320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

LIIKLUS

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas markofkin Vaata postitust
    too Kypsi siialiimitud Ollino traktaat ehk asjakohane. Antud konteksti rammituna, andke andeks, tundub see siiski teatud nurga alt minu stoori kolme peakangelase õigustamisena ja see oleks persest.
    Ollino tekst ei olnudki reaktsioon sinu kirjale.

    Puudutatuna tundsin ennast Reinu ütlusest: See, et keskmisel jalgratturid on mõistust vähem, kui keskmisel eestlasel on siililegi selge.

    Samas ma ei saa kindel olla, et see mind oleks pidanud puudutama, sest ma pole oma elukutselt jalgrattur. Keskmine eestlane veedab enda elust omajagu aega ka rattaseljas ja ma ei usu et see tegevus ta mõistust kahjustab.

    Rattalt kukkumine võib seda teha.

    Kommentaar


      Algselt postitas kyps Vaata postitust

      Puudutatuna tundsin ennast Reinu ütlusest: See, et keskmisel jalgratturid on mõistust vähem, kui keskmisel eestlasel on siililegi selge.

      Samas ma ei saa kindel olla, et see mind oleks pidanud puudutama, sest ma pole oma elukutselt jalgrattur. Keskmine eestlane veedab enda elust omajagu aega ka rattaseljas ja ma ei usu et see tegevus ta mõistust kahjustab.

      Rattalt kukkumine võib seda teha.
      See oligi natuke provotseerivalt kirjutatud
      Normaalselt sõitvat ja käituvat jalgratturit see ei tohiks minu provokatsioon ärritada ( see on ka natuke provotseerivalt kirjutatud).
      Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

      Kommentaar


        Kuna närvi ei ajanud vaid võttis lihtsalt kukalt kratsima siis postitan siia. Nädalavahetusel toimusid Jänedal Talupäevad. Parkimine oli korraldatud heinamaadel ning olid tasuline - lähemal ja reguleeritud, ning tasuta - natuke kaugemal ja reguleerimata. Parkimisega said kõik ilusasti hakkama, aga nalja hakkas saama siis kui olin lahkumas. Parklasse peale ja mahasõit oli nagu ikka põllulekeeramised on, suhteliselt kitsas - kaks autot küll mahus kõrvuti, aga ikka kitsas oli. Peale seda tuli natuke laiem riba, kuhu mahtus ca 4-5 autot mõlemasse suunda ning siis tuli kitsaskoht kus sai sõita ainult 1 auto korraga. Lahkudes läbisin kitsaskoha ilusasti ning tahtsin sooritada vasakpööret maanteele, olin esimene auto. Minu taga oli veel 3-4 autot. Just sel hetkel sattus suurem grupp autosid parklasse keerama, nii 10 auto ringis. Esimesed 3-4 autot said ilusasti laiemale ribale, aga siis tuli ette kitsaskoht kust mahtus ainult 1 auto korraga läbi ja seetõttu muutus parklasse pääs väga aeglaseks, kuna oli ka lahkuda tahtjaid. Kui minu loogika ütles, et oleks ju tore kui maanteelt parklasse keerajad laseks parklal tühjaks sõita ja saaksid ise hõlpsalt sisse, siis kus sa sellega. Mitte ükski parklasse tahtja ei tulnud selle peale, ning ühel hetkel blokeerisid nad ka maantee ära ning mõneks hetkeks ei saanud keegi kuhugi liikuda, kuna tagapool oli kitsaskoht. Nii ma seal pea 10 min ootasin, et sooritada enda vasakpööret. Parim oli see kuidas mõned vaatasid mind kurjalt, et miks ma seal seisan kui nad tahavad parklasse keerata Sai võibolla segane, aga ikka võtab nõutuks, et millega mõeldakse kohati.

        Kommentaar


          Ääsmäe- Haapsalu maantee, oh õudu. See on veel hullem koht kui Tallinn- Tartu maantee. Suured autod, väikse munniga omanikud...tule taevas appi!
          Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

          Kommentaar


            Algselt postitas Rein Vaata postitust
            Ääsmäe- Haapsalu maantee, oh õudu. See on veel hullem koht kui Tallinn- Tartu maantee. Suured autod, väikse munniga omanikud...tule taevas appi!
            pff, ei tea. sõidan seda vahet iganädalaselt ja väga hullu pole seal täheldanud. Vähemalt tee on tibatoba (kui 7km Ristist Paliverene välja arvata), möödasõidukohti on ja ei pea väga kaua mõne 80-85km/h sõitva venna taga pendeldama.
            Eks sellised "suure auto ja lühikese riista mehed" levivad paratamatult igal Eesti suuremal maanteel.

            Kommentaar


              Millises asutuses need ahvid töötavad, kes siiani lasevad läbi projekte, kuhu on sisse pandud keset teed asetsevad kanalisatsiooniluugid? Kas on tõesti nii raske neid viia kuskile kõrvale? Kõnniteele? Või puudub nendel ahvidel igasugune ettenägemisvõime?

              Kommentaar


                Kanalisatsiooniluuk peab ikka üldiselt maa-ala madalamas kohas asuma, muidu nagu ei ole tast eriti kasu ju.

                Kommentaar


                  Ega need luugid pole ainule kanalisatsiooni jaoks. Side, vesi jne. Pandaks need siis kasvõi sõiduraja keskele, siis oleks okei, aga tavaline praktina on see, et need asetsevad nii, et oled sunnitud neist üle sõitma.

                  Kommentaar


                    Tallinna head mõtted jõuavad ka Tartusse LINK

                    Kommentaar


                      Lugesin seda tartu ekspressi paberväljaandest. Haiglane kurat. Kui ma nüüd õigesti aru saan, tehakse riia tn algus autode jaoks üherealiseks? Tähendab see osa, mis jääb hansakeskuset ülesse poole. Neid ummikuid
                      Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                      Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                      Kommentaar


                        Veider. Praegune Tartu bussiliiklus on selline, et kolm bussi jõuavad korraga ühte peatusesse ja siis on pool tundi vahet järgmise kolme bussini. Ja muidugi üle 30 need punakastid ei sõida. Tuleb vist järgmine kuu linnaviletsus oravatest vabastada või siis radade tekkimisel lihtsalt massiliselt neid ignoda. Vaevalt, et ment nüüd jõuab ja viitsib 50 autot järjest trahvida.
                        Hello! I´m mentaly ill.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
                          Lugesin seda tartu ekspressi paberväljaandest. Haiglane kurat. Kui ma nüüd õigesti aru saan, tehakse riia tn algus autode jaoks üherealiseks? Tähendab see osa, mis jääb hansakeskuset ülesse poole. Neid ummikuid
                          Vastupidiselt üldisele algsele veendumusele on elu Tallinnas jätkunud ikkagi ka pärast bussiradade rajamist. Õigeid ummikuid näeb Moskvas, räägitakse.
                          We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas fitti Vaata postitust
                            Õigeid ummikuid näeb Moskvas.
                            Mis mind Moskva ummikute juures hämmastas oli see, et ristmike kinni sõitmisi praktiliselt ei kohanud. Sellist korralagedust nagu igaõhtune Stockmanni ristmik ei suuda ma meenutada. Küll, aga kohtas hulgaliselt seda, et 2st sõidureast sai foori ees 4-5. Tänavad laiad ja varuga ehitatud ruumi oli kõigile. Panid siis üle ristmiku kui tuli lubas ja siis pärast klattisid kes kelle ette saab või taha jääb.

                            Kommentaar


                              Ostsin täna endale kuupileti...tea, kas toetan nüüd bussiradu või ei...

                              Kommentaar


                                Parkimismunn 2013




                                10 minutit otsiti autojuhti taga. Lõpuks tuli Selverist välja, kilekott näpus, istus autosse ja sõitis minema.
                                The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X