320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

ebaterve huumor

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Joga Bonito!!!

    Kommentaar


      armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

      Kommentaar


        Bulgaaria superstaariotsingud. http://www.youtube.com/watch?v=FQt-h753jHI äkki kuskil olnud, aga pole foorumist veel silma jäänd.

        Kommentaar


          http://www.youtube.com/watch?v=ShrljeMa4cI globuse herned on nad täiesti sodiks ajanud.

          Kommentaar


            Ma eeldan, et seda ei ole siin olnud..

            Med YouTube kan du se populære videoer, kose deg med favorittmusikken din og laste opp ditt eget innhold – og dele det med familie, venner og resten av verden.
            Which ship has never docked at Liverpool?
            The Premiership.

            "Milk is for babies. When you grow up you have to drink beer" - Arnold Schwarzenegger, 1975

            Kommentaar


              Algselt postitas sicmic Vaata postitust
              Ma eeldan, et seda ei ole siin olnud..

              http://www.youtube.com/watch?v=QFVoLz88hiU
              On, aga kenjaalne klipp ikkagi

              Kommentaar


                Tere Lp. Eesti Päevalehe toimetus,


                XXX on minu nimi, olen noor laulja ning kirjutan Teile seoses ideega luua
                Eestisse uus boyband. Varasemalt olen juba ühe boybandi kokku pannud. TKHK reporterite ja diskorite stuudios õppides tekkis ürituste atraktiivsemaks muutmisega seoses idee teha bänd. Nii saigi kiiruga kaks laulda oskavat poissi enda kõrvale leitud ning prooviruumidesse harjutama mindud. Tegime põhiliselt kavereid ja esinetud sai lühikese tegutsemisaja jooksul endlegi üllatavalt palju (põhiliselt väikelinnade ja alevite kultuurimajades, aga ka Tallinnas Nightmanis). Kuna asi oli tookord projektipõhine, siis suve akul läks igaüks oma teed.

                Julgen väita, et kui hetkel aasta 2008 märtsikuus paluda kellelgi nimetada üks hea eesti boyband (mitte punkrokki, softrokki või a capella gruppi vai sellist a la eesti Westlife-i või US5-i), siis ei ole seda lihtsalt nimetada.

                Mõni aasta tagasi soovis produtsendifirma Mayor Arts Organizationi esindaja Reno Hekkonens ühte sellist kokku panna, korraldas isegi suurejoonelise castingu, kuid ainus, mis sellest ettevõtmisest säilinud on, on üks Postimehe artikkel http://www.postimees.ee/211004/lisad/arter/147366_1.php

                Kuna olen aastaid laulmisega tegelenud, siis tekkiski idee leida kamppa veel 2-3 laulda oskavat ning bändiloomisest huvitatud poissi ning luua uus Eesti boybänd. Kas Delfi Noortekas saaks olla mulle pisut abiks olla ning avaldada kas üleskutse või kuulutuse vormis minu poolt välja käidud idee.

                Tegin antud projekti tarbeks ka spetsiaalse meiliaadressi: poisteband@hot.ee Huviliste vanus võiks olla 18.a. - 26.a. ja erinõue see, et kindlasti peaks laulda oskama.

                Lugupidamisega,

                Kommentaar


                  taku unistus

                  Kommentaar


                    tema tissid ja tussid on küll võltsid
                    Rien en ce monde ne peut arrêter OM!



                    Ken Lee tulibu dibu douchoo

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Olympi Vaata postitust
                      tema tissid ja tussid on küll võltsid
                      Karta on ju. Kui sa kõvasti treenid, siis ju rindade kohta tulevadki ainult lihased. Aga ju naine tahtis endale rinda ka saada ja otsustas opil käia.
                      Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                      Algselt postitas taku*
                      Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                      Kommentaar


                        loomulikud rinnad, kunstlihased.

                        Kommentaar


                          mis krdi võltsid. ju oli nagu Inna Uidil kunagi - lõpetas raua tõstmise ära, rinnad kasvasid kohe ise tagasi.
                          armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                          Kommentaar


                            Ah jäta Inna rahule. Inna oli omalajal mul Kadriorus treener ja kiirgas isegi ilma tissideta sensuaaliat, nii et ma olin kogu aeg kangi all kinni. Või oli see tema jumalik fluidum. Anyways. Inna, jeah.
                            We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                            Kommentaar


                              "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

                              Kommentaar


                                Kui juba Perry Bible'i peale läks, siis:



                                EDIT:



                                Oh jah, üks veel:

                                Kommentaar

                                Working...
                                X