320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

ebaterve huumor

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kommentaar




      Sellel vennal fantaasiast puudust ei tule just...

      Kommentaar


        Sõitnud kord üks vanemapoolne tädike bussiga linnast maale ühe kuulsa ettekuulutaja juurde. Aga mutil olnud küljes kõnedefekt, nimelt ta ei saanud välja öelda g ega k tähte. Loksus ja loksus mööda metsavaheteed kuni arvas et hakkab kohale jõudma. Samas mutikene täpselt ei teadnud, kus see ettekuulutaja elab ja läks siis bussijuhi käest küsima.
        Mutt: "Vabadade, eda te ei tea, tus siin elab ettetuulutaja?"
        (segaduses) Bussijuht: "Mis ettetuulutaja ? Mida ta teile ette tuulutab ?"
        Mutt: "No ets itta tulevittu ja minevittu! "

        Kommentaar


          Originaalesitus on muidugi hulka naljakam kui lihtsalt lugeda



          @2.35 aga üldiselt tasub algusest peale kuulata
          Victoria Concordia Crescit

          Kommentaar


            Kahtlemata et on, aga lihtsalt need esimesed kaks.... ma ei tea, ei imponeerinud. Kuigi mingi omamoodi ASI nendes kahes esimeses ka oli, aga mis, seda ei tea...

            Kommentaar


              Mulle meeldisid, need sellised head ütlused lihtsad - "ja saigi nikku" ja "kuradi võmm, miks sa ei sõida". Kui keegi tänuväärt isik Jürgensonid tuubi üles pani ja ma uuesti üle sain vaadata need siis jäidki mul sõpradega käibefraasideks täitsa need.

              Nagu ikka - huumor nii personaalne asi mis meeldib, mis ei.
              Victoria Concordia Crescit

              Kommentaar


                Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
                Mulle meeldisid, need sellised head ütlused lihtsad - "ja saigi nikku" ja "kuradi võmm, miks sa ei sõida". Kui keegi tänuväärt isik Jürgensonid tuubi üles pani ja ma uuesti üle sain vaadata need siis jäidki mul sõpradega käibefraasideks täitsa need.

                Nagu ikka - huumor nii personaalne asi mis meeldib, mis ei.
                Jah, sellega peab nõustuma
                Aga samas kui nüüd need anekdoodid niisama paberi pealt lugeda, siis vist ei tunduks nii naljakad ? Või ainult mulle selline mulje jäänud ? Kuidagi see Oja esitus ja kõik muu midagi sellist tekitasid, et ma ka natukene nagu moka otsast naersin (nagu ma ütlesin, siis MIDAGI oli seal ikka), aga viimane minumeelest ikka parim .

                Kommentaar


                  Masturbeeriv vanaema Tanki-Toomase raamatus.

                  We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                  Kommentaar


                    miks Toomas selle mehe tagumenti jõllitab?

                    Kommentaar


                      Kommentaar


                        Kommentaar


                          Victoria Concordia Crescit

                          Kommentaar


                            Kommentaar


                              ? mis selles ebatervet on? Stallone oli väravas. See on pigem ebaterve.

                              Kommentaar


                                igaks petteks

                                BVB - Vaprus

                                Kommentaar

                                Working...
                                X