320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

ebaterve huumor

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    \\"Lampard is the perfect example of a modern player. He has athleticism, strength, and the ability to attack or defend. He scores a lot of goals, has great vision and is very consistent.\\"
    Marcello Lippi

    Kommentaar


      Algselt postitas elx Vaata postitust
      ma sain täna meilile meeldetueltuse, et kahe päeva pärast on laenu tagastamise tähtaeg.. samuti sain varem teate, et raha on üle kantud ja enne seda, et olen raha24.ee kliendiks registreeritud.. ainuke asi on selles,et seda kõike on keegi teine inimene teinud. tean ka ta teefoninumbrit ning nime ning loomulikult andsin sellest juba esimeste kirjade korral raha24-le teada. seepärast täna imestasingi, et ikka veel sellise kirja sain.. eks satin neile uue kirja, ehk nüüd võetakse midagi ette, sel koral muidugi andsin ka sisse nõude, et mu e-maili aadress eemaldataks nende andmebaasidest, et sedasigi mingit sõnaõigust omada.
      good luck. siit saad abi:

      Pakume krediidihalduse täisteenust – alates taustapäringutsest ja meeldetuletusteenusest, lõpetades kohtumenetluse ning õigusabiteenusega. Võlgade sissenõudmise kõrvale kuulub ka võlanõuete ning võlaportfellide ost.


      "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

      Kommentaar


        Algselt postitas vello99 Vaata postitust
        good luck. siit saad abi:

        Pakume krediidihalduse täisteenust – alates taustapäringutsest ja meeldetuletusteenusest, lõpetades kohtumenetluse ning õigusabiteenusega. Võlgade sissenõudmise kõrvale kuulub ka võlanõuete ning võlaportfellide ost.


        ee.. sa mu posti ka läbi lugesid? ma pole miskit võlgu
        BVB - Vaprus

        Kommentaar


          Eesti ja välismaised jalgpalliuudised, tulemused ja statistika, pildid ning videod, meelelahutuslikud ja arvamusartiklid, foorum ja kommentaarid.
          Am Sonntag um 13.00 Uhr haben wir ein Weißwurst- Wettfressen mit der Bayern-Spitze. Da bin ich gut dabei. (Rainer Calmund)

          Kommentaar


            Algselt postitas elx Vaata postitust
            ee.. sa mu posti ka läbi lugesid? ma pole miskit võlgu
            Nii arvad sina. Selles osas soovisingi guud lakk, et seda kõike inkasso vendadele seletamas. Kokkuvõttes on sinu finantselu läbi, laenu sa pangast enam ei saa, krediitkaartidest jms rääkimata, tööandjat informeeritakse võlgadest, kodunt tõstetakse välja ja pead ennast hakkama müüma Balti jaamas.
            "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

            Kommentaar


              või oma kehaosasid müüma. praegu on käed päris populaarsed.

              Kommentaar


                Algselt postitas elx Vaata postitust
                ee.. sa mu posti ka läbi lugesid? ma pole miskit võlgu
                kui sul on õnn teada inimese nime, kes asja taga on, siis ma ei saa küll aru, mida sa veel ootad - politseisse ja avaldus paberile. muidu hakatakse sind edaspidi tõesti enamvähem sel moel anaali trukkima, nagu vello kirjeldas.
                armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                Kommentaar


                  Algselt postitas vincent Vaata postitust
                  kui sul on õnn teada inimese nime, kes asja taga on, siis ma ei saa küll aru, mida sa veel ootad - politseisse ja avaldus paberile. muidu hakatakse sind edaspidi tõesti enamvähem sel moel anaali trukkima, nagu vello kirjeldas.
                  no tegelikult pole ju võimalus - minult on neil ainult e-maili aadress, lepingus on teine nimi, milles mure? aga jah, mul on selle isiku nimi ja telefoninumber. vähemalt mis seal laenulepingul seisab ja ma ei kujuta vähimatki viisi ette kuidas mulle saab see ohuks olla.

                  noh, muidugi võiks ju inimesele veel jama juurde teha valeandmete esitamise pärat aga ah krt ma ei taha seda tegema hakata, kusjuures e-maili aadress on selline, et tegemist võib olla vabalt näpukaga, nii laenaja enda kui ka laenuandja omaga. sellele aadressile olen varemgi valedelee isikutele saadetud kirju saanud.

                  aga jah, igale poole laenuvõlglaste listidesse pannakse ikka isik, mitte e-mail (ja isegi sel juhul poleks midagi, sest see on üks postkast kuhu spami kogun) ning minu nime ei kasutatud laenu võtmisel, selles olen kindel.
                  BVB - Vaprus

                  Kommentaar


                    Joga Bonito!!!

                    Kommentaar


                      Algselt postitas elx Vaata postitust
                      no tegelikult pole ju võimalus - minult on neil ainult e-maili aadress, lepingus on teine nimi, milles mure? aga jah, mul on selle isiku nimi ja telefoninumber. vähemalt mis seal laenulepingul seisab ja ma ei kujuta vähimatki viisi ette kuidas mulle saab see ohuks olla.

                      noh, muidugi võiks ju inimesele veel jama juurde teha valeandmete esitamise pärat aga ah krt ma ei taha seda tegema hakata, kusjuures e-maili aadress on selline, et tegemist võib olla vabalt näpukaga, nii laenaja enda kui ka laenuandja omaga. sellele aadressile olen varemgi valedelee isikutele saadetud kirju saanud.

                      aga jah, igale poole laenuvõlglaste listidesse pannakse ikka isik, mitte e-mail (ja isegi sel juhul poleks midagi, sest see on üks postkast kuhu spami kogun) ning minu nime ei kasutatud laenu võtmisel, selles olen kindel.
                      kui pole sinu nime ja telefoninumbriga laenu võetud, siis pole ju sinu probleem. perse hakatase nussima ju seda, kes tegelikult laenu võttis.

                      Kommentaar


                        Rae spordikeskuse suurde basseini on tundmatu kurjategija juba kolm korda pasandanud, seni pole junnide autorit kätte saadud.
                        olgem kristlased, vabandused on esitatud

                        Kommentaar


                          ambitsioonikas ettevõtmine:

                          Kommentaar


                            Jüri sarisittuja tabatud - http://www.youtube.com/watch?v=HBrvxRgfJ4E ?
                            Algselt postitas Iceman
                            Hofnari maitse totside suhtes on ikka ülekõige.

                            Kommentaar



                              liikluskultuur missugune!
                              olgem kristlased, vabandused on esitatud

                              Kommentaar


                                30. märtsil alates kella 11st on lapsevanemad koos lastega üle Eesti oodatud Rakvere spordihalli, kus leiab aset Eesti esimene beebidisko nimega "Nupsu beebidisko".

                                Täiesti prii sissepääsuga beebidisko eesmärk on pakkuda meelelahutust korraga tervele perele ja seda kõike loovas ja tervislikus keskkonnas. Teadlased on ammu kindlaks teinud, et muusikal on laste arengule positiivne mõju, beebide ja väikelaste puhul võimaldab beebidiskol osalemine arendada nende rütmitaju ja muusikalist kuulmist.

                                Liikumismängudegi põhimõte seisneb rütmitaju arendamises koos füüsilise liikumisega. Enese liigutamine ei ole vähemtähtis ka lapsevanematele, kuna tänapäeva mugavas maailmas jääb igapäevast liikumist üha vähemaks.

                                Lapsevanemad saavad end beebidiskol lülitada välja igapäevastest muredest, unustada vähemalt mõneks tunniks argipäevastress, tühjendada pea segavatest mõtetest ning nautida head muusikat terve perega.

                                Beebidiskole on oodatud nii emad-isad kui ka nende 0,5-7-aastased lapsed, sest tegevust jagub kõigile. Lapsevanematele meelepärase muusika rütmis liigutavad end kaasa ka lapsed ning päris pisikesed beebid tantsivad ema-isa süles.

                                Lisaks kaasakiskuvale tantsumuusikale on saalis puhkenurk suurte patjade ja kott-toolidega, hulgaliselt pehmeid mänguasju ja õhupalle, nii lastele kui ka täiskasvanutele tervislikud snäkid jms. Et vanemad saaksid ka ise hinge tõmmata, tegelevad lastega maskotid ja teised lõbusad tegelased. Imikute tarbeks on kohandatud ka mähkimis- ja söötmisnurgake.

                                Muusikat pakub Allan Jaakus ning peamine korraldaja on laste- ja pereportaali Nupsu.ee kollektiiv. Esimese beebidisko toimumisele aitavad kaasa ka Mothercare kauplus Tallinnas Kristiine Keskuses, Lääne-Virumaa Suurte Perede Ühing, lasteaiad "Triin" ja "Kungla" jt. Oodatud on teisedki ettevõtted või organisatsioonid, kes soovivad esimese beebidisko korraldamisse oma panuse anda.

                                "Nupsu beebidiskoga" on plaanis panna alus üritustesarjale, mis leiaks paar korda aastas aset Eesti eri paigus.

                                Beebidisko autoriks oli ameeriklasest tantsijanna Heather Murphy, keda masendas mõte, et kõik lastele mõeldud tegevused on kas äärmiselt kommertslikud või lapsevanema jaoks tüütud. Nii rääkis ta nõusse ühe kohaliku ööklubi juhataja, muusikaprodutsendi Andy Hurwitzi ning alguse saigi beebidiskode buum. Nüüd teeb beebidisko võidukäiku Suurbritannias.

                                Tänaseks on teiste hulgas oma lastega diskol käinud Chris Rock, Michael Jordan, Jerry Seinfeld ja väidetavalt ka Madonna.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X