320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

LIIKLUS

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Stok
    Reguleeritud tuledega seda ei juhtu.
    No ei oska öelda, TÜV-l mu käru tulede kohta midagi kobiseda polnud.
    We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

    Kommentaar


      Oeh, eile oleks peaaegu 5 tüüpi alla ajanud kes olid sujuvalt hõivanud terve pärisuunalise sõiduraja. Õhtune aeg, väljas oli pime, kerge udu, kõrvaline kurviline tee, kus tagasi tavaliselt ei hoita. Jumal tänatud, et väike asula oli just lõppenud, kiirus väike, kedagi vastu ei tulnud ning lükkasin täistuled peale. Muidu poleks neid näinud ning oleks kõik alla ajanud. Helkurite olemasolu ei suutnud tuvastada, tumedad riided ka. Lasin signaali ka debiilikutele. Ilmselt aru nad ei saanud miks.

      Kommentaar


        Uus kogemus, kella kahe ajal öösel töölt koju sõites, Mustamäelt läbi kesklinna Lasnamäele. Tuul nii vali ja tänavad nii libedad, et tuul puhus konkreetselt auto risti teele, ainult lõbusat rehvinaelakrabinat kostis. Uskumatu liuväli.

        Kommentaar


          Auto on nii sitane, et valges on häbi ringi liikuda. Samas, vaadates ilma, tundub pesulasse minemine täieliku raharaiskamisena

          Kommentaar


            Nädalavahetusel tegin proovi ja pesin auto puhtaks. 2 päeva hiljem oli seis sama, seega nõus, mõttetu tegevus.

            Eile olin Lõuna-Eestis ja kuna seal oli kuiv ilm, siis tekkis mõte puhtaks küürida. Ei viitsinud ja kui pealinna sõites alates kuskilt Türi kandist ainult vihma sadas, siis olin rahul, et vaeva ei näinud
            May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

            Kommentaar


              Ei hakkanud "Mis teid närvi ajab" teemas edasi aretama, toon siia.
              Algselt postitas Stok
              Õige jutt, ainult et talverehv võiks olla pigem kitsam, mitte kõrgem. Mida suurem kontaktipind, seda parem vesiliug, laiem rehv ei avalda teele piisavalt rõhku ja pidurdusmaa pikeneb ning samal põhjusel ei lõika laiem rehv lumepudrust piisavalt läbi. Erinev rehv vajab muidugi erinevat velge.
              Päris nii ka ikka ei ole, ühe ja sama velje peale saab ikka väga mitmete erimõõtudega rehve paigutada. Rehvi diameeter peab küll samaks jääma, aga rehvi laiuse ja kõrgusega saab üsna kõvasti mängida.

              Kommentaar


                tule kallis mulle külla, ma teen Sulle sõitu
                Jack of all trades, Master of nuns

                Kommentaar


                  Algselt postitas Stok
                  Õige jutt, ainult et talverehv võiks olla pigem kitsam, mitte kõrgem. Mida suurem kontaktipind, seda parem vesiliug, laiem rehv ei avalda teele piisavalt rõhku ja pidurdusmaa pikeneb ning samal põhjusel ei lõika laiem rehv lumepudrust piisavalt läbi. Erinev rehv vajab muidugi erinevat velge.
                  Oleneb vähe eesmärgist ka. Ronida on ikka parem kõrgema ja laiema rehviga just selle pärast, et see ei vaju nii kergesti pudrust läbi. Ehk siis kortermaja elanikuna kuulub minu eelistus just seda tüüpi rehvile, sest suurema osa talvest on meil teedel-tänavatel asfalt ikkagi paljas, samas kui majade vahel liiklemine on hoopis suurem vaev.
                  20 LEGEND

                  Kommentaar


                    Kommentaar


                      Blinn. Endal oli taoline situatsioon aastaid tagasi Pärnu maanteel. Väljusin maksimarketist ning väljusin parklast kiirendusraja abil esimese rajale. Kaugusest lähenes bemm, selgelt kiirust ületades. Juba siis kui suuna sisse lükkasin, et rada vahetada hakkas tont tuledega vilgutama. Märkuseks, et ma ei keeranud talle ette, lisaksin veel, et teine rada oli täiesti tühi. Põhimõtteliselt olime kahekesi maanteel. Kas härral oli igav vms, aga igastahes mööda sõites ta signaalitas ning pani siis minema. Minuti pärast lükkas piduri peale ja jäi esimesele reale peaaegu seisma. Ma lükkasin suuna sisse ja sõitsin rahulikult mööda. Seejärel ta sõitis minust uuesti mööda ning hakkas mulle vaikselt peale keerama sundides mind trajektoori muutma.

                      Peatasin auto, ohutuled sisse, auto uksed lukku, telefon välja ja jorssi filmima. Täpsustan, et kui minu auto oli teeservas, siis tema jättis enda masina esimesele reale. Aga kurat, mul oli aken veidi irvakile jäänud, kust kodanik otsustas oma näpud sisse ajada ja hakkas autot raputama. Otsustasin akna nupust üles kerida, aga kahjuks aknal piisavalt jõudu taga polnud ning härra jõudis oma näpukesed välja tõmmata.

                      Kuna nüüdseks oli paar autot meist juba möödunud, siis härra jäi kuidagi ringi vahtima ning ma otsustasin, et peaks minema sõitma. Palusin veel kaassõitjal ta auto number meelde jätta. Minust jäi see vend igastahes sinna maha ning rohkem ma teda ei näinud (sõitsin kuni haapsalu mahasõiduni).

                      Politseisse helistasin ka, ütlesin, et mingi kahtlane autu sellise numbrimärgiga ning kirjeldasin olukorda. Vaevalt, et sest midagi muutus.

                      Elu on mõistatus ning kõigest, mis me ümber toimub, ei ole mõtet üritada arusaadagi.

                      Kommentaar


                        Varem postitatud road rage video vastus BMW pardakaamerast.

                        Kommentaar


                          Vaadates neid mõlemaid videosi, siis kuigi BMW juhi käitumine polnud ka just kiita, arvan et selle VW juhi käitumine oli küll täiesti idiootne.

                          Kommentaar


                            Tsiteerides klassikuid, siis "Teil pardakaamera ja temal pardakaamera, mis see on nüüd uus komme pardakaameraga ringi käia mööda linna või?"

                            Kas see on ka eestimaal tõusev trend või olid mõlemad sohvrid vennasrahva esindajad ja tahtsid olla nagu "teised seal" ?

                            Kommentaar


                              Mis seal ikka sekkuda, tegu ju tegelikult vana asjaga, mis ilmselt juba lahenduse leidnud aga tänu netihiirodele jälle üles tõmmati ja sealt edasi reporterisse lendas ( varasemaltki juhtunud, kus Streetrace.org foorumi mingi teema lõpetab kas Delfis v reporteris).
                              On pardakaamera juba üsna tavaline ka Eesti liikluses, aina rohkem leidub internetis videosid, kus mingi õnnetus on peale jäänud ja tänu sellele a) on süüdlast lihtsam leida b) ei saa kumbki osapool kägu ajada. Kasvõi see sama "õnnetus", ilma liikuva pildita oleks kordi raskem antud situatsiooni kirjeldada ning ära tõestamine oleks samuti raskem.
                              Suuremate läbisõitudega masinatel (veokid, bussid, taksod(vb mitte taksod), on pardakaamera ikka üsna kindlalt peal. Samuti on tõesti kasvav trend ka tavaautole pardakaamera lisada, on ka mul isiklikult ta olemas ning linnas liikudes on mitmed teised ka silma jäänud.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Jose Vaata postitust
                                Vaadates neid mõlemaid videosi, siis kuigi BMW juhi käitumine polnud ka just kiita, arvan et selle VW juhi käitumine oli küll täiesti idiootne.
                                Kui peaks nüüd retardlikuse mõõdupuul nad kõrvuti panema, siis ületab BMW juht VW juhti siiski mäekõrguselt. VW juhi viga oli praktiliselt ainult see, et ta ei "pannud tähele" kõrval reas kiirust ületavat autot kui sellele ette keeras.. ikka juhtub.

                                Ma nägin esmalt VW kaamera pilti ja tõsimeeli uskusin, et tegemist on politsei jälitusvideoga, ei tulnud selle pealegi, et keegi hakkaks sellist jama korraldama. Seda enam, et kohati jäi mulje nagu jälitajaid oleks mitu + veel lõpus vastu tulnud politsei buss.
                                BVB - Vaprus

                                Kommentaar

                                Working...
                                X