320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

LIIKLUS

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Oleksin täna hommikul peaaegu oma rondi roostetava vasaku esitiiva saanud lasta ära vahetada, aga refleksid hakkasid enne tööle ja jälle ikaldus. Liivalaiast Pärnu mnt-le keeravad kaks rida olid täis kuni Tatari-Süda ristmikuni, muud read aga liikusid ilusasti, sahisesin seal minagi. Ja siis mainitud ristmiku lähistel otsustas üks preili mersuga, et ta ei viitsi enam ja tõmbas paremale otse mulle ette. Naelakrabin, ABS ja lumevallist õhkupaiskunud pilv hiljem oli kõik jälle korras. Neiu ehmatas päris ära vist, hakkas autost välja ronima, viskasin pöidla püsti ja tüürisin oma käula vallist välja ja liikusin edasi. Aga noh, vähemalt virgeks lõi.

    Kommentaar


      Ei juhtunud see asi ei Eestis ,ega eestlastega,aga kaudselt puudutab see ikka ka meid.

      Tekst võetud Profid AJ FB lehelt.

      Tere, mul selline lugu, et neljapäeval sõitis Hollandi raskeveok Norras Hordalandis stordis teelt välja libedat tee pärast. Autos oli koos juhiga tema 10a tütart, mõlemad said surma. Nüüd sai siis siin Norras autojuhtidel hing täis, sest neid õnnetusi on ka norrakate endaga siin palju ja just teeolude pärast. 14 märts see siis see neljapäev kl 14 sängitatakse need kaks hollandis oma kodumaal mulda ja norras tehakse kl 14 5 minutiks liikluse seisaks, et siis mälestada kõiki kaugsõiduautojuhte ja kaasõitjaid kes on hukka saanud teeolude pärast. Kui arvad, et võiks edastada seda infi siis ütle teistele edasi , aga point selles, et Norras on teedega jama nii kurb kui see ka pole.


      Når Anja og Dave gravlegges, stopper trafikken i Norge
      Vestlandets største regionavis med alltid oppdaterte nyheter innenfor innenriks, utenriks, sport og kultur.

      - Mange menneskeliv har gått tapt. Nå er det nok, sier lastebil-sjef.
      Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
      Ott Järvela

      Kommentaar


        Kunagi, kui ma veel alaealine olin, siis rääkisid autojuhid sellist juttu, et "Tallinnas ringi sõites peab kustutuskumm hammaste vahel olema." Kuna noorukina ma autorooli ei pääsenud ja teedeolukord minu jaoks kaugekauge teema oli, siis sellest lähtuvalt hakkas huvitama: kas tänane teedeolukord on võrreldev tolleaegsega või kuidas need teed siin pealinnas on olnud läbi aegade?
        olgem kristlased, vabandused on esitatud

        Kommentaar


          Linnavahele on päris palju selliseid liiklejaid tekkinud, kes ilma põhjuseta kogu aeg pidurdavad. Täpselt nagu sõidaksidki jalg piduril ja samal ajal gaasi andes. Kedagi ees sirgel peateel ei ole, tema pidurdab iga 3 sekundi tagant. Kuidas mina tema taga sõites nüüd peaksin teadma millal on õige pidurdus kui ta kogu aeg seda tulukest vilgutab.
          Kus küll sünnivad sellised geeniused?

          Kommentaar


            Algselt postitas Katk Vaata postitust
            Linnavahele on päris palju selliseid liiklejaid tekkinud, kes ilma põhjuseta kogu aeg pidurdavad. Täpselt nagu sõidaksidki jalg piduril ja samal ajal gaasi andes. Kedagi ees sirgel peateel ei ole, tema pidurdab iga 3 sekundi tagant. Kuidas mina tema taga sõites nüüd peaksin teadma millal on õige pidurdus kui ta kogu aeg seda tulukest vilgutab.
            Kus küll sünnivad sellised geeniused?
            Äkki kardavad löökauke? Igastahes, hoia veidi suuremat pikivahet. Peaks aitama küll.

            Kommentaar


              Asi lihtne, ise olin ükskord Tln-Trt peal samasuguse seltsimehe taga ja kohtusin temaga Kükita kohvipausi ajal. Sattusime prüka kõrvale koos suitsu tegema ja lähenesin üleni sõbralikult ja küsisin, et misvärk, sul pidurituledes kotermann või mis. Veidi seletamist hiljem sai ta aru, mis ma tahan ja tuli välja, et tüübil on automaatkastiga auto ja ta kasutab jalalaba vibutamist piduri- ja gaasipedaali vahel omalaadse püsikiirushoidjana. Ja ta siiralt ei saanud aru minu paduhämmingust. Koos keerasime maanteele tagasi ka ja siis pidasin veel Annani vastu ja siis läksin mööda, see värvimuusika lihtsalt hakkas juba strobomõõtmeid võtma...

              Küllap on linnas ka selliseid. Veider, jaa. Aga nad on olemas.

              Kommentaar


                Näikse, et mul on au seda teemat taas kergitella.

                Teie, kolm velosipedistpederasti, kes te täna kella 17 paiku sõtkusite Viljandi-Pärnu maanteel Kõpu poole ja paar kilomeetrit enne Kõput otsustasite, et kolmekesi kõrvuti keset sõiduteed kurvi taga sõita on see kõikseõigem tegu - kerige persse, kerige tuhat korda persse. Kerige persse selle eest, et te seda tegite. Kerige persse selle eest, et te minu poole sekundi sisse mahtuma pidanud paanilisele pidurdamisele, vastassuunas lähenenud autoga laupamise, oma autos viibiva pere ohustamise ja teie kõigi kolme sorry ass-ide lömastamise vahel kaalutlemisele järgnenud signaalilaskmisele keskmise sõrmega vastasite. Kerige persse selle eest, te olete ennasttäis sitapeadest velopederastid. Ja ma loodan, et järgmine autojuht ei vääratanud ega kaalutlenud, nagu mina seda tegin, vaid sõitis teid, kusipäiseid egomaniakke täpiks.

                Aitäh.

                Kommentaar


                  Ma pole tavaliselt kuri jalgratturite peale, kuid täna olen mina kah.
                  Kui jalgrattur lambist kolm valgusfoori järjest punase tulega ületab (autoteel), siis on mdiagi paigast ära.
                  Täna kell 18:51 Tallinnas Mustakivi tee.
                  Tundmatu - ehk mida mina ka tean

                  Kommentaar


                    See, et keskmisel jalgratturid on mõistust vähem, kui keskmisel eestlasel on siililegi selge. Nende jaoks on täiesti normaalne, et maanteel sõidavad nad kahekesi või kolmekesi kõrvuti, mitte hanereas. Hanereas sõitvad jalgratturid on pigem erand ,kui reegel.

                    Markofkin, sinu asemel oleks ma auto kinni pidanud ja sellel tölill näpu ära murdnud.

                    PS! Jään nüüd jalgrattapedede kiunu ootama.
                    Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                    Kommentaar


                      See mind ei sega kui nad maanteel kõrvuti sõidavad, ei ole nad siis laiemad kui auto ja möödumisega pole siiani raskusi tekkinud, pole parem kui nad 100m peale end laiali voolavad ja siis ürita neist paari kaupa mööda sõita. Aga mis mind närvi ajab on see,et jalgrattur va idioot ei tea kes ta liikluses on. Hiljuti sõitsin ühe sellisega Riia mntl, sain tast mööda kui foori taga seisma jäin ja siis tema järsku otsustas,et nüüd läheb "jalakäijaks" ning süstis üle autotee kõnniteele, viis sekundit hiljem segas järjekordselt liiklust juba autoteel. Sarnaseid juhtumeid on kümneid, kus kord ollakse autoteel, siis kõnniteel ja siis hüppame jälle autoteele jne.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Rein Vaata postitust
                        Markofkin, sinu asemel oleks ma auto kinni pidanud ja sellel tölill näpu ära murdnud.
                        Liiklusraev, kui lapsed endal autos, ei ole minu teema. Kõpus oli mingi offroad-üritus käimas, seal oli politsei tee ääres parasjagu. Seletasin olukorra ära ja küllap nendega tegeldi.

                        Algselt postitas Shaq Vaata postitust
                        See mind ei sega kui nad maanteel kõrvuti sõidavad, ei ole nad siis laiemad kui auto ja möödumisega pole siiani raskusi tekkinud
                        Mind segas, nad olid laiem kui auto, tegemist oli käänulise teega ja vastassuunast sööstis vastu teine auto. Olukorrad on muidugi erinevad ja kui ma oleks saanud mööduda, oleks ilmselt omaette paar karvast lasknud ja teema unustanud. Mis antud juhul lausraevu ajas oli see, et peale eluohtliku olukorra tekitamist olid neil kusipeadel, nagu paraku liiga paljudel rattapededel üldiselt, õigust veel ülegi ja mina m*nn.

                        Lõpetuseks - sõidan isegi rattaga. Matkan ja maratonin. Aga sellised pedekaid EI HAKKA ma kunagi mõistma, veel vähem tolereerima.

                        Kommentaar


                          *Pikk roppus* vaja seda. http://www.tartupostimees.ee/1290796...-30-km-h-alaks
                          Karlova Selts ajab harja punaseks. Sellest oli vähe veel, et Tähe tänaval 2 korda aastas muudeti liikluskorda. Äkki keelaks üldse autodel linnas liikumise ja teeks linna äärde põldudele suured parklad kuhu kohalikud elanikud oma autod jätta saaks.

                          Kommentaar


                            Vanasti oli mingi koht kuhu sai kaebused edastada numbrimärgi ja olukorraga, keegi ei tea midagi?
                            Je suis Nasfal

                            Kommentaar


                              Üleriigiline Politsei liiklusliin 14 900.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas zelee Vaata postitust
                                *Pikk roppus* vaja seda. http://www.tartupostimees.ee/1290796...-30-km-h-alaks
                                Karlova Selts ajab harja punaseks. Sellest oli vähe veel, et Tähe tänaval 2 korda aastas muudeti liikluskorda. Äkki keelaks üldse autodel linnas liikumise ja teeks linna äärde põldudele suured parklad kuhu kohalikud elanikud oma autod jätta saaks.
                                see on juba ammu selge, et tartu linn pole autode jaoks ehitatud,ehk linnaplaneeringus pole arvestatud nii metsiku autode hulga kasvuga.
                                kõik algas buumiaja lollidemaadega linnaäärsetel põldudel, kuhu ühistransport ei ulatu.
                                ja konkreetselt karlovas pole ju kuhugi parkidagi, rääkimata kihutamisest.
                                tell your mother, we are hooligans!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X