320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

LIIKLUS

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Tore on vaadata kuidas firmalogode ja kirjadega autod Tln- Trtu mntl mõnuga kiirust ületavad. Sõnad võiks ikka ennem peale lugeda kui töötaja rooli lastakse.
    Tervitaksingi siinkohal kolme ettevõtet: Coca Cola Companyd, Eesti Energiat ja reglaamifirmat DAG.
    Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

    Kommentaar


      Lugesin siis uue liiklusseaduse läbi ja no sellist sitta on ikka raske kommenteerida.Ei tea mitu prossu tõuseb sebral allaaetud jalakäijate hulk?
      Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
      Ott Järvela

      Kommentaar


        Algselt postitas budulojus Vaata postitust
        Lugesin siis uue liiklusseaduse läbi ja no sellist sitta on ikka raske kommenteerida.Ei tea mitu prossu tõuseb sebral allaaetud jalakäijate hulk?
        mis siis need kõige huvitavamad uued punktid olid?

        Kommentaar


          Täna siis Aegviidus.
          Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
          Ott Järvela

          Kommentaar


            Algselt postitas budulojus Vaata postitust
            Lugesin siis uue liiklusseaduse läbi ja no sellist sitta on ikka raske kommenteerida.Ei tea mitu prossu tõuseb sebral allaaetud jalakäijate hulk?
            Märkasin su muretsemist sebral allaaetute pärast. Aeg üldiseks hinnanguks on liialt lühike, kuid uus Liiklusseadus sebral allaaetute arvu kasvu kaasa ei toonud. Puhtalt juba seetõttu, et olukord oli enne ja on praegugi väga halb. Jätkuvalt toimub ligikaudu pool jalakäijaõnnetustest ülekäiguradadel.

            Kommentaar




              110km/h saab sõita veel kuni okt lõpuni
              Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
              Ott Järvela

              Kommentaar


                Vanematel ja tugevamatele inimestel on õigus. Küsimus on, et kumb nendest oled sina?
                see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                Kommentaar


                  Algselt postitas Stok
                  Täna hommikul andsin bussile peatusest lahkumiseks teed ja siis törtsutasin vaikselt 1. või 2. käiguga bussi sabas. Järsku käib vasakul tuututamine - hallipäine vanapapi üritab ühes oma Ladaga mu juhiistmele tulla. Pidurdasin ja lasin tal reastuda, aga ise mõtlesin, et mis kurat tal arus oli? Ma sõitsin tihedas liiklusvoolus aeglaselt bussi taga, autopikkust vahet kindlasti ei olnud. Papi isegi ei suvatsenud oma reastumissoovist mulle viisakalt märku anda, vaid lihtsalt ujus külje alla ja andis kella. Kuna ma vaatasin juhtumisi esiaknast välja, siis ma isegi ei näinud teda varem, rääkimata tema suunatulest või sõidutrajektoorist.
                  selleks on autol signaal. sellega oleksid vanuri oma ritta tagasi hirmutanud.

                  Kommentaar


                    Passid autos liikluses ja vaatad kuidas kaks tüüpi lükkavad oma välja surnud liikuri fooritaga seisvale teisele autole tagant otsa. Vaata ja imesta.

                    Kommentaar


                      Siinkohal tervitaks kõiki neid Tü*apeasid, kes sõidavad asulavälisel teel, pimedal ajal hea nähtavuse korral lähituled+udutuled ja tuled on reguleerimata.

                      Kui tavaliselt olen natuke raskema jalaga, see tähendab seda,et möödasõitjaks olen mina, siis eile, olude sunnil sõitsin 85km/h ja nagu arvata oli, jäin enamustele jalgu. Nii kui auto taha jõudis, võtsin paremale poolde ning mõnel korral andsin ka suunaga märku,et tee on vaba, võite mööda minna. Aga see, mis juhtus see oli lausa hämmastava panev. Mainin siinkohal ära,et 25+ autost, ainult üks tänas mind(ei olnud põhjust), aga viisakas ikka. Kuskil 70% juhtidest suutis ilusti mööda sõita, aga leidis geeniuseid, kes istuvad sul no nii perses, ja mööda ka ei lähe. Ees sirge tee, mina praktiliselt kraavis, parem suund sees. No ei lähe mööda. Ja õhtu tipphetk oli muidugi üks vennike(vb naine), kes enne möödasõitu lükkas juba kaugtuled peale. Olgugi,et tahavaatepeegel oli ära keeratud, siis küljepeeglist tulev valgus lõi ikka eredaks,et järgmised 2km sõitsin pool pilus silmadega.
                      Edaspidi jätkan oma harjumust, ja olen möödasõitja rollis.
                      Huh, sain südamelt ära räägitud.

                      Kommentaar


                        Säästa närvi. Pimeda-libeda-sitase aja iga-aastane taasharjutus. Alles algusfaasis. Detsembris läheb jälle normaalseks tagasi.

                        Kommentaar


                          Siinkohal tervitaks kõiki neid Tü*apeasid, kes sõidavad asulavälisel teel, pimedal ajal hea nähtavuse korral lähituled+udutuled ja tuled on reguleerimata.
                          Lisaksin enamlevinud isendid:
                          a) Vanem Pemm. Eri piidrid. Lisana veel need mingid "inglisilmad". Täis rõvedus.
                          b) Keskmise hinnaklassiga linnamaastur, millele on hiina "kseoonid" topitud ja mõeldakse, et nüüd on ultra. Roolis alati mingi eri närviline ajupuue kes sulle perse alla ilgelt ronida tahab. Paar korda olen mõelnud ka äkkpidurdusele aga no tööle on ka vaja jõuda järgmine päev ja oma autost on ka tiba kahju.
                          c)Kaubik. Firma auto ja nahhui ma seda hooldada viitsin jne...
                          Hello! I´m mentaly ill.

                          Kommentaar


                            Kommentaar




                              Ei libise. Lausa kurb oli neid lambaid täna vaadata, kes üritasid tavapärases rütmis slaalomit sõita ja vahele trügida igal võimalikul juhul. Kas nad mõtlesid, et "oi ma jään tööle hiljaks või?". Jep kõik need X km pikkuses reas seisvad autod jõuavad töökohale õigeaegselt. Tramaeivõi.

                              Kommentaar


                                Kus sa Marduk elad? Ma ei näinud täna seda kordagi. Liikluses veetsin kokku kuskil 1,5 tundi.
                                Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X