320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

ebaterve huumor

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kommentaar


      Kristiina Ojuland
      Olen saanud viimase kuu jooksul palju sarnase sisuga kirju nii Eestist kui mujalt. Eile sain kirja eesti mehelt, kes kirjutas, et tema sõrbra 13 - aastane tütar vägistati Rootsis 3 neegri poolt, mille kohta politsei ütles, et pole vaja sellesse linnaossa minna...
      OLEME JÕUDNUD SINNAMAANI, KUS EUROOPA PÕLISRAHVAD ON KAITSETA?
      Avaldan lisaksl kirja (ilma saatja nimeta) , mille sain mõned päevad tagasi, kirja autori loal 10 Jul (5 days ago)

      Minu 9 aastane tütar luges meediast ja TV vahendusel kuulnud pagulasteemat. Ja pean tõdema, mul on neli armsat tütart kõik armsad blondiinid ja mul on hirm nende pärast. Mu 9 aastane laps nutab õhtuti ja küsib: Ema ma nii kardan, millal need mustad mehed Eestisse tulevad. Palun proua Kristiina tehke ükskõik mida, et meie Eesti elu on ja oleks edasi turvaline ja kaunis meie lastele.!!!
      Tänan , Et tegelete nii tänuväärse asjaga.
      Lugupidamisega ....Pärnumaalt

      Kommentaar


        Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
        Kristiina Ojuland
        Olen saanud viimase kuu jooksul palju sarnase sisuga kirju nii Eestist kui mujalt. Eile sain kirja eesti mehelt, kes kirjutas, et tema sõrbra 13 - aastane tütar vägistati Rootsis 3 neegri poolt, mille kohta politsei ütles, et pole vaja sellesse linnaossa minna...
        OLEME JÕUDNUD SINNAMAANI, KUS EUROOPA PÕLISRAHVAD ON KAITSETA?
        Avaldan lisaksl kirja (ilma saatja nimeta) , mille sain mõned päevad tagasi, kirja autori loal 10 Jul (5 days ago)

        Minu 9 aastane tütar luges meediast ja TV vahendusel kuulnud pagulasteemat. Ja pean tõdema, mul on neli armsat tütart kõik armsad blondiinid ja mul on hirm nende pärast. Mu 9 aastane laps nutab õhtuti ja küsib: Ema ma nii kardan, millal need mustad mehed Eestisse tulevad. Palun proua Kristiina tehke ükskõik mida, et meie Eesti elu on ja oleks edasi turvaline ja kaunis meie lastele.!!!
        Tänan , Et tegelete nii tänuväärse asjaga.
        Lugupidamisega ....Pärnumaalt
        Ei tea mis õudusjutte see lapsevanem siis räägib, et oma tütre nõnda kartma ja nutma paneb?
        Kolumatsi asemel räägitakse tänapäeval mustadest meestest?
        BVB - Vaprus

        Kommentaar


          mulle tundub aja küsimus millal ekre liikmeks hakkab
          Seisan üksi mere ääres
          jalas kollased sandaalid
          valged, merevahust sääred
          hüüan: "Elagu skandaalid!"

          Kommentaar


            Algselt postitas chac Vaata postitust
            mulle tundub aja küsimus millal ekre liikmeks hakkab
            Pigem Rahva ühtsuse erakond liitub EKRE-ga.

            Kommentaar


              Algselt postitas zelee Vaata postitust
              Pigem Rahva ühtsuse erakond liitub EKRE-ga.
              noh jah, eks ta ole.
              üks pere-erakond liitub teisega
              Seisan üksi mere ääres
              jalas kollased sandaalid
              valged, merevahust sääred
              hüüan: "Elagu skandaalid!"

              Kommentaar


                Algselt postitas chac Vaata postitust
                noh jah, eks ta ole.
                üks pere-erakond liitub teisega
                Nad võiksid siis mingit Sõnajalgade asja teha, et ühe pere meespool kolib teise pere naispoole või midagi.
                Oleks lõbusam. Päris koloriidne paar oleks Helme Sr ja Krissu

                Kommentaar


                  Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
                  Nad võiksid siis mingit Sõnajalgade asja teha, et ühe pere meespool kolib teise pere naispoole või midagi.
                  Oleks lõbusam. Päris koloriidne paar oleks Helme Sr ja Krissu
                  Martin Helme ja Raimo Kägu oleks veel naljakam paar.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
                    Nad võiksid siis mingit Sõnajalgade asja teha, et ühe pere meespool kolib teise pere naispoole või midagi.
                    sõnajalg-vitjuk oleks vast täpsem nimi
                    Seisan üksi mere ääres
                    jalas kollased sandaalid
                    valged, merevahust sääred
                    hüüan: "Elagu skandaalid!"

                    Kommentaar


                      Kommentaar


                        Eelmisel nädalal nägi ilmavalgust Telegrami paberkujul ajakiri, kus puudutasime esimest korda ka lamedat Maad: teooriat, mida enamik vandenõuteoreetikutest ei usu. Ajakirjas ilmus sellest kokku neli põhjalikku artiklit, avaldame internetis lugemiseks neist esimese, pealkirjaga “Kõikide vandenõude ema – lameda Maa teooria”. Põnevat lugemist!   Kas sa oled kunagi mõelnud, et kust sa tead seda, et Maa, […]


                        Ehk see lugu sisaldab täiesti geniaalseid väiteid. Pebre-ausõna!

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                          http://www.telegram.ee/nwo/lame-maa-...u#.VbdWWvny4sJ

                          Ehk see lugu sisaldab täiesti geniaalseid väiteid. Pebre-ausõna!
                          tra - http://foorum.soccernet.ee/showthrea...eooriad/page53

                          suur pilt
                          jokers to the right
                          clowns to the left of me

                          Kommentaar


                            Oh 4chan, never change
                            Victoria Concordia Crescit

                            Kommentaar


                              Selle üle sai kunagi korralikult naerdud:
                              Juba pikemat aega fantaseerin sellest et naisele koeraasendis tagant pannes toores kanamuna pähe lüüa? See erutab mind ja nüüd mõtlen kas asi ära teha või mitte? Mida naised arvaksid? Sügisel natuke harjutaisn naist ja viskasin vahest järatud ploomi või õuna südamega kuid sain kohutavalt sõimata. Aga tundub et see asi pole talle siiski täiesti vastukarva. Tegelikult tahaks talle kohe karbi mune pähe lüüa! Fantaseerin ka et seksides on mulle teibiga pähe kinnitatud suitsupart. Ükskord seksides peitsin lõhefilee teki alla ja mõtlesin sellega naisele seksi ajal vastu kanni laksata aga lõin araks :S! Olen kuulnud et toiduseks on väga populaarne ja trendikas asi kogu maailmas. Eriti Viljandis.Igaljuhul palun nõuandeid.
                              "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
                              These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

                              Kommentaar


                                Kommentaar

                                Working...
                                X