320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

ebaterve huumor

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Mine m...i miko........ära palun selliseid asju siia enam postita.
    Kui päkapikk tahab, võib ta oma välimust muuta. päkapikk on korduvalt ennast rihmaks joonud.

    Kommentaar


      Algselt postitas vandersell Vaata postitust
      Ütle kust kuradi persest sa siin huumorit leidsid?? Ja kui siin ka midagi ebatervet on, siis oled see sina.
      Aaa, perse, mul kadus käest jõud ära. Krt. Krt. Krt. Krt.
      When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

      Kommentaar


        «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
        «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

        Kommentaar


          Vaadake YouTube'is huvitavaid videoid, nautige head muusikat, laadige üles originaalsisu ning jagage seda kõike oma sõprade, perekonna ja kogu maailmaga
          Am Sonntag um 13.00 Uhr haben wir ein Weißwurst- Wettfressen mit der Bayern-Spitze. Da bin ich gut dabei. (Rainer Calmund)

          Kommentaar


            kõht läks tühjaks

            Kommentaar


              17 | 19 päeva | says:
              meil isegi sponsor kõhupeal!
              Märt says:
              FC Flora või?

              Kommentaar


                Euroopas töötab väga hästi selline süsteem - kui eessõitev juht näeb teel ohtu või kui kiirteel ees pidurdatakse, paneb ta kohe ohutuled vilkuma. Nii saavad tagantsõitjad aegsasti ohuolukorraks valmis olla.
                Eestis on kasutusel omad süsteemid - näiteks ees pidurdava auto puhul gaasi lisada ja rida vahetada, alustada teepervelt möödasõitu jm innovatiivsed lahendused


                Peterburi tee neljakilomeetrisel lõigul sattus teisipäeva hommikul erinevates kohtades avariisse 39 autot. Ainuüksi Loo teeristis põrkas hommikul kokku vähemalt 20 sõidukit.

                Kommentaar



                  Kommentaar


                    Kommentaar


                      Rien en ce monde ne peut arrêter OM!



                      Ken Lee tulibu dibu douchoo

                      Kommentaar


                        Kommentaar


                          enda ja oma sõprade piltidega ei ole viisakas feimi koguda...
                          armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                          Kommentaar


                            See ei ole enam lihtsalt tore link, ega ma mitte "Natuke nalja" rubriiku kuuluv uudis. See on ebaterve huumor.

                            Kommentaar


                              see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                              "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                              "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                              Kommentaar


                                Eesti Päevaleht ilmub teisipäevast neljapäevani ning reedel ilmub mahukam nädalalõpuleht LP. Lehe toimetusse kuuluvad tunnustatud ajakirjanikud, kes teevad Eesti parimat ajakirjandust. Iga eestlane väärib tõde, läbipaistvat ühiskonda ja paremat homset päeva.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X