320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

LIIKLUS

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Marduk Vaata postitust


    Ei libise. Lausa kurb oli neid lambaid täna vaadata, kes üritasid tavapärases rütmis slaalomit sõita ja vahele trügida igal võimalikul juhul. Kas nad mõtlesid, et "oi ma jään tööle hiljaks või?". Jep kõik need X km pikkuses reas seisvad autod jõuavad töökohale õigeaegselt. Tramaeivõi.
    Loebi nimi tuleks vist asendada Tänaku omaga. Nii palju kui mina tean, siis Loeb teeb nii lapsikuid vigu ikka suhteliselt harva

    Kommentaar


      Tänak ei sõida nii nilbe autoga
      308

      Kommentaar


        minu jaoks on arusaamatu miks ronivad inimesed sellise illmaga suverehvidel liiklusesse. debiilikud.

        Kommentaar


          Algselt postitas eston maravilha Vaata postitust
          minu jaoks on arusaamatu miks ronivad inimesed sellise illmaga suverehvidel liiklusesse. debiilikud.
          Sest kuidas sa ikka oma Viimsi, Merivälja või Tabasalu villast linna tööle saad? Bussiga ju ikka ei sõidaks....

          Kommentaar


            Ja takso jaoks ju raha napib
            olgem kristlased, vabandused on esitatud

            Kommentaar


              Bussiga, täna? Trolli ei tahtnud soovitada?

              Kommentaar


                Algselt postitas eston maravilha Vaata postitust
                minu jaoks on arusaamatu miks ronivad inimesed sellise illmaga suverehvidel liiklusesse. debiilikud.
                Kõigil pole võimalust ülbelt tööle minemata jätta või loota ühistranspordile, mille peale tänastes oludes eriti kindel olla ei saanud.
                May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                Kommentaar


                  Algselt postitas eston maravilha Vaata postitust
                  minu jaoks on arusaamatu miks ronivad inimesed sellise illmaga suverehvidel liiklusesse. debiilikud.
                  Minu töö ongi liiklemine. Eilseks saldoks jäi 300 km teid, pool linnas ,pool maanteel ja ei olnud ühtki ohtliku olukorda. Kõrvade vahel peab ka midagi olema.
                  "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
                  These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

                  Kommentaar


                    Sai ka eile kogemata valel ajal Tartust starditud. Tahtsin Tallinnas naelad alla panna. Aga sattusin tartu mnt-l ummikusse veits enne viite. Koju nõmmele jõudsin lõpuks pool kaheksa Täitsa lõbus oli

                    Kommentaar


                      Algselt postitas atleticomadrid Vaata postitust
                      Minu töö ongi liiklemine. Eilseks saldoks jäi 300 km teid, pool linnas ,pool maanteel ja ei olnud ühtki ohtliku olukorda. Kõrvade vahel peab ka midagi olema.
                      Ott, sina või?

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                        Ott, sina või?
                        Ei. . .
                        "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
                        These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

                        Kommentaar


                          Krt võtaks, suverehvidega keraamilist plaati vedada pole praegu naljaasi



                          May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                          Kommentaar


                            Algselt postitas eston maravilha Vaata postitust
                            minu jaoks on arusaamatu miks ronivad inimesed sellise illmaga suverehvidel liiklusesse. debiilikud.
                            tra.

                            YOLO mothafucka

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Rein Vaata postitust
                              Kus sa Marduk elad? Ma ei näinud täna seda kordagi. Liikluses veetsin kokku kuskil 1,5 tundi.
                              Tallinn. Hommikul massiline vaheletrügimine Laagna tee lõpus. Osad bussijuhid tõmbasid kerad sisse ja sõitsid üldse vastasuuna vööndis.
                              Linna tagasi tulles kella 17:00-19:00 vahel, mööda suur-sõjamäe teed, lennujaama juures, otsustasid osad linnamaasturid kasutada teeäärseid võimalusi teistest möödumiseks.

                              Kommentaar


                                Lugedes, kuidas teised härrad ühes teises teemas liikluse peale kurjustavad, tuli meelde endalgi üks juhtum ühest kõige tropimast autojuhist EVER.

                                Pärnu-Tartu maantee.

                                Sõidan sõbra 55 kilovatise Nissan Primeraga lubatust märksa suurema kiirusega (115-120kmh - moraalijüngrid, vaikige). Ühest 90ga sõitvast Belgia numbrimärgiga Škoda Superbist möödumine ei tundunud küll asjana, mida vale teha olnuks. Pärast möödumist tuli aga keskeurooplasel meelde, et tema peenis on üüratult väike. Igatahes pani ta ka talla põhja ja sõitis minust uuesti mööda. Pärast minu ette jõudmist aga hakkas sõitma 80-85ga. Ootasin minuti-kaks. Proovisin temast uuesti mööduda, kuid see polnud võimalik isegi 140ga, sest minu 55kw mootor ei suuda Škoda Superbiga sammu pidada. Nii kui möödasõidust loobusin ja oma ritta tagasi reastusin vajutas ta pidurit ja tiksus 80-85ga edasi. Mitte miski ei aidanud. Belgia ahv otsustas järgmised 30km sama tempoga jätkata. Ääretult ebameeldiv.
                                The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X