320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

ebaterve huumor

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    sigpic

    Kommentaar


      Kommentaar


        Algselt postitas petteri Vaata postitust
        Lõpuks on ka hea postitus teemas!

        Kommentaar


          https://www.facebook.com/groups/140026732710919/ No comments...

          Endal ei mäleta, et oleks olnud, aga pakun kahte varianti: üheks siis kõrgemate vormide manipulatsiooni astraalkeha kallal, teiseks astraalrännaku järgset hingeosade ajanihet füüsisesse pöördumisel

          Kommentaar


            Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
            https://www.facebook.com/groups/140026732710919/ No comments...

            Endal ei mäleta, et oleks olnud, aga pakun kahte varianti: üheks siis kõrgemate vormide manipulatsiooni astraalkeha kallal, teiseks astraalrännaku järgset hingeosade ajanihet füüsisesse pöördumisel
            Sittagi ei saanud aru. Mis meenutab mu varalahkunud saksa keele õpetajat, kes esimeses tunnis viskas õhku mõiste "astraalkits". Lubas meile enne kooli lõpetamist selgeks teha, mis loom see astraalkits on. Paraku tulin laia maailma ilma selle teadmiseta. Sellest saati tunnen, et ma ei ole täiuslik
            308

            Kommentaar


              Algselt postitas Markko Vaata postitust
              Sittagi ei saanud aru. Mis meenutab mu varalahkunud saksa keele õpetajat, kes esimeses tunnis viskas õhku mõiste "astraalkits". Lubas meile enne kooli lõpetamist selgeks teha, mis loom see astraalkits on. Paraku tulin laia maailma ilma selle teadmiseta. Sellest saati tunnen, et ma ei ole täiuslik
              Mina ei saa ka sittagi aru. See oli lihtsalt minu lemmikpostitus antud foorumist.

              Kommentaar


                Once a Gooner, always a Gooner

                Kommentaar


                  vädziinis kummitab!

                  We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                  Kommentaar


                    vädziinid üldse popp teema. peaasi et keegi kuvandit ei moonuta.

                    7. märtsil viis Küpsikoda Ladyfest Tallinn raames läbi õpitoa "Kaunid vulvad". Esmalt kõneles Hanna vagiinade võlust, valust ja kuvandi moonutamisest ühiskonnas ning hiljem voolisid kõik osalejad gluteenivabast jahust, taimsete mahlade-pulbritega värvitud võluvalt eriilmelisi vagiinaküpsiseid.
                    armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                    Kommentaar


                      Algselt postitas vincent Vaata postitust
                      vädziinid üldse popp teema. peaasi et keegi kuvandit ei moonuta.



                      https://www.facebook.com/media/set/?...3340342&type=1
                      selle peo võiks ühildada Seaküla Simsoniga, siis saaks võidu munne ja tusse voolida.
                      tell your mother, we are hooligans!

                      Kommentaar


                        Algselt postitas mg Vaata postitust
                        selle peo võiks ühildada Seaküla Simsoniga, siis saaks võidu munne ja tusse voolida.
                        Või saata vanglasse.

                        Kommentaar


                          Vaido Neigaus laamendab kõige kuumemat slängi terves universumis :

                          Poisid on tuuril lihtsalt üli fabid.....‪#‎Vaido‬ ‪#‎Fabulous‬ ‪#‎heels‬ ‪#‎yolo‬ ‪#‎bitch‬
                          "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
                          These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

                          Kommentaar


                            Selline kysimus, et kes on Vaido Neigaus?
                            Слава Україні! Героям слава!

                            Kommentaar


                              Algselt postitas EgoTrip Vaata postitust
                              Selline kysimus, et kes on Vaido Neigaus?
                              Kes siis Eesti "staarmetroseksuaali" ei tea???

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Tutanhaamon Vaata postitust
                                Kes siis Eesti "staarmetroseksuaali" ei tea???
                                Ebaterve on kogu asja juures see, et inimestel on huvi "staaride" elu/olu jårgi.
                                staarmetroseksuaal? naljakas
                                Слава Україні! Героям слава!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X