320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

LIIKLUS

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #76
    ok. homme hakkan ehitama. pühapäevaks on valmis

    Kommentaar


      #77
      Neljarealine ei vähendaks idioote baranka taga.Pigem tuleks neid juurde...
      INTER ARMA CARITAS

      Kommentaar


        #78
        Algselt postitas budulojus Vaata postitust
        Ikka juhtub.krt ehitage see neljarealine juba valmis!!
        Tee võib olla ka 8-realine, kuid kui sama % imbetsille selle tee peal sõidab siis ei juhtu eriti midagi.

        Tegelt võik teha ühe-kaks nädalat, et teedel ei kehti ükski seadus. Sõida nii kiiresti, kui tahad, sellises joobes nagu tahad, pargi kuhu tahad. Tee ääred tuleks ära mineerida nii, et rajalt eksijad saavad ühekordse karistuse. Mõistusega inimesed võiks sellel vahemikul kodo jääda. Nädala-paari pärast lükatakse laibad traktoriga teeäärtest kokku. Visatakse mingisse auku. Natuke aega oleks turvaline liigelda.

        Kommentaar


          #79
          teeme ära, kui valite keskerakonna!

          Kommentaar


            #80
            Kolm venkut sõitsid täna hommikul ennast Nõmmel kasti.

            Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

            Kommentaar


              #81
              eile päeval tartust tallinna poole sõites oli tore tõdeda, et liikluskultuuritus on ka prominentide seas pop

              Kommentaar


                #82
                Algselt postitas Rein Vaata postitust
                Kolm venkut sõitsid täna hommikul ennast Nõmmel kasti.

                http://beta.album.ee/album/49263/50038117
                neljas suri haiglas... suht minu maja lähedal on see paik

                Kommentaar


                  #83
                  Algselt postitas eston maravilha Vaata postitust
                  eile päeval tartust tallinna poole sõites oli tore tõdeda, et liikluskultuuritus on ka prominentide seas pop
                  Kusjuures minu sõit kulgeski enamus aega tagaistmel. Lehvita teinekord kui mind uuesti näed!

                  Kommentaar


                    #84
                    Vahest oleks pidanud selle posti kirjutama ebaterve huumori alla, aga noh liiklusega on ka seos olemas.

                    Meie linnaviletsus on hakkama saanud siis järjekordse geniaalse asjaga:
                    Parkimise piirid muutuvad:



                    Kadrioru ja Kalevi staadioni külastades on oodata trahvikviitungeid.
                    Huvitav kust võetakse need tuhanded töötajad kes hakkavad seda kõike kontrollima???
                    tulevik on tunni aja pärast

                    Kommentaar


                      #85
                      Algselt postitas gianluca Vaata postitust
                      Huvitav kust võetakse need tuhanded töötajad kes hakkavad seda kõike kontrollima???
                      K-Falck on vastuseks.
                      Üksikutel ettevõtetel on samaväärsed ilma väljaõppeta ja hariduseta töötajad kes firmale nii palju raha teenivad kui Falcki pileti- ja parkimiskontrolörid. Tehtud!

                      Kommentaar


                        #86
                        Kui nii edasi läheb, siis elan varsti ka kesklinnas. Hetkel jääb downtown Majaka tänavast 200m kaugusele.

                        Kommentaar


                          #87
                          Algselt postitas gianluca Vaata postitust
                          Vahest oleks pidanud selle posti kirjutama ebaterve huumori alla, aga noh liiklusega on ka seos olemas.

                          Meie linnaviletsus on hakkama saanud siis järjekordse geniaalse asjaga:
                          Parkimise piirid muutuvad:



                          Kadrioru ja Kalevi staadioni külastades on oodata trahvikviitungeid.
                          Huvitav kust võetakse need tuhanded töötajad kes hakkavad seda kõike kontrollima???
                          Ole rahulik, mõne aasta pärast ostad sa paneelmajade vahel parkimiseks ka pileti.
                          Kuna kõik vähegi jõukamad inimesed linnast välja liiguvad, siia Tallinn saab üha vähem maksukroone kui raha pole, siis tuleb ju kuskilt seda leida.
                          May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                          Kommentaar


                            #88
                            Täna hommikul kihutas mingi punane Audi Suur/Väike-Patarei tänaval nii, et kumm vilises. Minu shesti peale (nimetissõrm oimukohal), et kas te mõtlete ka, otsustas juht ringiga mulle järele tulla. Igaks juhuks vist. Sest autost välja ta astuda ei julenud. Vaatas oma tühja pilguga mulle otsa, et mida ma ajan? Kuna dialoogi ei arenenud kõndisin rahulikult edasi. Mida ta öelda tahtis jääb mõistatuseks.

                            Kommentaar


                              #89
                              Oleks võind pasunasse anda, kui välja oleks roninud. Terve linn sihukesi ajukääbikuid täis.
                              Parem georg otsas kui Paul keres.

                              Kommentaar


                                #90
                                krt kui juba teetöölisi surnuks sõidetakse siis on asi ikka väga hull.see eilne juhtum oli ikka päris karm,selline jobukakk tuleks visata kohe esimese ettejuhtuva rekka alla.idioot möödub aint paremalt poolt.
                                Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                                Ott Järvela

                                Kommentaar

                                Working...
                                X