320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

ebaterve huumor

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts



    mul ei ole mingit youtube võimalust postitada siia videot, kuigi peaks olema mingi võimalus. fakk misasi on?
    slimm.ee

    Kommentaar


      Algselt postitas JanK Vaata postitust


      mul ei ole mingit youtube võimalust postitada siia videot, kuigi peaks olema mingi võimalus. fakk misasi on?
      Palun. Võtad ülevalt menüüst paremalt teise, ehk videoklipi logo, klikid ja paned sinna lingi ja voila.

      Kommentaar


        Kusagil on olemas paralleeluniversum, kus Vaido perekonnanimi on Eplik ja ta on Vaiko ebaõnnestunud või õnnestunud kaksikvend.

        Kommentaar


          Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
          Kusagil on olemas paralleeluniversum, kus Vaido perekonnanimi on Eplik ja ta on Vaiko ebaõnnestunud või õnnestunud kaksikvend.
          Nii vara hommikul nii kinni? Panite PraSiga tina v?
          The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

          Kommentaar


            Sain korda - mul oli vaja seadetest panna "enable full text IPAIDIAI" või mingi kuradi tähtede kombinn oli mul olnud neid asju, nüüd korras. Huvitav, kas ma olen ainus kellel selline probleem on olnud...

            Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
            Nii vara hommikul nii kinni? Panite PraSiga tina v?
            Su jutt ei ole üldse loogiline. Näita mulle, kes siit foorumist tahaks Märdiga tina panna.
            slimm.ee

            Kommentaar


              Victoria Concordia Crescit

              Kommentaar


                Kommentaar


                  9 aastane poiss ja 62 aastane naine panid leivad ühte kappi

                  Corner taken quickly...

                  Kommentaar


                    Kommentaar


                      tänase päeva "jah, ma olen viieaastane" naerumoment.

                      Kahemeetrine till on kasvuhoones nööriga kinni seotud, sest kui taim kasvama hakkas, viskas ta ennast lapiti pikali ja toeta enam seista ei jaksanud. Õigupoolest on perenaise Kristi Ilvese sõnul hiiglaslikust maitserohelisest rohkem kisa kui vilja.


                      «Ta on mul üks ja ainuke tohutu pikk vars ja rohkem nagu ei olegi midagi,» tähendas ta.

                      «Ma olen tõesti meetrisi ja natuke üle selle näinud, aga kahemeetrine – ma ei kujuta ette. See ei ole tavaline till,» lausus ta.


                      e: näe, meid on vähemalt kaks.
                      armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                      Kommentaar


                        also. teema on rets, aga see video alates 1:00 umbes...

                        Õismäe tee 9 asuva kortermaja räästaaluseid palistasid veel umbes nädala eest pääsukeste pesad. Nüüd on maja ümbruses näha vaid paaniliselt ringi tiirutavaid linde, kes üritavad maja remonditööde käigus kinnimüüritud pesadesse poegade juurde pääseda, ent tulutult.


                        vs

                        armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                        Kommentaar


                          Üks mu lemmiksketse ever Kreisist. Tänud, et meelde tuletasid, et jälle aeg vaadata.
                          Victoria Concordia Crescit

                          Kommentaar


                            Sharknado 2

                            Kommentaar


                              The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                              Kommentaar


                                Corner taken quickly...

                                Kommentaar

                                Working...
                                X