320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

LIIKLUS

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Eksamineeria ilmselt teab, et sa oled ManU fänn
    Algselt postitas JT8055
    Olge aktiivsemad!

    Kommentaar


      Algselt postitas Jeti88 Vaata postitust
      Üksiku politseipatrulli joobes juhtide tabamise effektiivsus on väga väike aga tema väga hea omadus on puhtalt oma kohalolekuga rahustada liiklust - "Tulede vilgutamine hoiatamaks juhte maantee ääres passiva politseiniku eest rahustab liikluse maha kiirusemõõtjatest umbes 25 kilomeetri raadiuses, väidavad spetsialistid".*
      Ei tea, kes see krdi spetsialist veel olla võib. Tartu maanteed ma väldin, aga olude sunnil sattusin sinna viimasel korral Lõuna-Eestist pealinna sõites. Nagu vist ikka tavaks saanud, siis pühapäeval sel suurepärasel maanteel nii mõnigi patrull liikvel, aga sitt lugu kogu asja juures on see, et liiklus on täiesti debiilne praktiliselt veel nõks enne patrulli, siis mõned momendid rahulik ja hakkavad bemmid, audid ning jeebid jälle (sorry, aga nende automarkide roolijate hulgas on segaste protsent kahjuks liiga kõrge) pimedaid möödasõite tegema kuni jõutakse järgmise patrullini, et mõneks hetkeks rahuneda, et siis jälle vanamoodi jätkata. Ehk siis 25 kilomeetrit (mis 5 patrulli puhul oleks lausa 2/3 Tartu-Tallinn maanteest) on üks ilus unistus. Pidin tõdema, et Sky Pluss ja tuledega vilgutamine oma töö teinud
      Hea näite tõi töökaaslane liiklusest Tallinna ringil suunaga Nehatust Jüri poole, kus hommikusel ajal möödasõit praktiliselt võimatu. Tahavaatepeeglisse ilmus mõned autod temast tagapool X5, kel närvid sel hommikul väga korras ei olnud. Sipsis ja niheles seal mõnda aega kuni tema kannatus katkes ja ta lihtsalt orgunnis endale kolmanda rea, arvestamata fakti, et täpselt sel hetkel sõitis lisaks tavalistele sõidukitele vastu ka rekka, kes sisuliselt kraavi pervel härrale teed oli sunnitud andma. Kui ta seda poleks teinud, oleks ...

      Need Mäo ja Taru vahel liiklust mõningal määral taltsutavad kiiruskaamerad pidid paika saama juba suvel, aga nagu meil ikka siin vabariigis viimasel ajal kombeks, siis kipuvad kõik asjad kellegi näpukate või liig suure bürokraatia tõttu oluliselt venima ja karta on, et see 1.november ka veel edasi lükkub.
      May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

      Kommentaar


        Algselt postitas budulojus Vaata postitust
        No on ka erandeid aga usun,et sa ei vaidel sel teemal kuna Bemmi maine on ikka sitaks rullnokkade poolt maha tehtud.Üks tuttav just ütles et peab oma BMW maha müüma kuna kui kuskil sõidab siis kõik peavad sind potensiaalseks liiklushuligaaniks.
        Sul on ikka paganama nörk söber. Mu meelest on bemmiga marulahe söita väga korralikult, sest köik eeldavad üüratuid rikkumisi. Olen proovinud - pure fun

        Tulede vilgutamisest seda, et kiiruseületajatele vilgutamine on puhtakujuline jama. Küll aga vilgutan ise neile, kes on unustanud tuled pölema panna, sest üldjuhul on ju tegemist lihtsalt unustamisega.

        Kommentaar


          Hah, Pärnus minu silme ees auto vajus läbi maa.
          The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

          Kommentaar


            Algselt postitas yheksa Vaata postitust
            Sul on ikka paganama nörk söber. Mu meelest on bemmiga marulahe söita väga korralikult, sest köik eeldavad üüratuid rikkumisi. Olen proovinud - pure fun
            Tuleb välja,et ma polegi ainuke.

            Tihti tuleb kannatada ka neid autojuhte kellel on vaja oma tõukerattaga sulle "ära teha" Sõidad rahulikult ja siis mingi vend tuleb rallib sinust mööda ja vaatab ülbe irvega sinu poole......."öhöhöh,ära tegin sulle"
            Ahvid raisk ma ütlen.
            Kui päkapikk tahab, võib ta oma välimust muuta. päkapikk on korduvalt ennast rihmaks joonud.

            Kommentaar


              Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
              Hah, Pärnus minu silme ees auto vajus läbi maa.
              Tallinnasse minnes sõitsin mööda sealt, väga omapärane vaatepilt.

              Tagasi teel Tallinnast oleks üks mulle peaaegu tagant sisse sõitnud. Mingid teetööd käivad ja reguleerija korraldab liiklust. Üks suund oli kinni pandud, rahulikult siis seisan seal ja ootan teistega, millal reguleerija lubab edasi sõita, järsku kõlab kummivilin ja üks tumeroheline kaubik suudab end minust napilt mööda vingerdada. Idioot!

              Kommentaar


                Mõtlesin, et laupäeval on Tartu mnt normaalne ja külastasin seda teekonnal Lõuna-Eestiss, aga pidin tõdema, et sel maanteel pole eriti normaalsem isegi nädalavahetusel
                Ühest rekkamehest möödasõidul korraldati teel nii mõnigi kord kolmas rida (rekka pidurituled ei põlenud mitte kordagi!) ja konkreetsest laubakast päästis ühe CRV bussitasku, kuhu vastutulev auto korraks põikas.
                May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                Kommentaar


                  9 päeva ummikus

                  Kommentaar


                    Ja meie vingume, kui 30minti peame ootama ummikus. Ärahellitatud kutsikad oleme ikka küll.

                    Aga liiklusest rääkida, siis Tallinn-Tartu mnt. on tõesti hull. Pidin reedel sõitma seal ja kuna oman piimakaid võinoh vahtralehega, siis ei tohi kiirus üle 90km/h olla.. aga seal maanteel sellise kiirusega tekitad sa liiklusohtlikke olukordi ja keskmine kiirus pidi ikka jääma 100-110 vahele koguaeg.

                    Kommentaar


                      100-110??? Putsi, seal vuratakse keskmiselt 120ga, kiiruskaamerad on ka feil ju, kõik teavad kus need on ja siis selle kaamera kohas võetakse hoog korraks maha ja edasi 120ga. Minu arust võiks need kaamerad olla ümber tõstetavad vms, et võetakse ja pannakse kaamera ühel päeval ühte kohta, teisel päeval teise kohta. Kõige ägedam oleks muidugi kui need veel ära ka peidetaks.

                      Kommentaar


                        Ei no ongi, keskmine on seal maanteel ikka 120. Isegi minul, kes harva liigub seal maanteel on need kaamera asukohad juba teada. Minu keskmine oligi kuskil 110 ja jäin niimoodi ka jalgu.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas cáñamo Vaata postitust
                          . Minu arust võiks need kaamerad olla ümber tõstetavad vms, et võetakse ja pannakse kaamera ühel päeval ühte kohta, teisel päeval teise kohta. Kõige ägedam oleks muidugi kui need veel ära ka peidetaks.
                          See see idee neil ongi. Plaanitakse neid jaamasid paigutama hakata ka teistele maanteedele (et katta umbes 320 km), et siis neid kaameraid hakata kastikestes liigutama.
                          Arvestades seda, kui "tempokalt" neil läks nende Tartu maantee kaamerate töölepanek, siis vist lähiaastatel erilist võimalust pole.
                          May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                          Kommentaar


                            Keegi üldse seletab mis süsteemiga need kaamerad töötavad? Kas kuskil 100m enne kaamerat on siis kiirusemõõtja ja sealt fikseerib kiiruse ja saadab info sinna kastikesse ja kui kiirust ületatud, siis teeb pilti?

                            Kommentaar


                              eeee, ei

                              sama süsteem nagu politseil nende käsikiirusmõõtjatega ikka, mõõdab kiirust ja kohe kui ületab siis teeb pilti. see on nii high-tech asi üldse.

                              muidu, kas mäekülas on ainuke kiiruskaamera mille piirang on 70 km/h?
                              forever fooling, free and using, sliding down the slide that breaks a will

                              Kommentaar


                                Algselt postitas erxu Vaata postitust
                                Keegi üldse seletab mis süsteemiga need kaamerad töötavad? Kas kuskil 100m enne kaamerat on siis kiirusemõõtja ja sealt fikseerib kiiruse ja saadab info sinna kastikesse ja kui kiirust ületatud, siis teeb pilti?
                                Missasja, mis 100 m enne. Seesama külmik on korraga nii kaamera kui kiirusemõõtja. Täpsemalt siin.
                                We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X