotism siin riigis.
                    Hello! I´m mentaly ill.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas boobek Vaata postitust
                      Kisub kommunismiks ära. Põhimõtteliselt ei mõista mina, mis faking sinu asi see on millega mina sõidan? Seleta mulle? See on täpselt see eestlaslik kadedus, et: "Raisk sõidab võimsama pilliga kui minu pereisa kuubik ja ise veel vahtraleht. Keelame!"
                      Ega Budukas ei mõtle kunagi enne läbi kui kirjutab.
                      The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas boobek Vaata postitust
                        Kisub kommunismiks ära. Põhimõtteliselt ei mõista mina, mis faking sinu asi see on millega mina sõidan? Seleta mulle? See on täpselt see eestlaslik kadedus, et: "Raisk sõidab võimsama pilliga kui minu pereisa kuubik ja ise veel vahtraleht. Keelame!"
                        Rahu. Ega Budu ei ole justiitsminister ning tema ettepanek ei lähe homme Riigikogus esimesele lugemisele. Inimene pakkus lihtsalt variandi kuidas oleks võimalik inimelusid päästa. Ei maksa kohe teravat tõmbama hakata.

                        Algselt postitas boobek Vaata postitust
                        Täpselt sama on nüüd nende uute karistusega, et kui apsakas tuleb siis saadame eksamile. Röövimine. Lõptulemus on see, et tehakse load, sörgitakse kaks aastat jala ja siis vahetatakse load ära ning hüpatakse 0 kogemusega liiklusesse. Või siis tekivad erilised pohuistid kes sõidavad olenemata ilmast või riigikorrast. Jätkuv idiotism siin riigis.
                        "Apsaka" eest ei saada sind keegi uuesti eksamile. Pead ikka üle keskmise rikkumisega hakkama saama, et sinult juhtimisõigus kuueks kuuks ära võetaks. Uue liiklusseaduse eelnõuga saad vabalt tutvuda siin.


                        § 125. Mootorsõiduki juhtimisõiguse taastamine
                        (1) Kui isikult on mootorsõiduki juhtimisõigus põhi- või lisakaristusena ära võetud vähemalt kuueks kuuks, kuid vähemaks kui 12 kuuks, saab mootorsõiduki juhtimisõiguse taastada juhul, kui isik sooritab edukalt liiklusteooriaeksami. Liiklusteooriaeksami võib isik sooritada ka ajal, mil juhtimisõigus on karistusena ära võetud, kuid juhtimisõigus taastub sellisel juhul pärast karistuse tähtaja möödumist.
                        (2) Kui isikult on mootorsõiduki juhtimisõigus põhi- või lisakaristusena ära võetud 12 kuuks või kauemaks, saab mootorsõiduki juhtimisõiguse taastada juhul, kui isik sooritab edukalt liiklusteooria- ja sõidueksami. Liiklusteooriaeksami võib isik sooritada ka ajal, mil juhtimisõigus...
                        Oleneb muidugi, mis sinu jaoks "apsakas" on...
                        Algselt postitas aanvaller
                        raamatud on pededele!

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Stauf Vaata postitust
                          Rahu. Ega Budu ei ole justiitsminister ning tema ettepanek ei lähe homme Riigikogus esimesele lugemisele. Inimene pakkus lihtsalt variandi kuidas oleks võimalik inimelusid päästa. Ei maksa kohe teravat tõmbama hakata.


                          Oleneb muidugi, mis sinu jaoks "apsakas" on...
                          Unustasin mainimata, et vajadusel keeratakse ka see 50 kw -ine ümber puu hobuserauaks. Aga apsakas on väga lihtne. Elan ise niiöelda "alepõllul" kus linnaviletsus on raha kokkuhoiu eesmärgi kvartali piiridesse ülesse toppinud tahvlid 30 -nese piirkiirusega ning kvartali sisestele ristmikele on raisatud purk värvi ristide maalimiseks. Iseenesest võib seal vabalt 50 -nega sõita aga patrull passib tihti põõsataga ja ootab " ohmakaid" kellelt obrokit korjata. +20 või tihtipeale natuke enam kiirus ja kindlasti on veel tõkisking puudu ja oledki värdjas mõrtsuk-kihutaja-pervert.
                          Hello! I´m mentaly ill.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas budulojus Vaata postitust
                            Eks sellel asjal ole jah väheke ka positiivset,pole ise seda asja veel katsetanud aga peaks eriti vahtralehtedega bemmi omanikele väheke tünga tegema.Nüüd kui uued karistused kehitma hakkavad ehk siis vahtralehelised mõtlevad enne kui hullu panema hakkavad sest nagu aru sain iga väiksem rikkumine viib neid kohe teooriaeksamit tegema.
                            Aga ühe piirangu võiks algajatele juhtidele küll rakendada,see oleks nimelt masina võimsuse piirang.Näiteks algajad ei tohiks üle 74Kw võimsa masinaga sõita,see kindlasti vähendaks natukenegi noorte tehtud õnnetusi.
                            Selles mõttes on jah hea,et meil kihutavad ainult bemmid......õnneks audid-nissanid ja muud autod ei kihuta.
                            Eelmine nädal mul vahtralehega tuttav sõitis kraavi oma Ford escordiga......44kw.

                            Tegelikult tahtsin autojuhtidele natuke südamele koputada,et palun õppige parkima ahvid.See kuidas pargitakse....see on lihsalt jube,mõni kodanik ikka üldse ei taju oma auto mõõte ega seda kuidas tema auto asetseb parkimisjoonte vahel või äärekivi ääres.No kui oles selline ohmoon,siis palun astu autost välja,vaata üle ja istu autosse tagasi,pane auto normaalselt paika ja siis mine poodi raisk.
                            Üleeile ülemiste parklas oli üks vend parkinud ennast juhipoolse küljega joonte peale,mina parkisin tema kõrvale umbes-täpselt joonte vahele.Tagasi tulles oli auto juures selline väheke pontsakas vanamees kes teada saades,et see minu auto,kukkus lõugama ja ähvardama....et tra ,mina teda kinni pargin,tema ei saa nüüd autosse.Näitasin talle,et joonte peal pargib tema,ning mina parkisin nii nagu peab,mille peale tema lõugama,et kui mulle tema parkimine ei mneeldi,siis ma oleksin võinud kuhugi mujale parkida.Wtf??Tõstsin oma asjad autosse,tegin veel auto juures suitsu enne ära sõitmist,ning selle aja jooksul kuulsin veel miljon ähvardust mida kõike järgmine kord ta minu autoga teeb(alates akende siselöömisest kuni auto teisaldamiseni).
                            Istusin autosse,sõitsin minema naeratus näol,paksmao päev oli arvatavasti rikutud.
                            Siit moraal.....kuluta see 10 sekundit,et autoga ilusti paika manööverdada....on vähem tüli ja väiksem närvikulu.


                            Budulojus.....sõitsin kah bemmiga kui vahtraleht oli......arva ära mitu trahvi kiiruseületamise eest.MITTE ÜHTEGI........üllatav,eks?
                            Kui päkapikk tahab, võib ta oma välimust muuta. päkapikk on korduvalt ennast rihmaks joonud.

                            Kommentaar


                              Boobek, kui sa seal kvartalisisesel just +40 ja edasi radarisse ei lajata, siis ei saa ju enamaks kui kuueks kuuks lube ära võtta, või ma eksin? Kui varasemaid all pole, siis on ka väga vähetõenäoline, et kohe maksimum väänatakse. Ei tundu ikka päris nii, et iga väiksema näpuka eest pead kohe riigile hingehinda maksma.

                              Ja noh, meie igapäevast liiklust vaadates kuluks vähemalt kõva kolmveerandile juhtidest ilma fikseeritud rikkumistetagi korraks uuesti liikluseeskirjaga tutvumine ning teooriaeksamilt läbikäimine ära.
                              armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                              Kommentaar


                                Algselt postitas päkapikk Vaata postitust

                                Budulojus.....sõitsin kah bemmiga kui vahtraleht oli......arva ära mitu trahvi kiiruseületamise eest.MITTE ÜHTEGI........üllatav,eks?
                                No on ka erandeid aga usun,et sa ei vaidel sel teemal kuna Bemmi maine on ikka sitaks rullnokkade poolt maha tehtud.Üks tuttav just ütles et peab oma BMW maha müüma kuna kui kuskil sõidab siis kõik peavad sind potensiaalseks liiklushuligaaniks.

                                Aga kui rääkida debiilikutest liiklusest siis paar nädalat tagasi nn.Savisaare sillal mis ühendab Suur-sõjamäed lasnakaga.tulin siis mina sõjamäe poolt ja keerasin silla peal aga millegi pärast liiklus peaaegu seisis.sai siis päritud et milles probleem kui keegi andis teada et mingi tont veereb Kia maasturiga sillalt alla ja räägib telefoniga juttu.Tema taga oli K-Kate veokas kes julges signaali lasta,selle peale Kia juht tõmbas ohutuledega tee äärde ja võttis tagant pesapallikurika ja ähvardas sellega veoautol peeglid ja klaasid sisse taguda aga nii julge see ahv ei olnud.Kahjuks ei näinud ma selle idika auto numbrit
                                Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                                Ott Järvela

                                Kommentaar

                                Working...
                                X