320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

ebaterve huumor

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Henrik Normann täna AK uudistes. Olen ka ise härra nö. pressiesindajaga suhelnud ning see mees pole terve. No ei ole lihtsalt.

    Kommentaar


      Algselt postitas dannar Vaata postitust
      Henrik Normann täna AK uudistes. Olen ka ise härra nö. pressiesindajaga suhelnud ning see mees pole terve. No ei ole lihtsalt.

      Mees oleks nagu mingisse "rolli" kinni jäänud.
      Aga teemasse ka:

      His palms are sweaty, knees weak, sledge is heavy
      There's vomit on his papakhi already, Mum's chanakhi
      He's nervous, but on the surface he looks calm and ready
      He's got qualms, and he keeps on regretting
      That he's going down, at ninety one miles per hour
      His thoughts turn sour, realises he's not in power
      He's speeding now, velocity's exceeding now
      The barriers hit, sled's up over, BLAOW!

      You better LUGE yourself!

      Kommentaar


        DELFI: FC Levadia võitis 24:0 (vs. FC Soccernet)
        Ljohha: "See number 14 oli soccernetil ainuke mees kes midagi jagas"

        AD e. Andekas Disainer...

        Kommentaar


          Algselt postitas dannar Vaata postitust
          Henrik Normann täna AK uudistes. Olen ka ise härra nö. pressiesindajaga suhelnud ning see mees pole terve. No ei ole lihtsalt.
          see mees ikka oskab kohe, tähendab ei oska midagi. praegu kui mees ei taht nalja teha, tegi sihukest huumorit, et vähe pole. aga dannar ehk avaldad uudishimulikule siis mõne oma iskliku seiga seoses nimetet mehega?

          Kommentaar


            Algselt postitas metssiga Vaata postitust
            see mees ikka oskab kohe, tähendab ei oska midagi. praegu kui mees ei taht nalja teha, tegi sihukest huumorit, et vähe pole. aga dannar ehk avaldad uudishimulikule siis mõne oma iskliku seiga seoses nimetet mehega?
            Saatsin detsembris küsimuse mingi täiesti pisiasja peale. No ala, et kas ebaseaduslike prügimägede arv on kasvanud Tallinnas. Saatis kolmveerand tunni pärast vastu, et paneme kokku vastuse statistika kohaselt. Siiamaani pole ta seda suutnud kokku panna.

            Kommentaar


              Algselt postitas Kasepats-Pidur Vaata postitust
              Mees oleks nagu mingisse "rolli" kinni jäänud.
              Aga teemasse ka:

              His palms are sweaty, knees weak, sledge is heavy
              There's vomit on his papakhi already, Mum's chanakhi
              He's nervous, but on the surface he looks calm and ready
              He's got qualms, and he keeps on regretting
              That he's going down, at ninety one miles per hour
              His thoughts turn sour, realises he's not in power
              He's speeding now, velocity's exceeding now
              The barriers hit, sled's up over, BLAOW!

              You better LUGE yourself!
              See on nii jõhker, et ei kvalifitseeru isegi selle teema alla.

              Kommentaar


                Kaljuveeri reportaažid. HAHHAHAHA, iga teine pilk on statistika raamatusse. Türa, ma tahaks pussitada teda.

                Btw, kas see Hendrik Normani asi nali pole? Ma arvasin siiamaani, et tegu on libauudistega AK-s vms aga see on reaalne nagu? MIDA VITTU?
                The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                  Kaljuveeri reportaažid. HAHHAHAHA, iga teine pilk on statistika raamatusse. Türa, ma tahaks pussitada teda.

                  Btw, kas see Hendrik Normani asi nali pole? Ma arvasin siiamaani, et tegu on libauudistega AK-s vms aga see on reaalne nagu? MIDA VITTU?
                  Esimene lõik: loll.
                  Teine lõik: mulle rääkis üks Normanni hea tuttav, et mehel on selle pudeliga ikka väga-väga tõsine probleem.

                  Kommentaar


                    MINU ISA

                    kodukirjand



                    Minu Isa on kõige toredam inimene maa ilmas. Temaga on alati huvitav ja
                    ta sõidab vingete autodega. Mulle väga meeldib see, mida ta teeb ja
                    tahan saada täpselt samasuguseks nagu tema on. Mu isa laseb kortereid ja
                    maju ehitada. Ta ehitab meile elamurajooni. See on igal pool ümber meie
                    maja. Meie maja ehitas ta alguses valmis. Tuleb ainult veel krohvida.
                    Isa ütleb, et mina olen tema mantlipärija.


                    Varem tegi mu Isa ise teistele inimestele remonti aga siis ostis ta
                    endale töömehed. Ta ise tegeleb nüüd kinnisvaraga. Kui ma suureks saan,
                    siis hakkan kah kinnisvaraga tegelema. Siis mul on ka palju raha. Ma
                    võin näiteks luuletajaks hakata kui ma tahan, sest mul on raha olemas.
                    Need inimesed on rumalad, kes alguses luuletajaks hakkavad sest nii ei
                    teeni nad mitte midagi. Mina ei ole rumal ja võin kõike teha. Aga
                    aktsiaid ma ei osta. Need, kes aktsiaid ostsid on nüüd kõigest ilma.



                    Kui nad oleksid ka kinnisvaraga tegelenud nagu minu Isa, oleks neil mitu
                    Dsiipi nagu meilgi. Aga neil ei ole. Ja nende majad oleksid ka valmis
                    nagu meie oma. Aga ei ole. Selle asemel on siin ümberringi palju
                    poolikuid vundamente ja müüre. Aga meie majal on kolm korrust ja kaks
                    torni, kuhu katusele saab lipu panna. Kui maja valmis sai, siis lasi Isa
                    teha samasuguse vanatoomase nagu raekoja tornis ripub ja üks tema vana
                    sõber värvis selle kuldseks. Kui päike paistab on nii väga ilus. Jõulude
                    ajal riputasime vanatoomase külge kuuseehteid ja vilkuvad elektrilambid.
                    Inimesed käisid siis autodega meie vanatoomast vaatamas.


                    Kunagi kasvas siin palju suuri puid aga need saeti maha. Nii on palju
                    parem sest kui me koju sõidame, siis paistab meie maja juba mitme
                    kilomeetri kaugusele ära.


                    Praegu me Dsiipidega ei sõida sest Isa ütles, et igal lollil on nüüd
                    Dsiip ja tema ei taha iga loll olla. Ma arvan, et iga loll sõidab nüüd
                    bussiga sest bensiin on väga kallis. Võib olla nüüd hakkame siis jälle
                    Dsiibiga sõitma mitte selle pisikese autoga. Isa ütles, et see on Skooda
                    ja seda juba igal ühel ei ole.



                    Iga üks ongi vaene sest nad laenasid raha ja ei jaksa nüüd tagasi
                    maksta, sest neil tööd enam ei ole. Aga minu Isa on tark sest tema ei
                    laenanud vaid teised inimesed hoopis investeerisid tema
                    kinnisvaraärisse. Jah, palju on rumalaid inimesi. Kes on tark ei peagi
                    töötama. Minu Isa ei ole enam mitu kuud pidanud töötama.


                    Kunagi suvel käisime Pirital Isa uue kaatriga sõitmas. See oli väga
                    tore. Sõitsime mitu korda ümber ujujate, et nemad ka näeksid. Nad peavad
                    ujuma selle pärast, et nad ei jaksa kaatrit osta.
                    Kaatrit meil enam ei ole. Üks kord pandi see öösel põlema. Ma arvan, et
                    seda tegid vaesed inimesed. Jah, vaesed inimesed on kadedad ja ahned.


                    Kui mina suureks saan, siis kindlasti ei tunne ma selliseid vaeseid
                    inimesi kes ukse taga Isalt raha küsimas käivad. Minu sõpradel on nii
                    palju raha, et nad võivad kõigile anda kui nad tahavad. Aga nad ei taha
                    sest raha on ikka midagi väärt küll.


                    Kindlasti tunneksin ma palju inimesi, kes pangas töötavad. Kui sa pangas
                    töötad siis sul ongi ju nii palju raha, et kõik saavad sinu käest laenata.


                    Ma ei peagi vist ütlema, et ma võin teha siis mida ma tahan. Kindlasti
                    ostan ma endale Hummeri, mitu Dsiipi ja Aeroxi mootorratta. Mis siis, et
                    Isale ei meeldi. Isa ütleb, et kõik kes mootorrattaga sõidavad on peded.
                    Siis ma panen foori tagant esimesena minema nii et suits taga. Kõiges ei
                    saagi teise inimese moodi olla.


                    Selline vist ongi tõeline mässaja.


                    Minu Isa on suur isikksus ka. Tahan olla tema moodi kui ma suureks saan.
                    Näiteks ma võin ka koos temaga purju juua. Siis meil on koos lõbus. Ja
                    mul ei oleks ka naist, kes viriseb. Isa ei tahtnudki enam emaga rääkida
                    vaid ütles, et jättis talle kapi peale kirja. Ma arvan, et ta läks vist
                    keldrisse midagi ehitama. Võib olla ahju, sest meil juba tükk aega enam
                    ei köeta. Ta võttis tabureti ja nööri kaasa ja ütles, et kui ema koju
                    tuleb, siis võtku nuga kaasa ja tulgu ka keldrisse. Ma arvan, et emal on
                    siis päris põnev.

                    Selline tore mees on minu Isa. Alati on tal mõni lahe üllatus varuks.



                    Martin, 16 a.

                    Kommentaar


                      Now THAT’S Deep Throating

                      see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                      "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                      "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                      Kommentaar


                        Last edited by mazz; 22.02.10, 16:00.

                        Kommentaar


                          http://www.wulffmorgenthaler.com/str...6-56b672c31302
                          Kas sinu kommipood on ikka küllalt autentne?

                          Kommentaar







                            Toetagem 6+5 ja alla 18. aastaste transferide keelustamist. Väärtustagem jalgpalli, mitte raha.

                            Parim laul

                            Kommentaar


                              Lehdissä julkaistuissa kuolinilmoituksissa hyväksytään nykyään entistä persoonallisempi kuvitus.

                              Kommentaar





                                massive hoiatus
                                Algselt postitas Iceman
                                Hofnari maitse totside suhtes on ikka ülekõige.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X