320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

LIIKLUS

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Ah kurat, siis nõme. Ülišheff oleks ju kui see kiirusmõõtja oleks mingi 500m kaugusel pildistajast, siis ei loeks midagi see kaamera juures kiiruse maha võtmine.

    Kommentaar


      Seoses selle vilgutamisega, mina vilgutan nii juhtidele, kel ei põle tuled, kui ka siis kui patrull on tee ääres. Parem karta, kui kahetseda.

      Kommentaar


        äkki su auto spidokas valetab? ma sõidan tartu maanteel spidoka järgi 105ga ja mööda sõidetakse minust harva ja kalleid portreefotosid minust ka ei tehta.

        Kommentaar


          käisin ka ise eelmine nädal tallinnas kossu vaatamas
          stabiilselt 100-105ga, ning minust tehti 2 möödasõitu
          Слава Україні! Героям слава!

          Kommentaar


            Ega eriti inimesed ei julge Tartu mnt. sõita.Eesti riik võiks midagi ette võta.

            Kommentaar


              See on kõigile kõvadele meestele, kes ei lase ennast tühisest seadusest ja moraalitundest häirida ning sõidavad ka mälus peaga.
              Toredaid lähenevaid jõulupühi!
              Vaadake YouTube'is huvitavaid videoid, nautige head muusikat, laadige üles originaalsisu ning jagage seda kõike oma sõprade, perekonna ja kogu maailmaga

              Kommentaar


                dude, where's my car?
                see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                Kommentaar


                  Kutt, kus mu lumesahk on ?
                  Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas ek Vaata postitust
                    See on kõigile kõvadele meestele, kes ei lase ennast tühisest seadusest ja moraalitundest häirida ning sõidavad ka mälus peaga.
                    Toredaid lähenevaid jõulupühi!
                    http://www.youtube.com/watch?v=e4Maj...has_verified=1
                    Ei saa aru, miks keegi tulekustutiga appi ei läinud või Venemaal pole need kohustuslikud? või kartsid plahvatust, aga samas nina toppisid osad küll väga lähedale. Samas ma ei tahtnud videot päris algusest lõpuni ära vaadata, vbl keegi ikka üritas korra midagi.

                    Kommentaar


                      seal oli paar teravamat venda ka, kes appi läksid ning esiklaasi puruks lõid ning seetõttu sai üks leekides härra sealt välja. aga üldiselt ei saa ju head videopilti, kui samal ajal pead kedagi aitama.

                      Kommentaar


                        nii mõnus on autoga tagan sisse koksata, ja siis kui sa pidurit paned ja sitagi ei juhu, vot siis on just kui lust.
                        You need people who score goals, that's how you win games.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas P!NK Vaata postitust
                          nii mõnus on autoga tagan sisse koksata, ja siis kui sa pidurit paned ja sitagi ei juhu, vot siis on just kui lust.
                          Hoia pikivahet ja kiirust vastavalt oludele, siis on kõik okei.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas rallikas Vaata postitust
                            Hoia pikivahet ja kiirust vastavalt oludele, siis on kõik okei.
                            Kas pikivahe on see, kuhu alati mingi värdjas vahele tahab end keerata?

                            Kommentaar


                              Algselt postitas dannar Vaata postitust
                              Kas pikivahe on see, kuhu alati mingi värdjas vahele tahab end keerata?
                              Ei ole

                              Kommentaar


                                Algselt postitas dannar Vaata postitust
                                Kas pikivahe on see, kuhu alati mingi värdjas vahele tahab end keerata?
                                Aamen

                                kümme

                                Kommentaar

                                Working...
                                X