320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

ebaterve huumor

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Noonik Vaata postitust
    jep ... eks osa ole ka "feikkämm" aga nuh, siin hiljaaegu õnnestus näha ka tõsisemat vahekorda
    Aiiiiii, palju õnne, hakkad seksile juba päris lähedale jõudma!

    Kommentaar


      No mis haige tünga ma praegu sain.
      Kui uudised olen täna lugenud läbi eelarvamustega, siis nende puhul tünga pole veel saanud aga siiski suutis mulle keegi perest ära panna.
      Läksin kööki heas usus midagi hamba alla leida ja oh imet - laual oli viimane komm, mis nägi küll väga ebastandartne välja, kuid usus et päike on oma töö teinud pistsin selle siiski suhu, või noh hakkasin pistma, enne kui imelikku lõhna ja maitset tundsin, kivi teistpidi pöörates leidsin eest markeriga kirjutatud Aprilli

      Kommentaar


        chatrouletti teema jätkuks:

        Kommentaar


          Ooo Google! Tõlgi mu kodukas kuna ma olen venelane ja ei viitsi riigikeelt õppida.
          Hello! I´m mentaly ill.

          Kommentaar


            Õhtuleht – uudised, arvamused ja meelelahutus, lisaks sport, galeriid ja videod.Sõnumid otse elust, veebis, mobiilis ja paberil!

            Kommentaar


              kui meistriliiga mängul ka tasuta ämbreid jagataks, kas siis oleks ka publikuhuvi suurem?

              Kommentaar


                armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                Kommentaar


                  haha, vaatasin täna eelmise nädala pühapäeval eetris olnud 'Erisaadet' ja see mõjus tänu selle Poola-pühendusele väga eriliselt 'Poola peab saama oma teenitud karistuse' ebaterve huumor kuubis
                  ERR-i tasuta veebikanal, mis näitab parimaid saateid, sarju, filme, dokfilme ning võimaldab mugavalt otse kuulata kõiki ERRi raadio ja teleprogramme.
                  Rise and rise again until lambs become lions!

                  Vaprus - Athletic Club - Rosenborg

                  Kommentaar


                    kui poola nalja teha, siis eilne wulff osutus pisut prohvetlikuks. ilmus pool päeva enne õnnetust, aga isegi ilusti õigetes värvides lennukiga ja puha.

                    «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
                    «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

                    Kommentaar


                      Algselt postitas rohelineKonn Vaata postitust
                      kui poola nalja teha, siis eilne wulff osutus pisut prohvetlikuks. ilmus pool päeva enne õnnetust, aga isegi ilusti õigetes värvides lennukiga ja puha.
                      http://www.wulffmorgenthaler.com/str...c-f9c1ddbc6e4c
                      Nad muutsid värvid ära, vist.
                      When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Martin Vaata postitust
                        Nad muutsid värvid ära, vist.
                        minul näitab kõikvõimalike shift+refreshide kiuste ülalt valget alt punast lennukit, mis on juhtumisi ka poola lipuvärvid.
                        «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
                        «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

                        Kommentaar


                          Algselt postitas rohelineKonn Vaata postitust
                          minul näitab kõikvõimalike shift+refreshide kiuste ülalt valget alt punast lennukit, mis on juhtumisi ka poola lipuvärvid.
                          Selleks muutsidki. Algsed värvid olid vist teised. Kuid ma pole 100% kindel.
                          When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                          Kommentaar


                            When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                            Kommentaar


                              Ilmselgelt oli 2006 rusika-aasta

                              Kommentaar


                                http://208.116.9.205/10/content/21920/1.jpg kuidas leida eve kivi.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X