320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

ebaterve huumor

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas dannar Vaata postitust
    30. märtsil alates kella 11st on lapsevanemad koos lastega üle Eesti oodatud Rakvere spordihalli, kus leiab aset Eesti esimene beebidisko nimega "Nupsu beebidisko".
    Huvitav, kust küll sellele ideele tuldi. Oih. http://www.elu24.ee/?id=10375.
    When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

    Kommentaar


      www.tallinn.ee
      DELFI: FC Levadia võitis 24:0 (vs. FC Soccernet)
      Ljohha: "See number 14 oli soccernetil ainuke mees kes midagi jagas"

      AD e. Andekas Disainer...

      Kommentaar


        Scuudi postis on tõesti midagi ebatervet. Eks mingi aeg tuleb vist välja, palju selline s*** maksma läks. Isegi kui see maksumaksjale odav oli...no jumal jumal.

        Kommentaar


          Algselt postitas -Marko- Vaata postitust
          Scuudi postis on tõesti midagi ebatervet. Eks mingi aeg tuleb vist välja, palju selline s*** maksma läks. Isegi kui see maksumaksjale odav oli...no jumal jumal.
          võrreldes eelmise kodulehega on üsna mugav tegelikult. mina, kes ma pean pidevalt mingite ametnike kontakte otsima, olen küll väga rahul.

          Kommentaar


            see on täiesti seks koduleht, millega oma kivistunud arusaamades kinni olevad vanurid ei tule lihtsalt toime. lähenemine on tänapäevasel viisakal moel funktsiooni-, mitte ametkonnapõhine ja linnavalitsuse lehe kohta on ta ka enam-vähem kena ja tehnoloogiliselt lahenduselt kaasaegne.

            veelkord rõhutan, et see on linnavalitsuse leht, ning seal ei saa kahjuks kasutada tumedat tausta, heli, stealth-fonte ja poolpaljaid tüdrukuid
            «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
            «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

            Kommentaar


              Jah, uurisin ka seal ringi ja olen üsna rahul. Koduleht ei tekita depressiooni, sest leht on värvisõbralik ja kergete toonidega, funktsioonid on head ja teave on korralik.
              slimm.ee

              Kommentaar


                Algselt postitas rohelineKonn Vaata postitust
                veelkord rõhutan, et see on linnavalitsuse leht, ning seal ei saa kahjuks kasutada tumedat tausta, heli, stealth-fonte ja poolpaljaid tüdrukuid
                Seks linnavalitsusse elik muudame poliitika seksikaks! Ainult sinust ei aita.
                When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                Kommentaar


                  Algselt postitas rohelineKonn Vaata postitust
                  see on täiesti seks koduleht, millega oma kivistunud arusaamades kinni olevad vanurid ei tule lihtsalt toime. lähenemine on tänapäevasel viisakal moel funktsiooni-, mitte ametkonnapõhine ja linnavalitsuse lehe kohta on ta ka enam-vähem kena ja tehnoloogiliselt lahenduselt kaasaegne.

                  veelkord rõhutan, et see on linnavalitsuse leht, ning seal ei saa kahjuks kasutada tumedat tausta, heli, stealth-fonte ja poolpaljaid tüdrukuid
                  Kle mängi jalgpalli edasi... isegi see tuleb sul paremini välja.

                  DELFI: FC Levadia võitis 24:0 (vs. FC Soccernet)
                  Ljohha: "See number 14 oli soccernetil ainuke mees kes midagi jagas"

                  AD e. Andekas Disainer...

                  Kommentaar


                    Krt, teie kiitvad kommentaarid on sama ebaterved nagu see sait.

                    Kommentaar


                      uudishimul on suured silmad
                      armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                      Kommentaar


                        Ei ütleks et viimane link just väga EBAterve oleks, aga no see-selleks...

                        Enamik naisi läks väga rõõmsaks sellise 'reaktsiooni' peale.

                        Kommentaar


                          Kommentaar



                            pilt nr9

                            Kommentaar




                              piisavalt ebaterve.
                              Algselt postitas Iceman
                              Hofnari maitse totside suhtes on ikka ülekõige.

                              Kommentaar


                                Kommentaar

                                Working...
                                X